Medcezir 22. Bölüm Fragmanı 14 Şubat Sevgililer günü - Özel Bölüm Fragman

Medcezir hayranları deli gibi Medcezir 22. bölüm fragmanının yayında olup olmadığını merak ediyor.. 14 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Medcezir yeni bölümün fragmanı yayınlandı mı?

 Yaman Tozludere'ye annesinin yanına gitti. Mira, Mert ve Eylül Yaman'ın evine ziyarete gitti. Yaman'ın annesinin alkolik kocası onların başını yine belaya soktu. Evde oturdukları sırada aniden  hem polis hemde elektrik firmasının elemanları bastı. Yaman'a ve annesine 2500 Tl borç çıkardılar. Arkadaşları, Yaman'a borç vermek istedi. Kabul etmedi. Borcu takside böldürdü. Mert'in babasıda borç vermek istedi ancak gururlu Yaman bu paraları kabul etmedi. Yaman işinden oldu. İşinde gücünde olan Yaman, kendisine asılan kadına yüz vermeyince ortalık karıştı. Kadın iftira atarak Yaman'ı işinden etti.

Yamanların okulu dağa kaymaya gidiyordu. İşten kovunuca Yaman istemedi parasızlıktan dolayı gitmek. Ancak Mira'da çok istiyordu. Başta rezervasyonunu iptal ettirsede Mira daha sonradan kardeşinin ısrarlarına dayanamayarak yeniden rezervasyon yaptırdı. İçinden gelmese de tam yola çıkacakken Yaman'da onlarla gitmeye karar vermişti.

MEDCEZİR 22. BÖLÜM FRAGMANI - TIKLA İZLE

Yağmur babasının intikamını alabilmek için elinden geleni ardına koymuyor. Babasının kaybında kimin parmağı varsa onları tek tek üzerine çarpı atana kadar süründürüyor.

Emre Arsoy'un canlı yayında evlenme teklifini kabul eden Yağmur, Şahika Arsoy'un adeta kalbine indirecekti. O yayında Şahika'yı çılgına çeviren ve rezil eden başka bir çocuğu olduğuna dair haberi de sızdıran Yağmur'du.
Emre Arsoy ile babasının intikamını alabilmek için birlikte olan ancak başka birin aşık olan Yağmur, gönlüne söz geçiremeyip gizli gizli buluşmalara devam ediyor. Ancak dikkat etmeli yoksa Şahika her an onları basabilir. Ki zaten ortalıkta bir sürü dosya uçuşmaya başladı. İntikam'ın geçtiğimiz perşembe günü yayınlanan bölümünde en ilginç bölümlerden biri de Şahika'nın Hakan'ın ayağına gidip yardım istemeseydi.


YORUMLAR