KVP fragman burada! Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm fragmanı izle - ATV

Polat Alemdar Cahit'in tepkisi sonrası ne yapacak? KVP fragman burada! Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm fragmanı izle - ATV KPV fragmanını youtube'a yükledik ancak......

 Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu özet izle ,Kurtlar Vadisi Pusu'da neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm özet ve fragman İZLE / 13 Şubat 2014 - Atv Türkiye’de rekorları alt üst eden dizi Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm ile ATV’de kendi saatinde, kendi gününde ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde neler olacağını heyecanla bekliyorsanız doğru yerdesiniz. Yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu fragmanında en çok dikkat çeken sahne Polat Alemdar’ın ‘artık Cahit’le görüşme vakti geldi’ sözüydü. Polat Alemdar Cahit’le görüştüğünde, Cahit’in tepkisi ne olacak? Abdülhey gibi o da Polat Alemdar’a sırtını dönüp gidecek mi yoksa Tapınakçıların içerisinde kalıp Polat Alemdar’la birlikte savaşmaya devam edecek mi? En çok merak edilen konular Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KURTLAR VADİSİ PUSU 215.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kurtlar Vadisi’nde bu hafta Pusat iile Baltazar arasında olaylar gittikçe hararetleniyor. Geçtiğimiz bölüm Baltazar’ın kumarhanesini basmaya giden Pusat, rus ruleti oynarken polisin mekanı basması sonucu gözaltına alınıp hapishaneye düşüyor. Hapishane’de bir kişiyi döven ve oradan çıkmak için her şeyi deneyen Pusat bakalım bu bölüm hapishaneden çıkabilecek mi? Babası ve dedesinden kalanları almak için Baltazar’la savaşan Pusat neler önümüzdeki hafta İstanbul’un baronu olabilecek mi?

ABDÜLHEY VE GAYE MUTLU SONA ULAŞIYOR!
Kurtlar Vadisi Pusu’nın 215.bölümünde acılarla dolu olan Abdülhey ve Gaye’nin aşk hikayesi bu sefer mutlu bir sona kavuşuyor. Abdülhey’in Gaye’ye ettiği evlilik teklifi sonrası Gaye ile Abdülhey kendi çevresi arasında nikah yapıyor. Nikah sonrası devamlı evlerinin olduğu yere gidip gelen ve kimsenin tanımadığı kişi Abdülhey ve Gaye’ye ne yapacak? Evin önüne gelip giden kişinin amaçları ne? Bütün bu sorular KVP 215.bölüm’de cevabını bulacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 214.BÖLÜM 

Polat’ı karşısında gören Nazife anne ne yapacak? Gördüklerinin hayal mi yoksa gerçek mi olduğunu ayırt edebilecek mi? Tapınakçıların arasında İhtiyarlar Heyetinin sızdırmış olduğu ajanlar Murat ve Cahit deşifre olacak mı? Kara İran’da neler yapacak? Merak edilen tüm soruların cevabı Kurtlar Vadisi Pusu 214.Bölüm’de….

Kurtlar Vadisi Pusu'da Baltazar'la Pusat arasındaki savaş iyice kızışıyor. Babası Çakır'dan ve dedesi Laz Ziya'dan kalan yerleri geri almak isteyen PusatBaltazar'la savaşıyor. Kurtlar Vadisi Pusu yeniden sokaklardaki olaylara değiniyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı burada...

Kurtlar Vadisi Pusu 214. Bölüm fragmanı :

Kurtlar VAdisi Pusu'nun 214.bölüm fragmanında Murat Cahit'e İhtiyarlara çalıştığını söylüyor. Akif, büyük ihtimalle Cahit'in de deşifre olduğunu düşünüyor. Bakalım yeni bölüm'de Cahit ve Murat bu durumdan nasıl kurtulacak. Polat Alemdar, artık Türkiye'nin de finans savaşlarında söz sahibi olmasını istiyor. Akif Tomas'ı kaçırıyor. Bütün dünyada yankılanan bu olay, küresel sermayeyi zora sokuyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümde neler yaşandı?

Kurtlar Vadisi Pusu’da çok büyük gelişmeler yaşandı. Kane’in Başbakan ile ilgili planını deşifre etmeye çalışan Polat Alemdar’ın kafasında bir sürü soru dönüyor. Amaçları başbakan’ın ziyaretini engelleyerek Türkiye – İran ilişkilerini kıskaca almak olduğunu düşünen Polat Alemdar, Kara’yı İran’a gönderiyor.

