Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle - Cavit Polat'ı görüyor! KVP 207.bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu full hd izle.

  Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragamanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölüm'de neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu online izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek parça izle,Kurtlar Vadisi Pusu tek link izle, Kurtlar Vadisi Pusu canlı yayın izle, Kurtlar Vadisi Pusu 207.bölüm izle... 

 

Yayın Tarihi: 12 Aralık 2013 / Perşembe
Yayın Saati: 20.00

 

Yapım : Pana Film
Yapımcı :Raci Şaşmaz
Yönetmen : Onur Tan
Senaryo : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncular : Necati Şaşmaz, Kenan Çoban, Çiğdem Batur, Cahit Kayaoğlu, Ali Buhara Mete, Hakan Boyav, Erhan Ufak, Gaye Gürsel, Emin Olcay, Serpil Tamur, Funda İlhan, Alper Kut, Yıldırım Memişoğlu, Murat Parasayar, İbrahim Gündoğan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Görkem Sevindik, İsmail Demirci, Levent Çiçek, Doğa Sakarya, Adnan Erdoğan, Nevin Efe, Bilgehan Birincioğlu, Atilla Alpar, Esra Şengünalp, Ali Nazari, Nermin Kurtuluş, Alim Muzaffer

207.Bölüm:

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 207. bölümünde yaşanacaklar;

Abdülhey’den umudu kesen Polat Alemdar, meseleyi Kara’yla çözmeye karar verir. Polat’ı karşısında gören Kara’nın tepkisi ne olacak? Polat, Kara’dan beklediği yanıtı alabilecek mi?

Güvenlik duvarlarını tek tek geçen Kane, çok gizli bilgiye ulaşacak mı?
Cahit’in ekranda gördüğü yüz kime ait? Polat Alemdar deşifre mi oldu? Cahit, Kane’nin kirli planlarına ortak olacak mı? Kane’nin ölmesini istediği isim kim? Tapınakçıların yeni hamlelerine karşılık Polat’ın planı ne olacak?

Yeni bir hayat kurmayı planlayan Abdülhey, Gaye’den nasıl bir cevap alacak? Abdülhey, çizdiği yeni yolda geçmişinden vazgeçmeyi başarabilecek mi?

Nazife Anne’nin baygınlığı herkesi korkuturken, bundan sonrası için nasıl bir süreç başlayacak?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 12 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 207. bölümünde olacak…

 

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM FRAGMANI :

Kurtlar vadisi Pusu'nun yeni bölümünde yine heyecan yine aksiyon var. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanında olayların düğümü gittikçe karışıyor. 

Kurtlar Vadisi Pusu 206.Bölüm'de neler olmuştu?

Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölümde Arif, bu bombacının yerini öğrenip peşine düşüp Cem evinde patlatılacak olan bombayı son anda engellemişti. Tapınakçıların gerçekleştirdiği bu eylemle mezheplerin birbirine düşürülmesi ve ortalığın karışması amaçlanmıştı. Ancak İhtiyarlar heyeti ve Polat Alemdar bu oyunu önceden görerek bozmayı başardı.  

ABDÜLHEY HAKKINI HELAL ETTİ!

Polat Alemdar ile eski dostu abdülhey arasındaki fırtınalı dalgalar bu bölümde de devam etti. Abdülhey'i arayarak Memati'nin mezarının başına gelmesini isteyen Polat Alemdar, Abdülhey'in eski günlerdeki gibi geri dönmesini istedi. Ancak Abdülhey bundan sonra hayatında geçmişinin olmadığını artık geleceğe baktığını söyleyerek Polat Alemdar'a 'hakkım sana helal olsun' dedi. Polat Alemdar eski dostu Abdülhey'in yanında olmamasına oldukça bozuldu. 

Armegedon Timi ile birlikte İhtiyarlar heyetine saldırılar düzenleyen Tapınakçılar, bu bölümde İhtiyarlar heyeti toplantısı sırasında servera saldırı düzenleyerek korunan bilgiyi çalmaya çalıştı. İhtiyarlar heyetindekilerin son anda fark ettiği siber saldırı amacına ulaşıp ulaşmadığı 207.bölümde belli olacak. Ancak Tapınakçılar ellerini kollarını sallayarak İhtiyarlar Heyetinin binasına kadar girebildiler. 

KURTLAR VADİSİ PUSU 207.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURTLAR VADİSİ PUSU 206.BÖLÜM FRAGMANI 


YORUMLAR