Medcezir 8. Bölüm Star Tv İzle

StarTv Canlı Yayın İzle 8 Kasım Cuma StarTv Canlı Yayın Akışı Bugün Medcezir 8. Yepyeni Bölüm Canlı Televizyon seyret.

Medcezir 8.Bölüm izle...

Mira Orkun’un teklifine nasıl cevap verecek?

Mira mektubuyla, Yaman’ın kalbine dokunur. Yaman kendisine atılan iftirayı, artık Mira için de temizlemek zorundadır. Ama karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar. Öte yandan Selim adaletin yerini bulması ve Yaman’ın eve geri dönmesi için uğraşmaya başlar.

Orkun’un Mira’ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun’a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir. Mira aklındaki sorularla İstanbul’a döner.

STAR TV MEDCEZİR 8. BÖLÜM

Medcezir 8.Bölüm izle - Çağatay Ulusoy dizilere Star TV’nin  Med Cezir'i ile dönüş yaptı. Serenay Karıkaya ile başrollerini paylaştıkları dizide aynı zamanda Şebnem Dönmez, Barış Falay ve Mine Tugay da oynuyor.

Med Cezir Oyuncuları
Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen, Can Gürzap

Amerikan dizisi O.C'den uyarlanan, Çağatay Ulusoy hayranları tarafından merakla beklenen Medcezir dizisi ratinglerde tepeye çıkmayı başardı. Star TV tarafından  yayın hayatına başlayan  Medcezir, ilk gece reyting ölçümlerinde Cuma gecesini diğer rakiplerini geçerek önde tamamlamıştı. İntikam'ı Revenge'den uyarlayan  yapımcılar, ikinci büyük sınavlarını Medcezir ile veriyorlar.  

2003-2008 yılları arasında FOX TV'de 4 sezon yayınlanan ve ilgiyle izlenen O.C yani Orange County deli gibi izlenmişti. ABD'nin California eyaletinin en seçkin ve zenginler kulübünün ikamet ettiği mekanlarında geçiyordu.

O.C dizisinde Ryan karakteri (yani bizde Çağatay Ulusoy) biraz daha vurdumduymaz ve olabildiğince rahat. Medcezir'deki Yaman ise resmen ''ben nerdeyim abi'' triplerinde.Tabi Benjamin McKenzie'yi Çağatay Ulusoy ile karşılaştırırsak Ulusoy'un daha yakışıklı olduğu aşikar.  Mischa Barton'ın Türkiye'deki şubesi Mira'yı canlandıran Serenay Sarıkaya da rolünün hakkını oldukça veriyor. Eylül rolündeki Hazar Ergüçlü ise Rachel Bilson'ın Summer rolünün Türk versiyonu. Mert Serez'i canlandıran ise Taner Ölmez.. Ölmez, en son Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünü oynadığı Uzun Hikaye filminde ve Kayıp Şehir dizisinde görmüştü.

 

MEDCEZİR 8. BÖLÜM - TIKLA İZLE

Ekranların sevilen dizisi Medcezir 8.bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Medcezir 8. bölüme Mira'ya yapılan evlilik teklif ve Yaman'ın vereceği tepki damga vuracak. İşte Medcezir 8.bölüm fragmanı...

Her Cuma akşamı Star TV ekranlarıynda seyircisiyle buluşan Medcezir 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranlarının merakla beklediği Medcezir 8. bölüm 10 Kasım Pazar akşamı ekranlara gelecek.

İşte Medcezir 8.bölümle ilgili tüm detaylar ve Medcezir 8. bölüm fragmanı burada.

MİRA ORKUN'UN TEKLİFİNE NE CEVAP VERECEK?

Mira mektubuyla, Yaman’ın kalbine dokunur. Yaman kendisine atılan iftirayı, artık Mira için de temizlemek zorundadır. Ama karşısında sadece Orkun yoktur. Mithat oğlunun itibarını korumak için güçlü bir ortaklık kurar.

Öte yandan Selim adaletin yerini bulması ve Yaman’ın eve geri dönmesi için uğraşmaya başlar.

Orkun’un Mira’ya evlenme teklif etmesi, Beylice ailesinin gündemini kısa süreliğine değiştirir. Sude ve Faruk kızlarının geleceği konusunda ilk kez aynı taraftadır. Mira ise hayatındaki keskin bir dönemeçlerden birindedir. Orkun’a vereceği cevap bütün hayatını değiştirecektir.

Mira aklındaki sorularla İstanbul’a döner. Aynı gün Yaman’ın sınava girdiğini öğrenir. Sınav çıkışında Yaman'ı bir sürpriz beklemektedir.
Asım Şekip Kaya’nın Orkun’u kurtarmak için yaptığı plan, Yaman’a önemli bir karar aldırır. Artık kalesini terk ederek düşmanlarını sevindirmeyecektir.

Mira’nın dönüşü şerefine düzenlenen partide bütün maskeler düşecektir.

Yayın Günü: 8 Kasım Cuma
Yayın Saati: 20.00

 


YORUMLAR