Medcezir 16. bölüm fragmanı İzle-3 Ocak Cuma

Medcezir 15. Bölüm TEK PARÇA İZLE, Medcezir 16. bölüm fragmanı izle, Medcezir 15. bölüm full izle, Medcezir 16. bölüm fragmanları seyret, Medcezir son bölüm fragmanı izle, Star TV dizi izle.

Medcezir'de bu hafta nefesler kesilecek. Medcezir dolu dizgin bir bölüm ile cuma akşamı ekranlara gelecek.  Medcezir 15. son bölüm fragmanlarına göre Yaman'ın babası geri dönüyor. Medcezir 15. bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak? Medcezir 15. son bölüm fragmanları burada...

MEDCEZİR 16. BÖLÜM FRAGMANI

Medcezir'de her geçen hafta heyecan giderek yükseliyor. Medcezir Hayranlarının merakla beklediği Medcezir 15. son bölüm fragmanları da yayınlandı. Medcezir 15. son bölüm fragmanlarından anlaşılıyor ki Medcezir hayranları cuma akşamı ekran başından ayrılamayacak. Medcezir 15. son bölüm fragmanlarına göre Yaman'ın babası geri dönüyor. Mira Yaman'ı eski sevgilisiyle gezerken görünce şaşkına döner ayrıca Medcezir 15. son bölüm fragmanlarında Mert ile Eylül arasındaki aşk alevleniyor. Peki Medcezir 15. bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak? Medcezir 15. son bölüm fragmanlarını sitemizden izletebilirsiniz...

Medcezir 16.bölüm fragmanı

MEDCEZİR 14. BÖLÜM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Mira ile Yaman’ın baş başa geçirdikleri ilk akşamları unutulmaz olur. Saflıkları kalplerindeki bütün kilitleri açar. Birbirlerini daha iyi tanırlar. Aralarındaki görünmez engellerle yüzleşirken Mira, Yaman’ın korkularına sakin bir liman olur.
Tuğçe’yle arasında yaşanan anın vicdan azabı, Mert’i Eylül’ü kapısına kadar götürür. Mert’in pişmanlığı, Eylül’ün hayal kırıklığını dindirmeye yetmez. Tuğçe, Mert ile Eylül arasındaki ilişkide en kritik eşik haline gelir.
Sude’yle yaptığı planı ters tepen Orkun, Yaman’la Mira’nın İstanbul’da yalnız kalmasını engellemeye çalışır. Ama iki sevgilinin arasına Mert’ten gelen telefon girer. Sedef, Mira’nın güzel anlarından çalmaya devam eder.
Öte yandan Yaman, bir anda ortaya çıkan eski sevgilisi Leyla konusunda Mira’nın içini rahatlatır. Ancak Leyla’nın kenarda durmaya niyeti yoktur. Yaman’ı Tozludere’ye kendi ayaklarıyla getirmenin yolunu bulur.
Mert’in bir türlü hayata geçiremediği parti planı Eylül’ün emrivakisiyle hayat bulur. Bu gecenin sürpriz isimleri en çok Yaman’ı şaşırtır.
Gecenin sonunda Mert, Eylül’e kendini affettirmek için tek bir şans yakalarken; Yaman, Mira’ya “seni seviyorum” demenin çok özel bir yolunu bulur.
Medcezir 13.bölüm fragmanı

MEDCEZİR 13. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Yaşadıkları zor günlerin ardından, Mira ve Yaman’ın elleri daha güçlü kenetlenir. Mira’nın dudaklarından dökülen sihirli kelimeler, Yaman’ın bütün kalkanlarını indirir. Aşka teslim olur...

Asım’la Selim arasındaki hukuk mücadelesinde ilk günden beri dengeyi tutturmaya çalışan Ender, davayı farklı bir gözle incelemeye başlar. Ender’in ulaştığı sonuçlar, O’nu çok zor bir kararın eşiğine getirir.

Öte yandan, Selim’in Ender’le baş başa vakit geçirmek için yaptığı plan, en çok Mert’i sevindirir. Ev Yaman'la Mert'e kalacaktır... Hemen büyük bir heyecanla Mira ve Eylül'le program yapmaya başlarlar... Ancak Sude'nin kızlarıyla baş başa vakit geçirme çabası planları değiştirirse de. Mira herkesi mutlu edecek bir formül bulur...

Öte yandan Yaman’ın geçmişinden bu kez eski kız arkadaşı sürpriz bir şekilde karşısına çıkar.. Mira annesi ve kız kardeşiyle yola çıktığında planlar tekrar değişir.
Medcezir 12.bölüm fragmanı

MEDCEZİR 12. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Yaman’ın Mira’nın peşine düşmesi Tan’ın planlarını bozuyor.
Mira’nın yaşadığı çaresizlikle Tan’a sığınması, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği korkulu saatleri başlatır.
Aynı gece Yaman ile Hasan bambaşka bir noktaya taşınır. Yaman hesap sormak için gittiği evden, ilk kahramanını kaybederek çıkar.
Yaman hayatının en ağır gecesini yaşarken, Mira’nın evi terk ettiğini öğrenir. Bu haber Yaman’ın bütün öncelikleri değiştirir.
Tan, Mira’nın en zor anında kendisine sığınmasını, bir işaret olarak yorumlar. Mira’dan sonsuza kadar ayrılmamak için elindeki silahları sonuna kadar kullanır. Ancak Yaman’ın peşlerine düşmesi Tan’ın planlarını bozar. İzini kaybettirmek için risk alır.
Öte yandan Orkun da Mira’yı Yaman’dan önce bulmak için elindeki imkanları değerlendirir.
Mira nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anladığında, kendini sonunu bilmediği bir yolculuğun içinde bulur.
Medcezir 11.bölüm fragmanı

MEDCEZİR 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
Yaman babasından gelen mektubun peşine düşüyor
Yaman Selim’le birlikte, babasından gelen mektubun peşine düşer. İlk adresi annesi olur. Ancak Yaman’ın cevabını aradığı sorular, Nevin’in cevaplayamayacağı kadar karanlıktır. Oğlunu geçmişlerinden uzak tutmaya çalışır. Yaman ise kendisinden saklanan sırrın peşini bırakmaz ve her adımda babasının bilmediği bir yüzüyle tanışır.

