Medcezir 28. bölüm fragmanı izle Mira'dan 'Masum Değiliz' performansı

Medcezir 28. bölümde Ada'nın Yaman'ı dudaktan öpmesi Mira'yı kıskançlık krizine sokuyor. Medcezir 28. bölümde Ada, gazeteciler sayesinde Asım Şekip Kaya'nın babası olduğunu öğreniyor. Medcezir 28. bölüm izle.

 Medcezir 28. bölümde Ada'nın Yaman'ı dudaktan öpmesi Mira'yı kıskançlık krizine sokuyor. Medcezir 28. bölümde Ada, gazeteciler sayesinde Asım Şekip Kaya'nın babası olduğunu öğreniyor.

 Medcezir 28. bölümde Ada Sedef'in partisine geliyor ve tüm aile Ada'yı görünce şoke oluyor. Medcezir yeni bölümde  bölümde Asım Şekip Kaya ise kızı Ada ile ilk kez karşılaşıyor. Bakalım Asım Şekip Kaya kızına gerçekleri söyleyebilecek mi? Medcezir izle. Medcezir oyuncuları.

 Medcezir 28. bölümde Orçun'la "doğruluk mu, cesaret mi?" oyunu oynayan Ada, partideki Yamann'ı dudağından öptü. Medcezir 28. bölümde bu sırada tüm ekip partideydi ve Ada'yı gören herkes şoke oldu.  Medcezir 28. bölümde tün kadro partideyken, Asım Şekip Kaya'nın Reyhan Arsel'den olan kızı Ada, Orçun'la gezinirken partiye giriyor ve Ada'yı gören herkes donup kalıyor. 28. bölümde Ada gerçekleri öğrenecek mi? Medcezir izle. Medcezir 28. bölümüyle 28 Mart Cuma akşamı Star Tv ekranlarında.

 

Medcezir 28. bölüm 2. fragmanı izle

Medcezir 27. bölümünde beraber şakı söyleyen Yaman ve Mira keyifli anlar yaşarken Medcezir son bölümde bir kızın Yaman'ı dudağından öpmesi her şeyi alt üst ediyor. Medcezir yeni bölümde Mira çok kötü oluyor. Medcezir yeni bölümde alışverişe giden ekip hırsızlık suçlamasıyla karşı karşıya Medcezir 27. bölümde saatin çalınmasıyla Kenan'ın bir bağlantısı var mı? Medcezir 27. bölümünde diziye Asım Şekip Kaya'nın gayri meşru kızı ola Ada isimli bir kız dahil olacak. Medcezir yeni bölümde Ada karakterini kim oynayacak? Medcezir 27. bölümü Cuma akşamı Star Tv'de. Medcezir 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir 27. bölümde Asım Şekip Kaya'nın kızı Ada ortalığı karıştıracak gibi gözüküyor. Medcezir yeni bölümde Ada'yı herkes merak ediyor. Medcezir 27. bölümde alışverişe çıkan ekip bir saatin ortadan kaybolmasıyla hırsız konumuna düşüyor. Medcezir yeni bölümde bu hırsızlık olayının Kenan'la alakası var mı? Medcezir 27. bölüm fragmanı izle. Medcezir 27. bölümde hırsızlık suçundan hapiste yatan ve tahliye olduktan sonra Serezlere yerleşen Kenan, Medcezir son bölümde  kaybolan bir eşyanın ardından Kenan hırsızlık mı yaptı sorusunu akıllara getirdi. Medcezir 27. bölümde tüm dengeler değişiyor. Medcezir 27. bölümde Ada'nın bir anda çıkıp gelmesi, Kenan'ın hapishaneden çıkıp Serezlere yerleşmesi dengeleri alt üst ediyor. Medcezir 27. bölümde Asım Şekip Kaya'nın Reyhan Arsen'den olan kızı Ada, ansızısın çıkıp geliyor. Medcezir yeni bölümde yaşanan bu gelişme herkesi şoke edecek gibi gözüküyor. Medcezir 27. bölümde Kenan'ın hapisten çıkmasıyla Medcezir'de her şey değişeceğe benziyor. Medcezir 27. bölümde Kenan'ın hapisten çıkması Ender'i tedirgin ediyor. Medcezir 27. bölümde Kenan Serezlere yerleşiyor. Medcezir yeni bölümde Asım Şekip Kaya'nın kızı Ada bir anda çıkageliyor. Medcezir izle. Medcezir 27. bölümü 21 Mart Cuma akşamı Star Tv ekranlarında.


YORUMLAR