18 Nisan 2014 Cuma
   30.01.2014 21:06:17

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Ful Tek Parça İzle (213Bölüm HD) ATV

ATV CANLI İZLE- 30 Ocak ATV Canlı Yayın Akışı Kurtlar Vadisi Pusu İZLE.

Polat kime ateş ediyor?

Ekranların fenomen yapımlarından “Kurtlar Vadisi Pusu”da yine silahlar konuşacak. 212’nci bölümüne ulaşan dizide; “Abdülhey’in ölümünden sorumlu olan Cahit’in yeni planı ne olacak?”, “Üstadın Cahit’e verdiği prizma ona nasıl bir kimlik kazandıracak?”, “Kane, Cahit’in kabul töreninde yaşanan güvenlik zafiyetinden sonra oyunu bu kez nasıl oynayacak?”, “Abdülhey’in mezarını ziyaret eden Polat’ın arkasından gelen kim?”, “Polat, kiminle çatışmaya girecek?”, “Suikasta uğrayan Savcı Leyla’yı öldürmek isteyenlerin arkasında kim var?” soruları yanıt bulacak.

atv 20.00

Polat ve Cahit aynı çatı altında

Temponun hiç düşmediği “Kurtlar Vadisi Pusu" takipçileriyle 210’uncu randevusuna çıkacak. Dizinin bu bölümünde cevap bulacak sorular ve yaşanacaklar şöyle:

Nazife Anne’yi ve Akif’i ziyaret etmek için gizlice hastaneye girişyapan Polat Alemdar ve Cahit karşılaşacaklar mı? Cahit’in Akif’ i kaçırma planları başarılı olacak mı? Poyraz’ dan intikamını alan Kara için artık Sancak’ın başına geçme vakti gelir.

Polat’ ın Sancak için ilk planı ne olacak? Kara, göreve nereden başlayacak? Sahaya inen Polat, ekibi tekrar bir araya getirmekte kararlıdır. Peki, önce Akif’ i, sonra Abdülhey’ i isteyen Kane’in planı nedir? Onun bu planları Polat’ ın ekibiyle tekrar bir araya gelmesine engel olacak mıdır?

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları yeni karaktere bayılacak

Kurtlar Vadisi Pusu, oyuncu kadrosuna tecrübeli bir oyuncuyu daha dahil etti. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan 213. bölümünde ’Baltazar’ karakteriyle tanışacağız. Bu ilginç karaktere daha önce "Ustura Kemal", "Ezel", "Bir Çocuk Sevdim", "Pis Yedili" ve "Yol Ayrımı"nda da rol alan deneyimli oyuncu Murat Aydın hayat verecek. Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, Baltazar ile Pusat’ın arasında yaşanacak rekabeti soluksuz izleyecek.

Kurtlar Vadisi'ndeki sütunların sırrı çözüldü

ATV'nin fenomen dizisi 'Kurtlar Vadisi: Pusu'da bu sezon 'Polat Alemdar'ın ofisinde sıkça ekrana gelen taş sütunların sırrı ortaya çıktı. Öldüğü sanılan ve dışarıya neredeyse hiç çıkmayan 'Polat Alemdar'ın ofisinde yer alan iki sütunun hikayesi çok ilginç.

Bu sütunlar, bu sezon 'Polat'ın dış dünyadan kopuk yaşamasına da gönderme yapıyor. Orhun Abideleri, bin yıllık bir geçmişe sahip 'İhtiyarlar Heyeti' için de önemli bir sembol. Türk ırkının Orta Asya'daki köklerini yansıtan Orhun Abideleri, 'İhtiyarlar Heyeti'nin sorumluluk alanına giren bölgeleri simgeliyor.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!