Medcezir son bölüm İZLE - 24 Ocak 2014 donmadan HD seyret

Medcezir 19.Bölüm son bölüm izle, Medcezir 19.Bölüm tek parça izle.

Medcezir dizisinin Selim Serez'i Barış Falay 'Kenan Erçetingöz ile Yüzyüze' programına katıldı ve samimi açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy için neler söyledi?

Mankenlikten sonra oyuncu olan bu çocukla (Çağatay Ulusoy) ne işim var diyor musun? sorusuna Barış Falay, 'Resim yapmak için nasıl kimseden izin almak gerekmiyorsa sanatın her hangi bir dalı için de bence bu geçerli. Şiir yazmak için gidip Murathan Mungan'dan izin mi alacağız! Almayacağız, yazacağız... Beğenen beğenir, beğenmeyen, kabul etmeyen etmez. Biraz da uzun vadeli bakmak gerekiyor bu duruma gibi geliyor. Bence Türkiye'deki mesele o değil, asıl mesele oyuncudan oyuncu olur mu durumu, o soru işareti var. Türkiye'de mankenden oyuncu olur mu diye bir soru işareti yok bence' yorumunu yaptı.

Çağatay Ulusoy kiminle beraber, Hazal mı? Serenay ile mi?

SERENAY’IN SÜRPRİZ AŞKI BÖYLE GÜNDEME GELMİŞTİ...

Serenay Sarıkaya’nın Çağatay Ulusoy’la değil, evli ve bir kız çocuğu olan Murat isimli Antalyalı bir işadımıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı.
İddialara göre uzun bir zamandır aşklarını herkesten uzak yaşadılar geçtiğimiz gece ikili gazetecilere yakalandı.

Kendisinden yaşça büyük olan yakışıklı sevgilisi ile birlikte Taksimde bir otelin restoranında yemek yiyerken görüntülenen Serenay Sarıkaya çıkışta sevgilisinin aracına bindi.

Süper oyuncu Serenay Sarıkaya gazetecilerden habersizdi Cihangirdeki bir mekanın önünde araçtan çıkarken gazetecileri fark ettti güzel oyuncu koşar adımlarda güzel oyuncu mekana girdi.

Süper oyuncu Serenay Sarıkaya Gazetecileri yanıltmak istedi Sarıkaya’nın yakışıklı takım elbiseli sevgilisi ise müşterilerin yanına giderek sohbet etti.

Çağatay Ulusoy dizi sektöründe Sosyal Medyada en çok ismi geçen, en çok konuşulan bir isim. Gün yok ki, onu görsel medyada, Twitter’da adı geçmesin. Tabii ki bu, iyi yönde. Star Tv.de oynayan yeni dizisi “Medcezir” şöhretine şöhret kattı. Bu onun kişisel başarısı, azmi, hırsı ve oyunculuk yönünde kendisini geliştirmesiyle oldu.

Zaman, zaman, magazin basınımızda sansasyonel haberleri çıktı. Gençtir, onun da bir özel hayatı vardır, saygı duyuyorum. Tek olumsuz olay, geçtiğimiz yıl Ocak 2013’de başına gelen o uyuşturucu davası var. Konu yargıda, ikinci mahkemesi 11 Şubat’ta sonuçlanabileceğini tahmin ediyorum.

Asıl konu son günlerde hemen her gün, görsel ve yazılı magazin basınımızda yazılan, çizilen Serenay Sarıkaya ile olan birlikteliği. Çağatay Ulusoy, “Medcezir” dizisinde birlikte oynadığı “Mira” karakterini canlandıran rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile malumunuz dizide çok güzel bir ivme yakaladılar. İnanılmaz bir uyumları var. Yaman ile Mira birbirlerini seven iki sevgili. Aralarındaki o güzel uyumu ve aşkı özel hayatlarına da taşıdılar. Kendileri de set arkadaşlarına, “Biz birbirimize iyi geliyoruz ve çok mutluyuz” demişlerdi.

Medcezir 19. Bölüm Fragmanı 24 Ocak Cuma izle

Başrollerinde genç kızların hayranı olduğu Çağatay Ulusoy (Yaman Koper) Serenay Sarıkaya (Mira Beylice) ve Ezel dizisinde yıldızı parlayan Barış Falay (av. Selim Serez) var.
Star TV ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden olan Medcezir 19. son bölüm fragmanı yayınlandı izle. Nefesleri kesen dizi dün akşam yine herkesi kendine hayran bıraktı. Bakalım dün akşam neler oldu. Medcezir 19. son bölüm fragman izle. Yaman ve Mira arasında ki sular eriyor. Medcezir son bölüm

Ayrıca oyuncular arasında Mine Tugay, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Şebnem Dönmez, Murat Aygen ve Can Gürsap yer almakta.
Her bölümü ilgi gören ve merakla beklenen Med Cezir son bölümü ile yine nefesleri kesti.!

 

 


YORUMLAR