MEB 15 tatil için geri sayım başladı! MEB 15 tatil ne zaman başlıyor?

15 tatil, yarıyıl tatili, sömestr tatili, okullar ne zaman kapanacak, 15 tatil ne zaman başlayacak

15 tatil ne zaman başlayacak. MEB okullar ne zaman tatile girecekler. MEB yarıyıl tatili ne zaman olack. Öğrenciler ne zaman tatile başlayacakalr. Sömestr kaç gün sürecek. 15 tatilde ödev verilecek mi. E-okul bilgi sistemi. E-okulile öğrenciler notlarını online görebiliyor. MEB E-okul ile Veliler çocuklarının okul durumunu online gözlemleyebiliyor. 2014'e sayılı günler kala öğrenciler 15 tatili sabırsızlıkla bekliyor. 

 

MEB KULLAR NE ZAMAN YARIYIL TATİLİNE GİRECEK?

Okullarda eğitim öğretim tam gaz devam ediyor. Şimdilik herkes okula yoğunlaşmış olsa da öğrenciler şimdiden gözlerini yarı yıl tatiline çevirmiş durumda. 16 Eylül tarihinde okula başlayan binlerce öğrenci dersler devam ederken yarı yıl tatilini merak ediyor. Kimileri de erken erken tatil planını uygulamanın peşinde. Peki 2013-2014 eğitim -öğretim yılında sömestr tatili hangi tarihe denk geliyor ?

MEB 15 TATİL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
2013-2014 eğitim öğretim senesinin ilk dönemi 24 Ocak 2014 Cuma günü sona erecek. Öğrenciler on beş gün tatil yapmanın ardından yeniden okullarına koşacak. İkinci dönemin başlangıcı ise çalışma takviminde 10 Şubat 2014 Pazartesi tarihi olarak görünüyor.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, resmi, MEB BSİ Projesi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir elektronik sistemdir. Bu sistem sayesinde öğrenci hakkındaki tüm detayları öğrenmek mümkün.

 


YORUMLAR