Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle ( 205. bölüm).

KURTLAR VADİSİ 206. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIĞINDA SİTEMİZE EKLEENECEKTİR. 28 kasım Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izlemek için tıklayınız. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 205.Bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 205.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacaktır.

11 yıldır reytin rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 204.bölümünde Polat Alemdar tekrar sahalara mı dönüyor?

Abdülhey ve Cavit'in heyete güveni sarsılıyor

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Cahit'e ulaşan Akif,Heyetin kararını yerine getirip Cavit'i öldürecek mi? İhtiyarlar Heyetinin verdiği kararlarla güvenleri sarsılan Cavit ve Abdülhey ne yapacak? Polat Alemdar yıllardır birlikte görev yaptığı dava arkadaşları Abdülhey ve Cavit'i tekrardan bir araya getirebilmek için ihtiyarlar heyetindeki görevini bırakıp tekrardan ortaya çıkacak mı? 

Kara Poyraz'dan intikam alma peşinde!

 Poyrazın peşine düşen Abdülhey ve Kara intikam almak için Poyraz'a tuzak kurarlar.  Poyraz ise Kara'nın kurduğu tuzağa düşmeyecek kadar zekidir. Karanın kurduğu tuzaktan kurtulan Poyraz,Kara için büyük bir sürpriz hazırlar. Abdülhey ve Kara Poyrazdan intikam alabilecek mi?

Nazife Annenin durumu ağırlaşıyor

Polat Alemdar'ın ölüm haberini alan Nazife Anne üzüntüden kahrolmuştu. Alzheimer olan Nazife annenin durumu gün geçtikçe kötüye gidiyor. Hafızası bir gelip bir giden Nazife anne gelenleri tanımayacak kadar kötü durumda. Ömer Baba ve torunu Elif'in desteği Nazife Anneyi iyileştirmeye yetecek mi?

Merak edilen soruların cevabı bu akşam Kurtlar Vadisi Pusu'nun 204.bölümünde cevabını buluyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu izlemek için tıklayınız.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA KİM KİMDİR?

NECATİ ŞAŞMAZ / POLAT ALEMDAR
İlişkileri deşifre edip, sistemi çökertmek üzere mafyanın içerisine girmiş, çetelerin “Küresel Güçler” ile nasıl işbirliğine girdiğine şahit olmuş, gizli bir devlet görevlisidir. “Kurtlar Vadisi – Pusu”da Polat Alemdar’ın misyonu yine akıl, cesaret ve organizasyon becerisi gerektirmektedir. Çünkü mücadele ettiği güçler, yarım asırdan beri ülkenin birçok yapılanmasına sızmış, derin ve küresel bir oyunun parçasıdır…

 

KENAN ÇOBAN / ABDÜLHEY

Polat Alemdar gibi Abdülhey de devlet tarafından yetiştirilmiş özel bir ajandır. Stratejik konularda ve üst mafya-örgüt bağlantılarında uzmandır. Sessizliği, ne düşündüğünü asla belli etmemesi ve ketumluğu nedeniyle Polat’ın sırdaşıdır…

AYŞE ÇİĞDEM BATUR / LEYLA TÜRKMEN

Polat Alemdar'ın eski arkadaşıdır. İlkelerine bağlı, gözü pek bir savcıdır.

ERHAN UFAK / GÜLLÜ ERHAN

Neşeli, hayalperest, bazen çocuksu ve sakar ama her zaman talihli oluşuyla dikkat çeker. Kadınlara olan ilgisi ve korkusu onda çelişik duygular yaşatır. Sempatikliğinin ve insanlarla çarçabuk kaynaşmasının farkındadır. Bunu kullanarak olmadık anlarda çözümler üretir…

HAKAN BOYAV / KARA

Hayatının büyük bir kısmını dağlarda teröre karşı mücadele ederek geçirmiş, birçok operasyona katılmış, kendi ekibiyle yüzlerce operasyon düzenlemiştir. Kendi devrinin bittiğini anladığında devletle anlaşma yaparak ölü konumuna geçmiştir. Her şey bu anlaşmanın bozulmasıyla başlar. Kara, Türkiye'de gayri harb mücadelesini en iyi bilen kişilerden biridir. Bu nedenle, devletin içinde ve dışında gizli odaklar tarafından Kara sahaya sürülmek istenmektedir. Kara her ne kadar geri dönmek istemese de yaşananlar onu tekrar sahaya sürecektir.

CAHİT KAYAOĞLU / CAHİT

Polat Alemdar'ın yakın adamıdır. Çok konuşmaz, verilen görevleri eksiksiz yerine getirir.


YORUMLAR