Medcezir 11. bölüm fragmanı izle - Star tv Medcezir, 29 Kasım Cuma

Star Tv dizi izle, Medcezir 11. Bölüm Fragmanı Medcezir Son Bölüm fragmanı izle.. En son Mira çevresine Yaman'ı erkek arkadaşı olarak tanıtmıştı..

Medcezir 11.Bölüm fragmanı izle, Medcezir yeni bölüm fragmanı izle, Medcezir 11.bölüm izle ..  Star Tv ekranının yeni dizisi Medcezir fenomen olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.
 
Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı dizi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Bu akşamda sürekleyici bir bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Medcezir dizisinde neler yaşanacak? Medcezir 11.Bölüm Yaman hayatına bembeyaz bir sayfa açacak.
 
Peki bu yeni sayfa da kimler yer alacak ve nasıl şekillenecek? İşte bu soruların cevapları bu akşam saat 20:00'de Star Tv ekranlarında cevaplarını bulacak? 

Medcezir,Medcezir izle,Medcezir 11.Bölüm,Medcezir 11.Bölüm fragmanı izle,Medcezir 11.Bölüm hd izle,Medcezir 11.Bölüm full izle,Medcezir 11.Bölüm full hd izle,Medcezir 11.Bölüm online izle,Medcezir 11.Bölüm tek parça izle,Medcezir 11.Bölüm tek part izle,Medcezir seyret,Medcezir 11.Bölüm seyret,Medcezir 11.Bölüm hd seyret,Medcezir 11.Bölüm full seyret,Medcezir 11.Bölüm full hd seyret,Medcezir 11.Bölüm tek parça seyret,Medcezir 11.Bölüm tek part seyret,Medcezir 11.Bölüm indirmeden seyret.

 Yaman- Madem bir tiyatro oynanıyor, bizde rolümüzü oynarız

MEDCEZİR TÜM BÖLÜMLER - TIKLA İZLE

“Medcezir 11.Bölüm Fragmanı 22 Kasım Cuma”

 KİM KİMDİR?

Çağatay Ulusoy : Yaman
Serenay Sarıkaya : Mira
Can Gürzap : Asım Şekip Kaya (Aşk)
Barış Falay : Selim
Murat Aygen : Faruk
Taner Ölmez : Mert
Sebnem Dönmez : Sude (Asude)
Metin Akdülger : Orkun (Orkunç)

10. BÖlüm Özet:

Yaman tuzağa düşürülüyor!

 Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık bir saatli bombayla yaşayacaktır. Yaman Mira’nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman’ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir. Bu durumun farkına varan Yamanın Hasana olan nefreti daha da büyür.

Serezlerde ise büyük bir gerginlik hakimdir. Selim Yaman’ın sınava girmemesini kabul edemez. Üniversite onun için artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim’i sakinleştiren taraf Ender olacaktır.

Öte yandan Yaman’ın aklı hep Mira’dadır

 

 Ayrıca yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ve son zamanlarda oynadığı Behzat Ç. filmiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın Medcezir'in 15 Kasım'da yayınlanacağı 11. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir. Her Cuma akşamı Star TV ekranlarıynda seyircisiyle buluşan Medcezir 8. bölüm yayınlandı.. Hayranlarının merakla beklediği Medcezir 11. bölüm 22 Kasım Pazar akşamı ekranlara gelecek. Fragman yayınlandı. Meraklıları 2. fragmanı bekliyor.


YORUMLAR