Medcezir 4. Bölüm Tek Paça izle, Medcezir 4. Bölüm Tek Parça yeni sezon, Medcezir 4. Bölüm Tek Parça izle

Medcezir 4.Bölüm izle, Medcezir Son Bölüm izle, Medcezir 4.Bölüm izle, Medcezir dizisi 4.bölümü tek parça izlesene.

Medcezir 3.bölüm izle. Medcezir 3.bölüm full izle. Medcezir 3.bölüm seyret. Medcezir 1. son bölüm izle tıkla dizi izle... Medcezir 3.bölüm izle, Medcezir tek parça izle, Medcezir son bölüm izle, fenomen dizi Medcezir yeni bölümü ile tıkla dizi izle STAR TV dizi izle...

Çağatay'dan çok özel pozlar - FOTO GALERİ 

Çağatay Ulusoy havuz partisinde - FOTO GALERİ

 Yaman sürekli kendisini kanıtlamaya çalışan bir şeyleri başarmak için çabalayan bir öğrencidir ta ki o gün gelene kadar o karanlık gecede ilk defa suç onun hayatına girmiş ve tertemiz sicilini bir anda kirletmiştir.Hayata dair bütün umutlarını kaybettiği bir anda bir ışık doğar ve Avukat Selim Serez ile karşılaşır ve hayatını değiştirir öncelikle Yaman nın suçsuz olduğuna inanır ve bu lekeden onu kurtarmaya çalışır Yaman da kendi gençlik yıllarını görür ve bu hikayenin güzel bitmesi için elinden geleni yapar.Yaman Selim in teklifini pek ciddiye almaz çünkü doğru olmadığını düşünür ancak evine döndüğünde değişenler vardır artık o evde istenmiyordu bu durum onu Selim in teklifine götürür.Yaman girdiği bu hayatta yeri omadığını düşünsede evin tek oğlu ile kurduğu yakınlık ile ilgilenir .Evine dönmek için adım atar ancak bıraktıkları çok değişmiştir annesi üvey babasını öldürmüştür artık o kapıda yüzüne kapanmıştır.

Medcezir 3.bölüm izle 27 Eylül 2013 dizisi Medcezir bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Medcezir 3.bölüm bu akşam saat 20:00'da sizlerle buluşuyor.

Medcezir 3.bölüm özeti

Peki Medcezir dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. Medcezir'de Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder.Medcezir'de Bu durumu Mira’ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman’la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır.Medcezir'de Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman’dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Medcezir'de Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir.

Medcezir 3.bölüm izle Full tek parça izle Star Tv dizi izle

Medcezir'de Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez.Yaman’ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman’a tamamen kapatır. Medcezir'de Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.Medcezir'de Öte yandan Nevin, Hasan’ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir. Medcezir'de Sude’nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir. Sude, Selim ve Ender’in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.Medcezir'de Sude’nin son kurbanı ise Yaman’la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir.. 


YORUMLAR