CAHİT’İN PLANLARI ALT ÜST OLACAK MI?
Geçtiğimiz bölümde İhtiyarlar Heyetinin tapınağına yapılan baskınla ilgili Tapınakçıların liderlerinden sarışın Margerat, içlerindeki hainin kim olduğunu bulduğunu söylüyor. Acaba Cavit’in kimliği deşifre mi olacak? Tapınakçıların mabedine Erhan ve Pusat’ın arkadaşlarıyla birlikte yapmış olduğu baskın Cahit’in düzenlediği bütün planları alt üst edecek mi?

İSTANBUL’UN HAKİMİ KİM OLACAK?
Polat Alemdar tarafından sokaklara gönderilen Pusat, Baltazar’la olan mücadelesini kazanabilecek mi? Süleyman Çakır ve Laz Ziya’nın mirasına sahip çıkmak isteyen Pusat, babası gibi İstanbul’a tekrar hakim olabilecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu 213.Bölüm fragman izle bize Pusat’ın İstanbul mücadelesinde neler yapacağını gösterecek.

İRAN’A GİDEN KARA’NIN PLANI NE?
Başbakan’a düzenlenen oyunu bozmak için Polat Alemdar’ın İran’a gönderdiği Kara, Tapınakçıların planını öğrenebilecek mi? İran Türkiye ilişkilerine zarar vermek isteyen Tapınakçıların oyunu nasıl ayyuka çıkacak? 

KURTLAR VADİSİ PUSU 213.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

212.Bölüm:

 Abdülhey’in ölümünden sorumlu olan Cahit’in yeni planı ne olacak? Üstadın Cahit’e verdiği prizma ona nasıl bir kimlik kazandıracak?

 Kane, Cahit’in kabul töreninde yaşanan güvenlik zafiyetinden sonra oyunu bu kez nasıl oynayacak?

 Abdülhey’in mezarını ziyaret eden Polat’ın arkasından gelen kim? Polat, kiminle çatışmaya girecek? Suikastta uğrayan Savcı Leyla’yı öldürmek isteyenlerin arkasında kim var?

 Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 23 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 212. bölümünde olacak… Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  fragman izle, KVP 212.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  son bölüm fragmanı burada.. Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu izleKurtlar Vadisi Pusu  son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu  yeni bölüm izle.  Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm ile 23 Ocak Perşembe akşamı ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü yine bomba gibi bir şekilde ekranlara geliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm’de Abdülhey ortaya çıkacak mı? Yoksa Abdülhey gerçekten mi öldü? Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm’de roket atarla havaya uçurulan evin içerisinde olan Abdülhey’in akıbeti ile ilgili olarak 212.bölüm’de herhangi bir şey paylaşılmıyor. Sosyal medyada herkes Abdülhey’in evin içerisinden kaçtığını ve bunun bir plan olduğunu söylüyordu. İlerleyen bölümlerde bu durum ile ilgili gerçek ortaya çıkacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 212.Bölümüne yine Abdülhey'in ölümü damga vuracak. Abdülhey gerçekten öldü mü yoksa bunun içerisinde bir oyun mu var? 

Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanında Erhan ve arkadaşları hep birlikte Tapınakçıların ayin yaptığı yere baskın düzenliyor. Ellerinde silahlarla kapının önünde duran gözcüleri öldüren Erhan ve arkadaşları içeriye sızıyor. Erhan ve arkadaşları içeride tuzağa düşecek mi? Yoksa ihtiyarlar heyetinin elemanlarını öldürecekler mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı izle Kane, Türkiye başbakanına suikast düzenleme girişimi içerisindedir. İran gezisinde Türkiye Başbakanına eylem gerçekleştirmeyi planlayan Kane’in kafasında neler var? Türkiye Başbakanı öldürülecek mi? Yoksa Polat Alemdar bu eylemin önüne geçecek mi?

Cahit'in Abdülhey'in öümü sonrası ne yapacağı hala merak içerisinde bekleniyor. kafasından devamlı Kane ve tapınakçı üyelerini öldürmeyi geçiren Cahit'e Tapınakçılar bir prizma vererek onun kimliğinin artık değiştiğini söylüyor. Cahit, Tapınakçılardan nasıl intikam alacak? Polat Alemdar'ın ölümünden sonra Abdülhey'in de Tapınakçıların müfettişi olan Kane tarafından öldürülmesi iyice canını sıkıyor. 

