Medcezir 9. Bölüm Fragmanı izle, Yaman Mira Düğünde Kolkola Halay Çekiyorlar 15 kasım Cuma günü

Medcezir 9. Bölüm 1. Fragmanı 15 Kasım Cuma, Full ve Hd İzle , Medcezir Son Bölüm İzle, Medcezir HD İzle.

Altın Kelebek Ödüllerinde "En iyi senaryo" ödülünü Medcezir dizisinin senaristleri Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu aldı. 

Merakla izlenen Medcezir en son ekranlara  8. bölümü iel geldi.

 Medcezir son bölüm 'de mira, orkunun yaptığı teklife nasl yanıt verecek. Medcezir son bölüm 'de orkunun teklifine yanıt vermesi geceyee damgasını vurdu. Yaman 'ın üstüne atılan iftirayı artık mira 'nın temizlemesi zor oldu.

 Mira sorularına cevap bulmak için istanbul 'a döndü.İstanbul 'a geldiğinde yaman 'ın sınava girdiğini öğrendi.Yaman sınav çıkışında öyle güzel bir süpriz ile karşıaştıki hayatının en güzel günlerinen bir tanesi oldu.

 STAR TV'nin fenomen dizisi MEDCEZİR'in 9. BÖLÜM fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir .Medcezir 9.bölümü ile 15 Kasım cuma akşamı Star Tv kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Sevilen dizi Medcezir 9.bölüm fragmanını yayınlandığında haberimizde seyredebilirsiniz.

 Yaman- Madem bir tiyatro oynanıyor, bizde rolümüzü oynarız

MEDCEZİR 8. BÖLÜM - TIKLA İZLE

“Medcezir 9.Bölüm Fragmanı 15 Kasım Cuma”

 

 Ayrıca yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ve son zamanlarda oynadığı Behzat Ç. filmiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın Medcezir'in 15 Kasım'da yayınlanacağı 9. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir. Her Cuma akşamı Star TV ekranlarıynda seyircisiyle buluşan Medcezir 8. bölüm yayınlandı.. Hayranlarının merakla beklediği Medcezir 9. bölüm 15 Kasım Pazar akşamı ekranlara gelecek. Fragman henüz yayınlanmadı.


YORUMLAR