Medcezir 5.Bölüm izle, Medcezir 5.Bölüm tek parça izle, Medcezir 5.Bölüm full izle,Medcezir son bölüm izle

Medcezir 5.Bölüm hd izle, Medcezir 5.Bölüm full izle, Medcezir 5.Bölüm online izle.

Ekranların sevilen yeni dizisi Medcezir'in yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Medcezir 4. bölümde neler yaşanacak. İşte Medcezir 4. bölümün fragmanı burada... Medcezir dizisinin merakla beklenen 4. bölümü için yayın geldi çattı. Medcezir 4. bölüm 4 Ekim Cuma akşamı ekranlarda olacak. Medcezir 4. bölümde neler yaşanacak. İşte Medcezir 4. bölüm fragmanı...

Medcezir 4. bölümde yaşanacaklar:

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un bulunduğu Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman'ı zor günler bekliyor. Annesi, Yaman'ın hayatından çıkma kararı alır. Giderken de peşinden gelmesin diye Yaman'ın önünü Hasan ile keser. Yaman bundan sonra hayat yolunda tek başına devam edecektir. Ancak bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman'ın yaşadığı trajedi karşısında elleri kolları bağlı kalamaz ve ona hissettirmeden Yaman'ı sahiplenmeye karar verir. Yaman'ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, bir olanak sağlar. Medcezir yeni bölümde Yaman, Orkun'la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacak, bu arada Asım Şekip Kaya Üniversitesi'nin de sınavlarına hazırlanacaktır.

Çağatay'dan çok özel pozlar - FOTO GALERİ 

Çağatay Ulusoy havuz partisinde - FOTO GALERİ

Fakat Ender'in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman'ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler. Tabii Yaman için Orkun'la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman'ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. Öte yandan Mira'nın panayır gecesi Nevin'i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir evre başlatır. Yaman ilk defa Mira'nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak samimi bir iletişim kurarlar. 

Star TV - Medcezir Dizisi 4. Yeniİ Bölüm 2. Fragmanı İzle... Medcezir dizisi 4. yeni bölüm fragmanı Star TV'den yayınlandı. Yeni sezona bomba gibi giriş yapan Medcezir dizisi 4. bölüm ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Medcezir dizisi 4. bölümü 4 Ekim Cuma akşamı kendi saatinde Star TV'de olacak. Medcezir 4. yeni bölümde neler olacağı ise meak konusu. İşte Medcezir dizisi 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar... Çağatay Ulusoy'un 'Yaman', Serenay Sarıkayan'nın ise 'Mira' karakterini canlandırdığı Star TV'nin yeni dizisi Medcezir 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir 4. bölümü ile 4 Ekim Cuma akşamı kendi saatinde hayranlarıyla buluşacak...

MEDCEZİR 4.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Medcezir 3. Bölüm özet...

Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman ' ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira ' ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman ' la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır. Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman ' dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. 

Yaman ' ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman ' a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar. Öte yandan Nevin, Hasan ' ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir. Sude ' nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir. Sude, Selim ve Ender ' in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir. Sude ' nin son kurbanı ise Yaman ' la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir..


YORUMLAR