Medcezir izle, Medcezi son bölüm izle, 12. bölüm fragmanı izle 11. bölüm canlı izle

Yaman, Serezler’in evinde kalmaya karar vererek hayatında yeni bir döneme başlayacağının sinyallerini verdi.. Medcezir izle, yeni bölüm fragmanı canlı yayın, 12. bölüm 6 aralık 2013

 Medcezir yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor. Medcezir'in 12. bölümü oldukça romantik sahnelere yer verecek. Mira ve Yaman'ın aşkları saman alevi gibi bir anda yayılır. Ve Yaman Mira'yı dudaklarından öper.  medcezir bu akşam içinizi ısıracak sahbneleriyle Star'da ekranlara gelecek. Medcezir 6. bölümü sayfamız üzerinde canlı izleyebilirsiniz. 

Medcezir- Senden Daha Güzel!

Medcezir 12. bölümünde Duman'ın "Senden Daha Güzel" isimli şarkısı ekranlara gelecek. Karaoke ile Çağatay Ulusoy'un sesini de görmüş olacağız. Ender’in kız kardeşi Sedef nasıl bir krize sebep olacak?

Bu bölümde Ender’in kız kardeşi Sedef Amerika’dan dönüyor. Başarılı oyuncu Defne Kayalar'ın canlandırdığı Sedef; Yaman ve Mira arasında beklenmeyen olaylara sebep olacak.

Orkun'un yeni hamlesi ne?
Yaman ve Mira’nın bir araya gelmemesi için şimdiye kadar her türlü hain planı yapmayı deneyen Orkun yine boş durmayacak. Ve Orkun'un sebep olacağı olaylar; kendini yeni hayatına alıştırmaya çalışan Yaman’ın büyük bir sırrını açığa çıkaracak.

Ece-Melek ikilisi çok güvenilir.. Senaryo The O.C'den olsa bile ece - melek kendilerinden çok şey katıcaklar hikayeye.
 Hikayenin sadece alt tabakasını aldılar ve daha sonrasını kendileride uyarlayabilirler.

 MEDCEZİR TÜM BÖLÜMLER - TIKLA İZLE

MEDCEZİR 12. BÖLÜM FRAGMANI:

MEDCEZİR TÜM FRAGMANI:

Medcezir kamera arkası fotoğrafları:

 ÖPÜŞME SAHNESİ:

TOKAT SAHNESİ:

'Medcezir' sosyal medyayı yine salladı!
Cuma akşamlarının fenomen dizisi Medcezir; 8. Bölümü için belirlenen #medcezir ve #miraolsam etiketleriyle, yayından saatler önce TT listesine girerek bir ilke imza attı. Heyecan dolu yeni bölümün yayınlandığı saatlerde ise aynı anda 4 farklı başlıkla (#medcezir, #miraolsam, #yaman ve #orkun) Türkiye gündeminde yine en çok konuşulanlar listesinde ilk sıralardaydı. Hakkında saniyede yüzlerce Tweet’in atıldığı Medcezir dizisi, yayın bittikten sonra bile Türkiye TT listesinde kalmayı başardı.

 

YORUMLAR