Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle - 213.Bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı yayınlandı. Kurtlar vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı izle.

   Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  fragman izle, KVP 213.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  son bölüm fragmanı burada.. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu izleKurtlar Vadisi Pusu  son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu  yeni bölüm izle.  Kurtlar Vadisi Pusu213.bölüm ile 23 Ocak Perşembe akşamı ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü yine bomba gibi bir şekilde ekranlara geliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm’de Abdülhey ortaya çıkacak mı? Yoksa Abdülhey gerçekten mi öldü? Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm’de roket atarla havaya uçurulan evin içerisinde olan Abdülhey’in akıbeti ile ilgili olarak 213.bölüm’de herhangi bir şey paylaşılmıyor. Sosyal medyada herkes Abdülhey’in evin içerisinden kaçtığını ve bunun bir plan olduğunu söylüyordu. İlerleyen bölümlerde bu durum ile ilgili gerçek ortaya çıkacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 213.Bölümüne yine Abdülhey'in ölümü damga vuracak. Abdülhey gerçekten öldü mü yoksa bunun içerisinde bir oyun mu var? 

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanında Erhan ve arkadaşları hep birlikte Tapınakçıların ayin yaptığı yere baskın düzenliyor. Ellerinde silahlarla kapının önünde duran gözcüleri öldüren Erhan ve arkadaşları içeriye sızıyor. Erhan ve arkadaşları içeride tuzağa düşecek mi? Yoksa ihtiyarlar heyetinin elemanlarını öldürecekler mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı izle Kane, Türkiye başbakanına suikast düzenleme girişimi içerisindedir. İran gezisinde Türkiye Başbakanına eylem gerçekleştirmeyi planlayan Kane’in kafasında neler var? Türkiye Başbakanı öldürülecek mi? Yoksa Polat Alemdar bu eylemin önüne geçecek mi?

Cahit'in Abdülhey'in öümü sonrası ne yapacağı hala merak içerisinde bekleniyor. kafasından devamlı Kane ve tapınakçı üyelerini öldürmeyi geçiren Cahit'e Tapınakçılar bir prizma vererek onun kimliğinin artık değiştiğini söylüyor. Cahit, Tapınakçılardan nasıl intikam alacak? Polat Alemdar'ın ölümünden sonra Abdülhey'in de Tapınakçıların müfettişi olan Kane tarafından öldürülmesi iyice canını sıkıyor. 

Abdülhey ve Polat Alemdar’ın ölümüyle iyice yalnızlığa bürünen Güllü Erhan bankta tek başına otururken arkasından yaklaşan bir el, bir anda irkilmesine sebeb oluyor. Peki o sıra Erhan’ın yanına gelen kim? Polat Alemdar Güllü Erhan’a yaşadığını belirtmek için onun yanına mı geliyor?

Yoksa Erhan’ın yanına gelen öldüğü sanılan Abdülhey mi?

İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 213.Bölüm fragmanı

KURTLAR VADİSİ PUSU NASIL BİR DİZİ?

CNN Türk'te haftaiçi her gece "Burada Laf Çok" programını sunan, Posta Gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar'dan Vadi hakkında enfes tespitler geldi. Mesut Yar, Kurtlar Vadisi Pusu hakkındaki düşüncelerini maddeler halinde şöyle özetledi:

Efendi bir dizidir "Kurtlar Vadisi" (atv). Mesela dizi içinde hitap şekli olarak en çok "efendim" kullanılır. Sonra "abi, usta vesaire"...

Centilmen bir dizidir "Kurtlar Vadisi". İngilizce'den devşirme bu kelimenin anlamını İngilizce manasıyla verir. Adam ağırlıklıdır. 
Kadınlar gelir ve giderler...

Meraklı bir dizidir "Kurtlar Vadisi". Memleketin manşetlerini yakından takip eder. Bir yıl iç politika, öteki yıl diplomasi, bir sonraki yıl adli işler filan. Ama günlerin önemini göz ardı etmez; Sevgililer Gününde aşk kokan bir bölümle "unutmadık" mesajını verir...

 

 


YORUMLAR
24 Temmuz Makyaj oyunları güzel kız oyunları. 22 Temmuz Sue oyunları kız oyunları oynaa 24 Temmuz Makyaj oyunları güzel kız oyunları. 22 Temmuz Sue oyunları kız oyunları oynaa 2014 FULL HD film izle, 2013 indirmeden film izle, 720 full film izle, Vizyon film izle, vk film izle 2014 FULL HD film izle, 2013 indirmeden film izle, 720 full film izle, Vizyon film izle, vk film izle 2014 Komedi Film Düğün Dernek izle - HD film izle - online film izle / 22.07.2014 2014 Komedi Film Düğün Dernek izle - HD film izle - online film izle / 22.07.2014 Orucu bozan şeyler neler? Sevişmek orucu bozar mı? Masturbasyon orucu bozar mı ? denize girmek orucu bozar mı? Diş teda visi orucu bozar mı? Orucu bozan şeyler neler? Sevişmek orucu bozar mı? Masturbasyon orucu bozar mı ? denize girmek orucu bozar mı? Diş teda visi orucu bozar mı? Kiraz Mevsimi, Kiraz Mevsimi izle, Kiraz Mevsimi 4. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? ne zaman yayınlanacak? Kiraz Mevsimi, Kiraz Mevsimi izle, Kiraz Mevsimi 4. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? ne zaman yayınlanacak? 2014 Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı! 2014 PYBS sonucunu öğrenmek için TIKLA! PYBS 2014 (Sonuç Öğrenme Ekranı) 2014 Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı! 2014 PYBS sonucunu öğrenmek için TIKLA! PYBS 2014 (Sonuç Öğrenme Ekranı) 2014 EKPSS Sonuçları Açıklandı (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) Sonuçları Öğrenmek İçin Tıkla! Kaç puanla hangi memurluğa atanabilirsiniz? 2014 EKPSS Sonuçları Açıklandı (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) Sonuçları Öğrenmek İçin Tıkla! Kaç puanla hangi memurluğa atanabilirsiniz? Pepee çizgi film izle - Çizgi Film izle – Arı Maya izle - Niloya Leliko izle - Çocuklar ekran başına Pepee çizgi film izle - Çizgi Film izle – Arı Maya izle - Niloya Leliko izle - Çocuklar ekran başına Ekmel Tv kesintisiz donmadan Canlı İzle - Ekmelettin Tv izle, Ekmelettin İhsananoğlu televizyonu kuruldu Ekmel Tv kesintisiz donmadan Canlı İzle - Ekmelettin Tv izle, Ekmelettin İhsananoğlu televizyonu kuruldu Yabancı dizi izle 6 en iyi yabancı dizi (Breaking Bad, Lost, Prison Break, Dexter, Game of Thrones , The Walking Dead dizileri izle) / 22.07.2014 Yabancı dizi izle 6 en iyi yabancı dizi (Breaking Bad, Lost, Prison Break, Dexter, Game of Thrones , The Walking Dead dizileri izle) / 22.07.2014 Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı izle - 28 Temmuz 2014 Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı izle - 28 Temmuz 2014 Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında Kaçak Gelinler 6.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Ses Çocuklar FİNAL (tekrar) İZLE - O Ses Çocuk final bölümü (tekrar) izle 15 Temmuz pazartesi final yaptı, işte o performanslar O Ses Çocuklar FİNAL (tekrar) İZLE - O Ses Çocuk final bölümü (tekrar) izle 15 Temmuz pazartesi final yaptı, işte o performanslar