Medcezir 11.Bölüm fragman izle, Medcezir 11.Bölümde neler yaşanacak?

Medcezir 11.Bölüm fragman hd izle, Medcezir 11.Bölüm fragman tek parça izle.

Star Tv'nin yeni fenomen dizisi Medcezir hayranlarını ekranları başına kitlemeye devam ediyor. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı dizi her hafta cuma akşamları ekranlarımıza geliyor. Merakla beklenen dizinin bu hafta 10.Bölümü yayınlanacak ve bakalım bizleri ne gibi sürprizler bekliyor olacak? Medcezir 10.Bölümde neler yaşanacak? Medcezir 10.Bölüm izle, Medcezir 10.Bölüm Star Tv canlı indirmeden izle.

Mira ve Yaman arasındaki aşk dolu dizgin ilerken bu haftaki bölümde ikiliyi kötü bir sürpriz bekliyor olacak? Yaman, Mira'yı aldatıyor mu? Mira gördüğü sahne karşısında Yaman'a nasıl bir tepki verecek? Yaman ve Mira arasındaki aşk bitiyor mu? İşte bu soruların cevabı Medcezir'in bu akşam yayınlanacak olan 10.Bölümünde ortaya çıkacak. Medcezir 10.Bölüm seyret, Medcezir canlı seyret, Medcezir'de neler yaşanacak? 

Her hafta cuma meraklanan beklenen dizinin bu haftaki bölümü ile ilgili kısa ipuçları haberimizin içerisinde mevcut. İşte Medcezir 10.Bölüm özet ve fragman

MEDCEZİR TÜM BÖLÜMLER - TIKLA İZLE

Medcezir 10.Bölüm özet

Mira ile Yaman arasında gerçekleşen ilk öpücük artık aşklarını gerçek hayata taşımaları için yeterli olacaktır. İkisi de kelepçelerinden kurtulup, sadece kalplerinin sesini dinler. Arkadaşlarının arasına döndüklerinde bile yaşadıkları büyünün bozulmasına izin vermezler.

Güzel geçen gecenin sabahı, Mira ve Yaman için tatsız bir sürprizle başlar. Ender’in kız kardeşi Sedef, Mira’nın karşısına hiç beklemediği bir yerde çıkar. Ancak kardeşinin ortaya çıkışı en çok Ender’i etkiler. Yıllardır iki kız kardeş arasında süregelen gizli hesaplaşma ilk andan itibaren kendini hissettirir. Öte yandan Sedef enerjisiyle Yaman ve Mira arasında yeni bir krize sebep olur.

Medcezir 10.Bölüm fragman


YORUMLAR