18 Nisan 2014 Cuma
   26.12.2013 21:15:43

KVP 210.Bölüm Fragmanı İzle - 2 Ocak

Kurtlar Vadisi Pusu 210.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm fragmanı yayınlandı. KVP yeni bölümü ile 26.12.2013 Perşembe akşamı Atv ekranlarında. Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm de neler olacak?  Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Poyraz, Abdulhey ve Kara'ya ulaşmak için sevdiklerine acı çektirerek ulaşmayı dener fakat bu olay operasyon Poyraz'ın sonu olacaktır.

Geçen hafta yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu, son bölüm de Poyraz Abdulhey'i en zayıf yanı olan Gaye sayesinde ele geçirerek Kara'nın tek başına söylediği mekana gelmesini ister.Kara ve Abdulhey ölümle burun buruna iken Polat Alemdar ortaya çıkar.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde yayınlanan Fragmana göre Poyraz, Polat Alemdar'ı karşısında görünce şok geçirir ve Polat Alemdar, Poyraz'ı ele geçirerek Kara'ya teslim eder. Armageddon timine yeni bir görev verilir ve yapacakları görev ise Akif'i vurmaktadır. Akif, Talha ve Pusat ile birlikte iken armageddon timi pusuya düşürür operasyonda Talha ve Akif vurulur. Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm fragmanı izle.

Polat Alemdar bu olaylardan sonra aktif görevde mi olacak İhtiyarlar heyeti Polat Alemdar'ın sahaya dönmesine ne tür karşılık verecek tüm bu soruların cevabını 26 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm'de ögrenecegiz.

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm Fragmanı İzle, 26 Aralık 2013 haberi için buraya tıklayınız, Kurtlar Vadisi yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi yeni bölüm özeti işte detaylar... Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm Fragmanı İzle, 26 Aralık 2013 haberi için buraya tıklayınız, Kurtlar Vadisi yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi yeni bölüm özeti işte detaylar...

26 aralık 2013 tarihli Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam saat 20:00'da sizlerle olacaktır... Atv ekranlarının reyting rekortmeni olan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam yeni bölümü ile geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu bugün 209. bölüm ile sizlerle olacak... Dizi bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarından sizlerle buluşuyor. Kurtlar Vadisi Pusu'da bu haftaki yeni bölümde neler yaşanacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU 209.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm özeti;

Polat Alemdar, maskesini çıkarır ve Poyraz’ın karşısına dikilir. Polat’ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı? İntikam alma sırası Kara’ya geçer. Kara, Poyraz’ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz’ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?

Evlilik planları yaparken, Gaye’nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat’ın yanına geri mi dönecek?

Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar’ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 209. bölümünde olacak...

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!