Orkun Yaman’ı can evinden vurur
Yaman’a gönderdiği mektubun ilk dakikadan işe yaraması Orkun’un cesaretini artırır. Davet gecesinde, Mira’yla konuşma şansı bulur. Ancak Orkun asıl şovunu yapmak için Yaman’ın da aralarına katılmasını bekler. Bütün gözler Mira’yla kendisine çevrildiği anda, Orkun Yaman’ı can evinden vurur. Öfkesi, bir kere daha Yaman’ın aleyhine işler. Gecenin gizli galibi ise bir köşede sessizce olanı biteni izleyen Tan olur. Tan ayağına gelen fırsatı kullanır ve Mira’yı hazırladığı tuzağa doğru çekmeye başlar.

Mira’yı bekleyen tehlike...
Olaylı gecenin ertesinde, Ender’le kardeşi Sedef arasında başlayan tartışma, hayatlarındaki en derin yaraya değerek sona erer. İki kardeş arasındaki kör düğüm çözüldüğünde, yan etkileri hiç beklemedikleri kadar büyük olur. Sedef’in düşünmeden başlattığı küçük kıvılcım, Mira’nın olaylara dahil olmasıyla büyük bir yangına dönüşür. Mira can havliyle Yaman'a koşar ama Yaman ona yardım edemeyecek kadar uzaktadır.
Mira yaşadığı hayal kırıklığının etkisiyle çok tehlikeli bir kapıyı çalar.
Medcezir 10.bölüm fragmanı

MEDCEZİR 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Mira ile Yaman’ın 'ilk öpücüğü', aşklarını gerçek hayata taşır. İkisi de kelepçelerinden kurtulup, sadece kalplerinin sesini dinler. Arkadaşlarının arasına döndüklerinde bile yaşadıkları büyünün bozulmasına izin vermezler.

Güzel geçen gecenin sabahı, Mira ve Yaman için tatsız bir sürprizle başlar. Ender’in kız kardeşi Sedef, Mira’nın karşısına hiç beklemediği bir yerde çıkar. Ancak kardeşinin ortaya çıkışı en çok Ender’i etkiler. Yıllardır iki kız kardeş arasında süregelen gizli hesaplaşma ilk andan itibaren kendini hissettirir. Öte yandan Sedef enerjisiyle Yaman ve Mira arasında yeni bir krize sebep olur.

Sude, kızının Yaman’la bir ilişkiye başlamasını engellemek için, Orkun’a beklediği kapıyı aralar. Arkasına aldığı destekle, ilk andan itibaren kendini göstermeye başlayan Orkun ilk hamlesini okulda yapar ve Yaman’ı üstüne çekmeyi başarır. Yaman’ın zarar görmesini engellemek için Mira, iki cephe arasında duvar olur.

Eylül’ü etkilemek için her yolu deneyen Mert sonunda pes eder. Mert’in geri adım atması, Eylül’le arasındaki bütün engelleri aşacağı özel bir anın yaşanmasını sağlar.

Mira Yaman'la olan ilişkisini birlikte katılacakları bir davette herkese ilan etmeye karar verir. Bu sırada Orkun, Yaman’ı pusuya düşürmeden hayatlarından çıkarmanın bir yolunu bulmuştur.

Serez ailesinin kapısını çalan kurye, Yaman’a bütün geleceğini unutturacak bir sır teslim eder.

Medcezir facebookta rekora imza attı

Star'da yayınlanan 'Medcezir' sosyal medyada da fırtına estiriyor. Türkiye televizyonlarının en çok konuşulan diziler arasında dünyanın sıralamasında ilk 10’da yer alan tek Türkiye dizisi olan 'Medcezir', sosyal medyada ve özellikle de Facebook'ta rekora imza atıyor.

'Medcezir', Facebook hesabı 1 milyon takipçiye ulaşan ilk Türkiye dizisi oldu. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez'in başrollerinde olduğu dizi, 27 Aralık 2013 itibariyle Facebook'ta 1 milyon 234 bin 438 bin takipçiyi aştı.

STAR TV DİZİSİ MEDCEZİR DÜNYA SIRALAMASINDA TIRMANIYOR
Medcezir, en çok konuşulan diziler sıralamasında ise geçen haftaya göre iki basamak daha yükselerek 6. sıraya yerleşti.
İşte Facebook’ta en çok konuşulan dizilerin son rakamları: (23 Aralık 2013):

MEDCEZİR SAHNELERİ ÇAĞATAY ULUSOY'U İSYAN ETTİRDİ
Sosyal medyada rekorlar kıran Medcezir yeni bölüm oyuncuları Serenay ile Çağatay dizinin son 5 bölümüne öpüşme sahneleri ile damga vurmuştu.

StarTv’de kanala yüz güldüren dizi ile ilgili iddiaya göre; Serenay Sarıkaya yapımcısına “Bu sahneler çok ön plana çıktı. Mümkünse artık çekmeyelim” dedi. Çağatay Ulusoy da yaptığı son röportajda “Öpüşme sahnelerinde geriliyorum. Rahatsız oluyorum. Ama çekmek zorundayız” demişti.


YORUMLAR