17 Nisan 2014 Perşembe
   13.12.2013 23:22:31

Medcezir 14.Bölüm izle, Medcezir 14.Bölüm tek parça izle

Medcezir 14.Bölüm hd izle, Medcezir 14.Bölüm indirmeden izle.

Star Tv'nin fenomen dizileri arasına giren Medcezir'de heyecan fırtınası devam ediyor. Yayın hayatına başladığı günden bu yana hatrı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı Medcezir dizisi bu akşam 13.Bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Medcezir dizisi hayranlarını bu bölümde ne gibi sürprizler bekliyor olacak?

Medcezir, Medcezir hd, Medcezir tek parça, Medcezir full, Medcezir full hd, Medcezir full tek parça, Medcezir indirmeden, Medcezir donmadan, Medcezir 13.Bölüm, Medcezir 13.Bölüm hd, Medcezir 13.Bölüm tek parça, Medcezir 13.Bölüm full hd, Medcezir 13.Bölüm full, Medcezir 13.Bölüm full tek parça, Medcezir 13.Bölüm indirmeden, Medcezir 13.Bölüm donmadan.

Merakla beklenen dizinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Mira ile Yaman arasındaki aşk tüm hızı ile devam edecek mi? Bu sorular bu akşam yayınlanacak bölüm ile cevaplanacak? Medcezir bu akşam saat 20:00'da Star Tv ekranlarından yayınlanacak. İşte merakla beklenen Medcezir'in 13.Bölümünün özet ve fragmanı.

Star Tv canlı izle

MEDCEZİR 13.BÖLÜM

Yaşadıkları zor günlerin ardından, Mira ve Yaman’ın elleri daha güçlü kenetlenir. Mira’nın dudaklarından dökülen sihirli kelimeler, Yaman’ın bütün kalkanlarını indirir. Aşka teslim olur. Asım’la Selim arasındaki hukuk mücadelesinde ilk günden beri dengeyi tutturmaya çalışan Ender, davayı farklı bir gözle incelemeye başlar. Ender’in ulaştığı sonuçlar, O’nu çok zor bir kararın eşiğine getirir.

Öte yandan, Selim’in Ender’le baş başa vakit geçirmek için yaptığı plan, en çok Mert’i sevindirir. Ev Yamanla Merte kalacaktır. Hemen büyük bir heyecanla Mira ve Eylül’le program yapmaya başlarlar. Ancak Sude’nin kızlarıyla baş başa vakit geçirme çabası planları değiştirirse de. Mira herkesi mutlu edecek bir formül bulur.

MEDCEZİR 13.BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!