18 Nisan 2014 Cuma
   13.12.2013 10:42:33

KVP 208.Bölüm fragmanı - KVP 207.bölüm özeti izle

Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölüm özet izle 208.bölüm fragmanı izle,Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm fragmanı izle (KVP son bölüm fragmanı) Polat Tapınakçılara saldırıyor! Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle.

    ATV'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm fragmanında neler yaşanacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU 208.BÖLÜM

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 208.bölümü yine bomba gibi ekranlara geliyor. Yeni bölüm’de Abdülhey konusunu tamamen kapatan Polat Alemdar, naibi olması için Kara’ya gidiyor. Kara, Polat Alemdar’ın teklifini kabul edecek mi? Polat Alemdar Naib olarak kimi seçecek?


Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm fragmanında Akif’e tapınakçıların her hamlesine karşı bir baronu öldürmesi emrini veren Polat Alemdar, Cavit’i tamamen silecek mi? Öte yandanKurtlar Vadisi Pusu 208. Bölümde Cavit ismi açığa çıkan ihtiyarlar heyeti üyesini öldürmek için tapınakçılardan emir alıyor. Polat Alemdar’ın eski dava arkadaşı olan Cavit, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde tapınakçıların isteklerini yerine getirecek mi? Polat Alemdar Cavit’i hain olarak mı görecek?

Kurtlar Vadisi Pusu heycan dolu bölümüyle 12 Aralık Perşembe akşamı izleyenleriyle buluşacak.

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragamanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm'de neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu online izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça izle,Kurtlar Vadisi Pusu tek link izle, Kurtlar Vadisi Pusu canlı yayın izle, Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm izle... 

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM FRAGMANI :

Kurtlar vadisi Pusu'nun yeni bölümünde yine heyecan yine aksiyon var. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanında olayların düğümü gittikçe karışıyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu 206.Bölüm'de neler olmuştu?

Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölümde Arif, bu bombacının yerini öğrenip peşine düşüp Cem evinde patlatılacak olan bombayı son anda engellemişti. Tapınakçıların gerçekleştirdiği bu eylemle mezheplerin birbirine düşürülmesi ve ortalığın karışması amaçlanmıştı. Ancak İhtiyarlar heyeti ve Polat Alemdar bu oyunu önceden görerek bozmayı başardı.  

ABDÜLHEY HAKKINI HELAL ETTİ!

Polat Alemdar ile eski dostu abdülhey arasındaki fırtınalı dalgalar bu bölümde de devam etti. Abdülhey'i arayarak Memati'nin mezarının başına gelmesini isteyen Polat Alemdar, Abdülhey'in eski günlerdeki gibi geri dönmesini istedi. Ancak Abdülhey bundan sonra hayatında geçmişinin olmadığını artık geleceğe baktığını söyleyerek Polat Alemdar'a 'hakkım sana helal olsun' dedi. Polat Alemdar eski dostu Abdülhey'in yanında olmamasına oldukça bozuldu. 

Armegedon Timi ile birlikte İhtiyarlar heyetine saldırılar düzenleyen Tapınakçılar, bu bölümde İhtiyarlar heyeti toplantısı sırasında servera saldırı düzenleyerek korunan bilgiyi çalmaya çalıştı. İhtiyarlar heyetindekilerin son anda fark ettiği siber saldırı amacına ulaşıp ulaşmadığı 208.bölümde belli olacak. Ancak Tapınakçılar ellerini kollarını sallayarak İhtiyarlar Heyetinin binasına kadar girebildiler. 

KURTLAR VADİSİ PUSU 206.BÖLÜM FRAGMANI 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!