17 Nisan 2014 Perşembe
   27.09.2013 22:20:06

Medcezir 4. Bölüm Tek Parça 720p HD izle, Medcezir 1. Bölüm Tek Parça full izle, Medcezir 1. Bölüm Tek Parça izle

Medcezir 3. Bölüm Tek Parça online izle, Medcezir 3. Bölüm Tek Parça seyret, Medcezir canlı izle, Medcezir dizisi izle, Medcezir HD izle.

Medcezir 3.bölüm izle. Medcezir 3.bölüm full izle. Medcezir 3.bölüm seyret. Medcezir 1. son bölüm izle tıkla dizi izle... Medcezir 3.bölüm izle, Medcezir tek parça izle, Medcezir son bölüm izle, fenomen dizi Medcezir yeni bölümü ile tıkla dizi izle STAR TV dizi izle...

Çağatay'dan çok özel pozlar - FOTO GALERİ 

Çağatay Ulusoy havuz partisinde - FOTO GALERİ

Medcezir 3.bölüm izle 27 Eylül 2013 dizisi Medcezir bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Medcezir 3.bölüm bu akşam saat 20:00'da sizlerle buluşuyor.

Medcezir 3.bölüm özeti

Peki Medcezir dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. Medcezir'de Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder.Medcezir'de Bu durumu Mira’ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman’la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır.Medcezir'de Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman’dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Medcezir'de Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir.

Medcezir 3.bölüm izle Full tek parça izle Star Tv dizi izle

Medcezir'de Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez.Yaman’ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman’a tamamen kapatır. Medcezir'de Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.Medcezir'de Öte yandan Nevin, Hasan’ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir. Medcezir'de Sude’nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir. Sude, Selim ve Ender’in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.Medcezir'de Sude’nin son kurbanı ise Yaman’la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir.. 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!