Lale Devri Yeni bölüm izle, Lale Devri 113. Bölüm izle 11 Mayıs 2013, son bölüm izle, (Lale Devri 114. Bölüm fragmanı izle 18 Mayıs Cumartesi)

11.05.2013, Lale Devri 113. Bölüm hd izle, Lale Devri 113. Bölüm seyret, Lale Devri 113. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

13.05.2013 12:24

  Necip Bey'in acımasız teklifi Zümrüt'ü zorda bırakır!

Kaza yapan Çınar’ı yanan arabadan bir türlü çıkaramayan Azra, zamana karşı yarışmaktadır. Bu sırada Zümrüt de fenalaşmış, sesini kimseye duyuramamaktadır. Ambulanslar yoldadır, ancak Çınar da Zümrüt de ölümle pençeleşmektedir. Azra ise kazaya sebebiyet vermekten tutuklanır.

Çınar’a çocukları geri alacaklarına dair söz veren Necip, Zümrüt’ü alt edecek bir plan kurmaya başlar. Zümrüt’ün karşısına çıkan Necip’in acımasız teklifi, Zümrüt’ü tam anlamıyla köşeye sıkıştırır.

 


Lale Devri 114. Bölüm fragmanı izle 18 Mayıs Cumartesi

SETTE BÜYÜK KAVGA!

Lale Devri'nde olaylar olaylar... Kenan Bal (Necip Bey), kendisine 'Set hazır' uyarısında bulunan Gül Onat'a (İkbal Hanım) saldırdı. Bal, 'Adi kadın' dediği Onat'ın yüzüne iki tokat attı

Fenomen dizide sular durulmuyor... Üçüncü sezonu geriden bırakan Lale Devri'nde kavga çıktı. Dizinin Necip Bey'i Kenan Bal ile İkbal Hanım'ı Gül Onat, birbirine girdi. İşte Gebze'de süren çekimlerde yaşananlar:

Gül Onat ile Kenan Bal, sahneleri için, çekimin yapıldığı hastanenin kafesinde oturuyorlardı. Onat, Bal'a setin hazır olduğunu söyledi. Bal cevap vermeyince, Onat kendisini duymadığını zannetti ve sözlerini tekrarladı. İkilinin arasında şu diyaloglar geçti:

- KB: Sen çok oluyorsun artık adi kadın!
- GO: Benimle doğru konuş, ne diyorsun sen?

Sinirlerine hâkim olamayan Kenan Bal, rol arkadaşını dövmekle tehdit ederek, küfürler savurdu. Bununla yetinmeyen Bal, Onat'a, elinin içi ve dışıyla iki tokat attı. Olayın şokunu atlatamayan Gül Onat, soluğu karakolda aldı. Olayla ilgili ulaştığımız Kenan Bal, "Doğrudur. Söyleyecek bir şeyim yok. 5 hafta önce diziden ayrılmak istediğimi söylemiştim. Bundan sonra ne olur bilemiyorum" dedi.

KAMERA KAYITLARI İNCELENDİ

KARAKOLA giden Gül Onat, set çalışanları ve oyuncular şahitliğinde Kenan Bal'dan şikâyetçi oldu. Kamera kayıtlarını inceleyen polis, Bal'ı karakola çağırdı. Müsait olmadığını söyleyen oyuncu, haftaiçi gelip, ifade vereceğini söyledi.

  


YORUMLAR