Medcezir son bölüm izle, Medcezir dünkü bölüm izle 6 kasım Medcezir izle, Medcezir 8. bölüm HD izle

Medcezir 8. Bölüm Fragmanı izle 8 Kasım Cuma, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya başrollerde, 8. Bölüm full seyret, Medcezir 8. Bölüm hd seyret, Medcezir izle, kamera arkası fotoğrafları

 Med Cezir 8. Bölüm izle 

Amerikan dizisi O.C'den uyarlanan, Çağatay Ulusoy hayranları tarafından merakla beklenen Medcezir dizisi ratinglerde tepeye çıkmayı başardı. Star TV tarafından  yayın hayatına başlayan  Medcezir, ilk gece reyting ölçümlerinde Cuma gecesini diğer rakiplerini geçerek önde tamamlamıştı. İntikam'ı Revenge'den uyarlayan  yapımcılar, ikinci büyük sınavlarını Medcezir ile veriyorlar.  

2003-2007 yılları arasında FOX TV'de 4 sezon yayınlanan ve ilgiyle izlenen O.C yani Orange County deli gibi izlenmişti. ABD'nin California eyaletinin en seçkin ve zenginler kulübünün ikamet ettiği mekanlarında geçiyordu.

O.C dizisinde Ryan karakteri (yani bizde Çağatay Ulusoy) biraz daha vurdumduymaz ve olabildiğince rahat. Medcezir'deki Yaman ise resmen ''ben nerdeyim abi'' triplerinde.Tabi Benjamin McKenzie'yi Çağatay Ulusoy ile karşılaştırırsak Ulusoy'un daha yakışıklı olduğu aşikar.  Mischa Barton'ın Türkiye'deki şubesi Mira'yı canlandıran Serenay Sarıkaya da rolünün hakkını oldukça veriyor. Eylül rolündeki Hazar Ergüçlü ise Rachel Bilson'ın Summer rolünün Türk versiyonu. Mert Serez'i canlandıran ise Taner Ölmez.. Ölmez, en son Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünü oynadığı Uzun Hikaye filminde ve Kayıp Şehir dizisinde görmüştü.

 

MEDCEZİR 7. BÖLÜM - TIKLA İZLE

 

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen, Can Gürzap


YORUMLAR