Medcezir 6.Bölüm fragman izle, Medcezir 6.Bölüm fragman tek parça izle, Medcezir 6.Bölüm fragman full izle

Medcezir izle, Medcezir 6.Bölüm fragman hd izle, Medcezir 6.Bölüm fragman son bölüm.

Medcezir 5. Bölüm izle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir yeni bölüm izle, Star tv Medcezir 5. Bölüm fragmanı izle işte detaylar... Star Tv ekranlarının sevilen dizisi “Medcezir” dizisi 5. bölümü ile 18 Ekim 2013 Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak. Medcezir Dizisi İzle – Medcezir Dizisi 5. Bölüm Canlı İzle  Medcezir dizisi için de kurban bayramı tatilinin sonu geldi ve Medcezir 5. Bölüm bu akşam Star TV'de izleyicilerle buluşuyor. Medcezir dizisinin yeni bölümünde Mira ve Yaman arasındaki ilişki gelişirken Yaman ve Orkun yine karşı karşıya gelecek. İşte Medcezir 5. Bölüm fragmanı ve Medcezir dizi izleme bağlantısı…

Çağatay'dan çok özel pozlar - FOTO GALERİ 

Medcezir 5.Bölüm fragmanı izle

Medcezir dizisi 5. Eni bölüm günü geldi. Kurban bayramının son gününde Medcezir dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Medcezir dizisinin bu akşam saat 20:00'da Star TV'de yayınlanacak yeni bölümünü internetten izlemek isterseniz Medcezir dizi izleme bağlantısı haberimizde. Ayrıca haberimizde Medcezir 5. bölümden ayrıntılar ve Medcezir yeni bölüm fragmanı da bulunmaktadır. Medcezir dizisinin yeni bölümünde babasının hırsızlıkla suçlandığı gece Mira'nın Yaman'ın omzunda teselli bulması Orkun'u adeta çıldırtır. Öfkesini çıkartmak üzere Yaman'ın kapısına dikilir, Yaman'ın bir olaya karışamayacağını bildiğinden bundan cesaret alır ve Yaman'ın damarına basar. Sonunda Yaman da öfkesini zapt edemez.

Çağatay Ulusoy havuz partisinde - FOTO GALERİ

Yaman'ın arkadaşlığının kendisine iyi geldiğini hisseden Mira, Yaman'ın Tozludere'deki hayatına doğru onunla birlikte birkaç adım atar. Yaman'la Mira'nın mahallede kendilerini takip eden gözden habersiz geçirdikleri birkaç saat sonunda Mira çok mutludur. Diğer yandan Mert, Eylül ile ilk buluşmaları olaylı bittiği için yeni bir durum yaratmaya çalışırken umutları hiç beklemediği bir anda yerle bir olur. Bu hayal kırıklığı Mert'in canını çok yakar ama Yaman'la dostlukları biraz daha güçlenir.

Yaman'ın Asım Şekip Kaya vakfı üniversitesinde burslu okuyabilmesi için gireceği sınav gününe az kalmıştır. Yaman bu sınava çok sıkı hazırlanır. Mira da bu süreçte Yaman'a varlığıyla destek olur. Sınav günü, Yaman için ağabeyine karşı ikinci bir sınavdır. Kenan kardeşinden imkansızı ister. Yaman, hayatının sınavını hiç tahmin etmediği bir yerde verecektir.

Dziye ait 4. bölüm de neler olmuştu? Medcezir dizisine ait geçen bölüm de neler yaşanmıştı?

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un bulunduğu Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman'ı zor günler bekliyor. Annesi, Yaman'ın hayatından çıkma kararı alır. Giderken de peşinden gelmesin diye Yaman'ın önünü Hasan ile keser. Yaman bundan sonra hayat yolunda tek başına devam edecektir. Ancak bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman'ın yaşadığı trajedi karşısında elleri kolları bağlı kalamaz ve ona hissettirmeden Yaman'ı sahiplenmeye karar verir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaman'ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, bir olanak sağlar. Medcezir yeni bölümde Yaman, Orkun'la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacak, bu arada Asım Şekip Kaya Üniversitesi'nin de sınavlarına hazırlanacaktır. Fakat Ender'in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman'ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler.

Tabii Yaman için Orkun'la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman'ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. Öte yandan Mira'nın panayır gecesi Nevin'i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir evre başlatır. Yaman ilk defa Mira'nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak samimi bir iletişim kurarlar.


YORUMLAR