Makina Kafa 1. Bölüm izle, Makina Kafa 5 Ekim izle, Makina Kafa 1. Bölüm hd izle, Makina Kafa 1. Bölüm canlı izle

Makina Kafa 1. Bölüm seyret, Makina Kafa 1. Bölüm full izle, Makina Kafa 1. Bölüm full hd izle, Makina Kafa 1. Bölüm online izle.

Okan Bayülgen bir yıl aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Farklı bir formatta yayınlanacak yeni program Makina Kafa'da Okan Bayülgen her hafta ünlü isimleri konuk edecek müthiş bir gece şovuna imza atacak. Konukların, orkestranın ve komedi içeriklerinin bulunduğu Makina Kafa ise her zamanki gününde, Cumartesi geceleri Show TV ekranlarında olacak. Makina Kafa 5 Ekim Cumartesi akşamı ilk defa ekrana gelecek.

Uzun süredir Kanal D ekranları Talk Show programı yapan Okan Bayülgen şimdide Show Tv ekranlarında Makina Kafa programıyla devam edecek. Bir süre kendine zaman ayıran ve tatil yapan Okan Bayülgen yeni programı Makina Kafa ise henüz yayın tarihi tam olarak belirlenemedi. Makina Kafa programını Cumartesi günü 28 eylül 2013 tarihinde yayınlanacağı söylenmişti. Ancak, Show Tv ekranlarında yer almadı. Programın bugün başlayacağı iddiaları bulunurken, 5 ekim 2013 cumartesi günü programın yayınlanma tarihi olarak belirtiliyor.

Okan Bayülgen Makina Kafa Talk Show Programı Makina Programında bir sürpriz isim yer alabileceğide gelen bilgielr arasında. Sosyal medyada çektiği Vine Videoları ile fenomen olan ve daha şimdiden birçok kişiyi kendisine hayran bırakan Hakan Hepcan’da Makina Kafa programında yer alacağı ve herkesi güldürmeye devam edeceğisızan bilgiler arasında bulunuyor. Show Tv ekranlarında bu hafta içinde başlaması beklenen Makina Kafa programının son zamanların en iyi Talk Show programlarından biri olabileceği ve program saatininde 23:30 olması beklendiği düşünülüyor. Bakalım Makina Kafa Okan Bayülgen ile Show Tv’de ne gibisürprizlerle ve ne zaman başlayacak merakla bekliyoruz.


YORUMLAR