Medcezir 5.Bölüm Tek Part Full İzle 12 Ekim 2013 Medcezir dizisi 5. Bölüm Neden yayınlanmadı?

Her hafta cuma akşamları Star tv ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisi bu hafta 5.bölümü yayınlanacakken fakat bu hafta yayınlanmıyor. & Kamera Arkası Fotoğrafları

Medcezir 5. bölüm yayınlanmayacak mı? MEDCEZİR 5. BÖLÜM... Star ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisi yeni bölüm yayınlanmayacak. Medcezir 5. bölüm neden yayınlanmıyor? Çağatay Ulusoy uyuşturucu yüzünden tutuklanıyor mu yoksa? Detaylar burada... Star Tv'nin sevilen dizisi Medcezir'den sevenlerini üzecek haber geldi. Her Cuma akşamı Star Tv ekranlarıynda seyircisiyle buluşan Medcezir bu hafta yayınlanmayacak.

Çağatay'dan çok özel pozlar - FOTO GALERİ 

Medcezir 5. bölümün yayınlamıyacak olması Çağatay Ulusoy hayranlarını korkuttu. Medcezir bu hafta oynanacak olan Türkiye- Estonya karşılaşması nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Medcezir hayranları yeni bölüm için 1 hafta daha beklemek zorunda olacak.Medcezir 5. bölümüyle 18 Ekim Cuma akşamı ekranlara gelecek. Star Tv Med Cezir 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle... Star Tv Med Cezir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Med Cezir 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Med Cezir 5. bölüm özet izle, Med Cezir son bölüm fragmanı. Med Cezir 5. Bölüm yeni fragmanı izle... Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar... 

Çağatay Ulusoy havuz partisinde - FOTO GALERİ

MED CEZİR 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE... Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira’ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman’la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır. Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman’dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. Yaman’ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman’a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar..

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerşnden biri olan Med Cezir'in son bölümü 5. bölüm neden yayınlanmayacak? Çağatay Ulusoy'un ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerde oynadığı Star Tv'nin önemli dizilerinden Med Cezir'in son 5. bölümü ne zaman yayınlayacak. Ay Yapım ve Star Tv anlaştı Med Cezir dizisinin bu haftaki bölümü yayınlanmayacak. Kısa süredir ekranlarda olmasına karşın büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Med Cezir dizisinin 5. bölümü merakla bekleniyordu. İzleyiciler gelen haber ile çok üzüldü. Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın oynadığı Med Cezir'in bu haftaki bölümü yayınlanmayacak. Yapım şirketi ve Star TV açıkladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki Med Cezir'in yeni bölümü neden yayınlanmayacak? Star Tv'nin sevilen dizisi Medcezir'den sevenlerini üzecek haber geldi. Her Cuma akşamı Star Tv ekranlarıynda seyircisiyle buluşan Medcezir bu hafta yayınlanmayacak.Medcezir yeni bölüm yayınlamıycak olması Çağatay Ulusoy hayranlarını korkuttu. Medcezir bu hafta oynanacak olan Türkiye- Estonya karşılaşması nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Medcezir hayranları yeni bölüm için 1 hafta daha beklemek zorunda olacak.Medcezir 5. bölümüyle 18 Ekim Cuma akşamı ekranlara gelecek.

Medcezir 4. bölümde yaşanlar


YORUMLAR