Medcezir Son Bölüm İzle (Medcezir'in 15 Kasım'daki Bölümü)

Medcezir 9. Bölüm İzle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir 9. bölüm, Medcezir 15 Kasım.

Star Tv ekranının yeni dizisi Medcezir fenomen olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı dizi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Bu akşamda sürekleyici bir bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Medcezir dizisinde neler yaşanacak? Medcezir 9.Bölüm Yaman hayatına bembeyaz bir sayfa açacak. Peki bu yeni sayfa da kimler yer alacak ve nasıl şekillenecek? İşte bu soruların cevapları bu akşam saat 20:00'de Star Tv ekranlarında cevaplarını bulacak? 

Medcezir,Medcezir izle,Medcezir 9.Bölüm,Medcezir 9.Bölüm izle,Medcezir 9.Bölüm hd izle,Medcezir 9.Bölüm full izle,Medcezir 9.Bölüm full hd izle,Medcezir 9.Bölüm online izle,Medcezir 9.Bölüm tek parça izle,Medcezir 9.Bölüm tek part izle,Medcezir seyret,Medcezir 9.Bölüm seyret,Medcezir 9.Bölüm hd seyret,Medcezir 9.Bölüm full seyret,Medcezir 9.Bölüm full hd seyret,Medcezir 9.Bölüm tek parça seyret,Medcezir 9.Bölüm tek part seyret,Medcezir 9.Bölüm indirmeden seyret.

Star Tv'nin her hafta merakla beklenen dizisi Medcezir'in 9.Bölümünde neler yaşanacak? İşte dizinin bu haftaki özeti.

Yaman, hayatında yeni bir sayfa açıyor! Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır. Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.

Medcezir 9.Bölüm fragmanı


YORUMLAR