23 Nisan 2014 Çarşamba
   17.12.2013 15:13:25

KVP 208.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölüm özet izle..

Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanı burada.

  

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragamanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm'de neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu online izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça izle,Kurtlar Vadisi Pusu tek link izle, Kurtlar Vadisi Pusu canlı yayın izle, Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm izle... 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 208.bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm 19 Aralık 2013 Perşembe akşamı saat 20:00'da yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta Cavit'in akıbetinin ne olacağı merak konusu. Tapınakçıların arasına giren Cavit, Polat Alemdar'ı karşısında görünce ne yapacak? Polat Alemdar Naibi olarak kimi göreve getirecek?  Kurtlar Vadisi Pusu soluksuz izlenecek bir bölüm ile Perşembe akşamı ATV'de olacak.. 

Kurtlar Vadisi Pusu dün akşam yine reytingleri alt üst etmeyi başardı. Bomba gibi bir bölümle ekranlara gelen Kurtlar Vadisi Pusu'nun 207.Bölümünü izlemek için tıklayınız. 

Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölümde neler yaşandı?


Tapınakçılar, Armegedon timinin yapmış olduğu operasyonla İhtiyarlar Heyetinin bazı sırlarını deşifre etmeye başardı. Eski ihtiyarlar heyeti üyesi olduğu öğrenilen Eşref Bey’in ölmediğini öğrenen Tapınakçılar, Cavit yoluyla Eşref Beyi öldürmeyi planlar. 
Eşref Bey’in ölmediğini öğrenen Cavit’in kafası ise iyice allak bullak olmuştur. Öldüğüne emin olduğu Eşref Bey’in yaşadığını öğrenen Cavit bu durumla iyice şaşırırır. Ancak yinede şaşkınlığını çok fazla belli etmez. Tapınakçıların elde ettiği bilgilerle ne yapmak istediğini öğrenmek isteyen Cavit, Kane’e sorduğu soru sonrasında şok bir cevapla karşılaşıyor.


Öte yandan KGT’daki birim Armegedon Timi’nin ne kadar bir veri çaldığını öğrenmek için çalışma başlatıyor. Polat Alemdar, Cavit’in bu işin içinde olmasından dolayı oldukça sıkıntı yaşıyor. Tapınakçıların içerisinde bulunan Cavit’in hain mi yoksa İhtiyarlar Heyeti’nin intikamını almak isteyen biri mi olduğunu bir türlü çözemiyor. Akif, Polat Alemdar’a Cavit ile iletişime geçip ne yapmak istediklerini öğrenmeyi teklif etsede Polat Alemdar bu durumdan çok emin olamadığı için içeride bulunan başka bir eleman Murat’ın bilgi toplamasını ve bütün Tapınakçı Baronların yerlerini öğrenmesini istiyor. Tapınakçıları, İhtiyarlar Heyeti baronlarına karşı olası bir saldırısı sonrasında Polat Alemdar, ihtiyarlar heyetinin baronlarını öldürmeyi planlıyor. 
Tıpkı eski silah dostu Çakır’ın öldürüldüğünde yaptığı gibi İhtiyarlar Heyetinin olası müdahalesinde bütün baronları tek tek öldürtecek olan Polat Alemdar, çalınan verilerle dönüp dolaşıp aynı yere geldiklerini belirtti. Tapınakçılar Ak saçlının kim olduğunu araştırmak için büyük bir çalışma başlatıyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - ATV

Tapınakçı baronları kendi liderlerine bağlanarak kazanmış oldukları bilgileri büyük patronlarına anlatıyorlar. Büyük Patronun vermiş olduğu bilgilerden Tapınakçıların büyük hedeflerinin İtiyarlar Heyetinin bütün sistemini çözüp onları saf dışı bırakmak. Bütün sistemlerini çökertmek istedikleri İhtiyarlar Heyetinin tüm üyelerine ulaşmaya çalışıyorlar. Ve tapınakçıların büyük patronu deşifre olan ihtiayarlar heyeti üyelerinin öldürülmesine karar veriyor. 
Polat Alemdar’a sırtını dönen Abdülhey, Gaye’nin peşinde koşuyor. Daha önce evlilik teklifi ettiği Gaye’nin yanına giden Abdülhey değiştiğini ve yeni bir hayat kurmak istediğini belirtiyor. Gaye’ye seninde bu hayatın içerisinde olmanı istiyorum dediğinde Gaye’ Sana inanmayı çok istiyorum’ diye cevap veriyor.


Kara deliler hastanesine kapatıldıktan sonra kaçmak için bir yol arıyor. Kendisine ilaç vermek isteyen personeli döven Kara’yı Polat Alemdar naibi yapmak istiyor. 
Nazife Anne için doktora giden Ömer Baba, Nazife Annenin sağlık durumu ile ilgili bir sefer daha yıkılıyor. Geçtiğimiz bölümde yere düşen Nazife Anne için doktor özel bir klinik öneriyor.