Abdülhey ve Polat Alemdar’ın ölümüyle iyice yalnızlığa bürünen Güllü Erhan bankta tek başına otururken arkasından yaklaşan bir el, bir anda irkilmesine sebeb oluyor. Peki o sıra Erhan’ın yanına gelen kim? Polat Alemdar Güllü Erhan’a yaşadığını belirtmek için onun yanına mı geliyor?

Yoksa Erhan’ın yanına gelen öldüğü sanılan Abdülhey mi?

İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 212.Bölüm fragmanı

KURTLAR VADİSİ PUSU NASIL BİR DİZİ?

CNN Türk'te haftaiçi her gece "Burada Laf Çok" programını sunan, Posta Gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar'dan Vadi hakkında enfes tespitler geldi. Mesut Yar, Kurtlar Vadisi Pusu hakkındaki düşüncelerini maddeler halinde şöyle özetledi:

Efendi bir dizidir "Kurtlar Vadisi" (atv). Mesela dizi içinde hitap şekli olarak en çok "efendim" kullanılır. Sonra "abi, usta vesaire"...

Centilmen bir dizidir "Kurtlar Vadisi". İngilizce'den devşirme bu kelimenin anlamını İngilizce manasıyla verir. Adam ağırlıklıdır. 
Kadınlar gelir ve giderler...

Meraklı bir dizidir "Kurtlar Vadisi". Memleketin manşetlerini yakından takip eder. Bir yıl iç politika, öteki yıl diplomasi, bir sonraki yıl adli işler filan. Ama günlerin önemini göz ardı etmez; Sevgililer Gününde aşk kokan bir bölümle "unutmadık" mesajını verir...

 

Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm

  

Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı izle.Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı heyecanı burada.Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde neler olacak? İşte Kurtlar Vadisi Pusu sizlerle...

Kurtlar Vadisi bir rekor daha kırdı

Kurtlar Vadisi Pusu 12 yıllık istikrarını başarı ile devem ettiriyor. Atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu son yıllarda kendisine ait olan bir rekoru daha kırdı ve 15 rating barajını aştı, 33 share ulaştı.

Kurtlar Vadisi Pusu Fragman İzlemek İçin Tıkla

Merak Edilen Sorular Vardı?

Polat Alemdar, Abdülhey'i öldürmek için operasyon yapmak üzere olan Armageddon timini önleyebilecek mi?

Cahit, Armageddon timi'nin Abdülhey'e operasyon yapmasını önlemek amacıyla Müfettiş Kane'i vuracak mı?

Polat Alemdar'ın yaşadığını kimler öğrenecek?

Ekranın en uzun soluklu ve reyting rekortmeni Kurtlar Vadisi Pusu 211. bölümünde de nefesleri kesti.Armegedonlar Abdulhey'i öldürdükten sonra bütün ekip hüzne boğuluyor.Polat Alemdar, planı hazırladıktan sonra tapınakçıları basma emrini veriyor.

Herşeyden uzak Kara başarı ile Kosava'ya geçiyor.Cahit'in görevini tamamlayıp tamamlayamaması merak konusu oldu.

Aksaçlı'nın talimatıyla harekete geçen Savcı Leyla, borsa manipülatörlerini yakın takibe aldı. Dizide geçen Savcı Leyla ile borsa uzmanı şahıs arasında geçen diyalog, oynanan organize oyunun adım adım nasıl sahnelendiğini gösterdi. 

İŞTE O DİYALOG:

Gökçer: Savcı hanım, Finansal Teşkilatı tarafından görevlendirildim. Soruşturmanızda size yardımcı olmak ve elimden geldiğince sizi bilgilendirmek için buradayım.

Savcı Leyla: Benim de açıkçası bazı konuları araştırmak için sizin gibi birine ihtiyacım vardı.

Gökçer: Nasıl yardımcı olabilirim?

Savcı Leyla: Elimdeki dosyada, yüzlerce hesabın yurtdışı bağlantıları ve hareket dökümleri var. Kurumlarımız tarafından kontrol edilen bu şirketlerin hesaplarında şüpheli satışlar görünüyor. Ama nasıl yapıldığına dair bir kanıt yok.

Gökçer: Savcı hanım, ülkemizdeki fonların büyük çoğunluğu yabancı sermayenin elinde. Bu güçlü sermaye ile, Türkiye'deki finansal hareketleri istedikleri gibi kontrol edebilmekteler. Bunu da kendilerine yakın bazı bankalar, sermaye ve medya grupları ile yapıyorlar.

Savcı Leyla: Elimizde bu grupların kimler olduğuna dair bilgiler mevcut. Asıl merak ettiğim, bu kadar gözle görünür bir spekülasyonu nasıl bir sistemle yaptıkları.

