Kuzey Güney 62.Bölüm Fragmanı izle, 20 şubat 2013 çarşamba, izle, (Kanal D) Şeref, Kuzey’e göre, Ali’nin emanetine göz dikmiştir..Kuzey Şeref’i affetmeyecektir.

Kuzey Güney 62.Bölüm fragman izle Kuzey Güney 62.bölümde neler olacak? Kuzey Güney 62.Bölüm Fragmanı için tıklayınız. Kuzey Güney saat 22:00'da ekranlarda...

  Barış, Kuzey’i savcılığa şikayet ediyor. Ve Kuzey, bir kez daha demirparmaklıklar ardına giriyor.

Şeref, Kuzey’e göre, Ali’nin emanetine göz dikmiş, bunu da sinsi sinsi yapmıştır. Kuzey Şeref’i affetmeyecektir. Sami’nin Aynur’la yüzük taktığı gün, Kuzey, Şeref’in başka şeyler de sakladığını öğrendiğinde, kontrolünü tamamen kaybeder. Öte yandan Güney’in etkisiyle, Cemre’nin düşmanlarıyla iş birliği yaptığını düşünen Barış, Cemre’yle aralarındaki anlaşmayı bozar ve Kuzey’i savcılığa şikayet eder.

Cemre evi terk eder, annesinin evine yerleştiğinde ise bir eksiklik hisseder. Pusula kolyesini Barış’ın evinde unutmuştur. Cemre, Kuzey’i Ali’nin mezarında bulur. Kuzey yine güvendiği insanlardan darbe yemiş, tek dostuna sığınmıştır. Cemre’yi karşısında gördüğünde, ondan vazgeçemeyeceğini bir kez daha anlar. Cemre, Kuzey’i kaçması için ikna etmeye çalışır. Kuzey, Barış’ın Cemre’ye tehditlerini öğrenince, yapması gerekeni yapar, polise teslim olur. Öte yandan kendisini öldürmek isteyen birilerinin olduğundan şüphelenen Burak Çatalcalı, şüphelerinden kısa zamanda emin olur. Burak’ın peşindeki kişi, Ferhat cinayetinin bilinmeyenlerine bir yenisini daha ekleyecektir.

Demirparmaklıklar, bir kez daha Cemre ile Kuzey’i ayırdığında, Cemre pusulasının peşindedir.

 Kuzey Güney 62.Bölüm Fragmanı 

 

KIVANÇ TATLITUĞ DİZİ İÇİN DAYAK YEDİ - FOTO GALERİ

TATLITUĞ'UN KASLARININ SIRRI AĞIR ASKERİ EĞİTİMDE GİZLİ - FOTO GALERİ

ORÇUN'UN YÜZÜ GÜLÜYOR - FOTO GALERİ

2 DAKİKADA KUZEY GÜNEY- BEYAZ SHOW - TIKLA İZLE

DİZİ OYUNCULARINDAN AHMET KURAL MİMİKLERİ - TIKLA İZLE

KUZEY'DEN KUM GİBİ ŞARKISI - TIKLA İZLE

 


YORUMLAR