Gaye’ye bir gün sonra buluşma sözü veren Abdülhey, Gaye ile birlikte kareoke bara gidiyor. Kareoke barda Orhan Gencebay’ın Beni Böyle Sev Seveceksen şarkısını söyleyen Abdülhey’in performansı herkesi şaşırtıyor.

İŞTE AĞIR ABİ ABDÜLHEY'İN KAREOKE PERFORMANSI

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları dizinin bir türlü yeni bölümlerinden memnun olmadı. Yeni bölümlerde dizinin toplanması gerektiğini düşünen izleyiciler Kurtlar Vadisi Pusu Facebook Fan Sayfası'ndan isyan etti. Bakalım Kurtlar Vadisi Pusu 207.Bölüm ile izleyenlerini tatmin edebilecek mi?

İŞTE O YORUMLAR

Emre Kılıç: Eşref bey deşifre oldu cahit onu gördü zaten diğer tim başkanı polatı görseydi sormazdı tanırdı. 

Erkan Erdoğan: ya arkadaşlar yorumlara şaşırıyorum Polat'ı görse film biter sadece heyecan yapmaya çalışıyorlar tabiki eşrefi görüyor izleyiciyi mal yerine koyuyorlar yeter artık şu diziye bi çekidüzen verin sezonu tamamlamak için konuyu uzatmaya çalışıyorsunuz anlıyorum ama saçmalamaya döndü artık 3 tane angut koskoca ülkenin bütün bilgilerinin toplandığı binaya elini kolunu sallayarak giriyor üstelik binayı maaşlı güvenlik memurları koruyor aptallık bu başka birşey değil bu yazıları bile dikkate almayacaksınız ama yine de söylüyorum yeter artık şu diziyi toparlayın...

Demet Tuna: Allah rizasi icin birisi abdulhey ve karanin elinden tutup berbere gotursun valla parasini ben verecem

Sih Mehmet Avci: Cahit in yüzünü yikadigi musluk, Yarin tüm hirdavatcilarda Cahid in muslugu diye satilir....

Ekrem Ugur: Dizide izledigimiz seyler; 
1-Nazifenin delilikleri ve tüm ailenin ona üzülmesi
2-Ömer babanin nazifeye olan aski ve hikayeleri
3-kücük elifin oyunlari ve sorulari
4-savci leylanin polatin resimlerine bakmasi
5-aynuranin akife kendi sikttirtme cabalari
6-simdide abülhey ile gaye aski

geri kalan bi kac dakikalik araliklarda da 1 bucuk metrelik, kafasina taze sac ektirdigi cok belli olan yapmacik ve itici akifi bilinc altimiza polatlastirma cabalarini izliyoruz.

polatida tanrilastirma projesi. sesler felan degismis. agirliktan oturakliktan sicmaya bile gitmeyecek adam.

iste izledigimiz dizi bu. tabi reklamlardan dolayi izleyebilirseniz.

Hakkı Yuca :bence polatın yokluğundan beri başrolde sayılan akif diziden çıkmalı . kgt deşifre olup ekip dağilmalı. ve ömer baba ve nazife anne sahneleri çoğaltılmalı. leyla sahneleri çoğalmalı. abdülhey evlensin çocukları olsun. dizinin adıda değişsin .## "kurtlar dökümü"

Bir başka sosyal paylaşım sitesinde ise Kurtlar Vadisi Pusu izle yenleri, yeni bölümlerle ilgili tahminlerde bulunurken Cahit'in akıbeti hakkında kafalarına takılan soruları sormaktan geri durmadılar...

işte o yorumlar

#kurtlarvadisi
Cahit kiminle, hangi önemli bilgileri paylaşacak Tapınakçıların arasına girmeyi başaracak mı Cahitin gerçek planı neMuratın hayatını kurtaran Akif, Muratı korumaya devam edebilecek mi Akife silah çeken kimMurat, yeni baron olacak mı Sarp ve Margaret, şimdi ne planlıyorÜstad ve Margaret karşı karşıya mı gelecek Nazife Anne, yaşamının sonuna mı geliyor Polat Alemdar, hastanede yatan annesini ziyaret edecek miAbdülhey, Aksaçlı Polat Alemdara ulaşabilecek mi Elifi Türkiyeye getirebilecek miPoyrazın, Karaya karşı kullandığı koz ne?

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek part izle, Kurtlar Vadisi Pusu hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu full hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu 720 p izle, Kurtlar Vadisi Pusu 1080p izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm hd izle,Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm full hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu seyret, Kurtlar Vadisi Pusu full seyret, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça seyret, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm hd seyret, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm full hd seyret, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça seyret, Kurtlar Vadisi Pusu tek part seyret, Kurtlar Vadisi Pusu online seyret, Kurtlar Vadisi Pusu internetten seyret, 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!