Gökçer: Borsadaki birçok şirketin çoğunluk hissesini önce hep birlikte satın alarak, hisse değerlerini yükseltiyorlar. Sonra ülkemizde yaşanan siyasi, ekonomik, toplumsal bir olayı medyadaki kendi uzantılarıyla birlikte kriz gibi göstererek, ellerindeki hisseleri açığa satıp düşüşü başlatıyorlar. Açığa sattıkları hisselerden elde ettikleri paranın tamamını aynı gün dövize çevirerek yandaş bankaları vasıtasıyla kurların yükselmesini sağlıyorlar.

Savcı Leyla: Sonrasında da dövizi bozdurarak borsada düşen hisseeleri tekrar toplayıp haksız kazanç elde ediyorlar.

Gökçer: Ve yaptıklarını sistemde illegal olarak göremiyoruz.

Savcı Leyla: Öncelikle bunların örgütsel yapılarını çözüp, ülkemizdeki iş ortaklarını ve işbirlikçilerini çağırıp ifadelerine başvuralım. Bakalım onlar nasıl açıklayacaklar bu haksız kazancı.

 İşte haftanın en çok reklam alan dizileri

Medya Takip Merkezi (MTM), 13-19 Ocak 2014 haftasının TV’de en çok reklam alan yerli dizilerini araştırdı. Araştırmada en çok reklam alan diziler yeni bölümleri ve tekrarlarına göre ayrı ayrı tablolar halinde ortaya kondu. MTM’nin yaptığı araştırmaya göre Kaçak dizisi en fazla reklam alan haftalık dizi olarak listenin ilk sırasında yer aldı. Listenin ikinci sırasını 118 reklam adeti ile Bugünün Saraylısı ve Muhteşem Yüzyıl paylaştı. Listenin devamında ise 117 reklam ile Karadayı yer aldı.

Dizilerin tekrarlarının aldığı reklam adetleri göz önünde bulundurulduğunda ise oldukça farklı bir tablo ortaya çıktı. Show TV’de yayınlanan Pis Yedili dizisi tekrar bölümlerine en fazla reklam alan dizi olarak zirveye oturdu. Arka Sokaklar listenin 2. sırasında yerini buldu. Cinayet de tekrarlarına aldığı reklam adetleriyle listenin üçüncü sırasında yer aldı. 

Tekrarları yayınlanan dizilerin bölüm başına aldıkları ortalama reklam adetleri göz önünde bulundurulduğunda ise elde edilen sonuçlar dikkatleri üzerine çekti. Tabloda 9. sırada yer alan Medcezir dizisi, yalnızca 1 tekrar bölümüne aldığı 99 reklam ile bölüm başı ortalama reklam adedi sıralamasında liderliği göğüsledi. Bölüm başına ortalama reklam adeti 85 olan Doksanlar ve 68 olan Cinayet, tabloda ezber bozan diziler olarak yerlerini aldı.

En çok ‘Muhteşem Yüzyıl’ konuşuldu

Medya Takip Merkezi (MTM), 13-19 Ocak haftasının Televizyonda en çok reklam alan ve basında en çok haber olan yerli dizilerini, Medyaloji.net okurları için özel olarak araştırdı.

Haftalık olarak yayınlanan bu diziler üzerinden yapılan araştırmaya göre, en çok haber olan diziler belli oldu. Star TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi 117 haber adediyle listenin ilk sırasında yer aldı.

Muhteşem Yüzyıl’ı başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in paylaştığı ATV’nin sevilen dizisi Karadayı takip etti. Karadayı, 60 haber adediyle haftanın en çok haber alan diziler arasında ikinci oldu. ATV’nin bir diğer dizisi Kurtlar Vadisi ve Kanal D’nin polisiye dizisi Arka Sokaklar, 48 adet haber ile alarak 3. ve 4. sırayı paylaştı.

Gençlerin yakından takip ettiği Show TV’nin en çok izlenen dizilerinde yer alan Pis Yedili dizisi en çok haber alan diziler listesinde 41 reklam adediyle 5. sıraya oturdu. Pis Yedili’yi Çalıkuşu ve İntikam dizisi takip etti.

Star TV’nin sevilen dizisi Medcezir ise listenin 5. sırasında yerini buldu. Kadrosunda Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Can Gürzap gibi önemli oyuncuları bulunduran dizi 32 haber ile 8. sırada yer buldu.


YORUMLAR