Kurtlar Vadisi Pusu SEZON FİNALİ, 06 Haziran günü yayınlanan 195.bölümü İZLE, Kurtlar Vadisi Yeni Bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm sezon finali İZLE, Kurtlar Vadisi Pusu 196. yeni bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu Tek Link ve Tek Parça, 13 haziran perşembe atv izle, & KVP Kamera Arkası Fotoğrafları

 Perşembe günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar vadisi pusu sezon finali:

Kurtlar Vadisi Pusu 195. Bölüm konusu:

Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe günlerinin rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu sezon finali ile ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm sezon finaliyle sonlandı. Polat Alemdar, Faruk beyi tam kurtarmay gittiğinde Poyraz'ın oyunuyla karşılaştı. Poyraz, Aras'ı öldüren Polat Alemdar'a çok öfkelidir ki gözleri önünde Faruk Beyi öldürür. Daha sonra çatışma sırasında Polat, Poyraz'ı tam sıkıştırmıştır ki, Cahit vurulur.

Cahit'i vuran Poyraz oradan kaçmayı başarır. Polat, Abdulhey ve KGT üyeleri gençler hastanede Cahit'in ölüm haberini alırlar. Abdülhey kendini kaybeder ve ölmek istediğiniş söyler. Polat bunu söyleyen Abdülhey sert bir tokat ile'' Ben sana ölebilirsin demedim daha, Ben ne zaman öl dersem o zaman ölürsün'' der.

Artık Heyette işler değişir. Polat, Heyet ile yaptığı toplantıdaHeyetitemizleme kararı alır ve her kez tek tek infaz edilir. Yeni heyet üyeleri ise Soy Ağacı kitabından seçilecektir. Polat bu kitabın peşine düşer. Poyraz'da aynı şekilde kitabın peşindedir. Margaret ve Tapınakçıların lideri Polat ile bir görüşme yapmak ister. Tapınakçı lideri Polat'a çok büyük vaatler sundu Fakat Alemdar kabul etmedi.

Poyraz havadan Polat Alemdar'ı bir yerde sıkıştırır. Poyraz'ın bulunduğu helikopteri vuran Polat, onu zordurumda bırakır ve yere inmesini sağlar. Ve nihayet Polat'ın beklediği an gelir. Polat, Poyraz'ı öldürür. Bütün işlerini tamamladıktan sonra Polat'ın son arzusu Akif'in onu infaz etmesidir.

Kurtlar Vadisi Pusu 195. çok özle ve güzel bir bölüm ile sezon finali yaptı. Akıllarda soru işareti bırakarak dizi veda etti....
Kurtlar Vadisi Pusu sezon finali yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 10 yıldır soluksuz devam eden dizi aynı gün ve saatinde atv ekranlarında olmaya devam ediyor.
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Faruk Bey ölüyor mu? Eğer Faruk Bey ölürse yerine kim geçicek? Cahit öldü mü?

İhtiyarlar Heyeti efsanesi bitti mi? Poyraz suikastlere devam ediyor ve Faruk beyi öldürür. Faruk Bey'i koruyacağına söz veren Polat Alemdar bakalım şimdi napacak?Kurtlar Vadisi Pusu'da geçen hafta Aras'ı elin egeçiren Polat , Poyraz ile yaptığı 3Gli konuşma sırasında '' sen sen ol benimle pazarlı yapma'' deyip Abdülhey'in elindeki silahı alıp Aras'ı öldürdü.. Poyraz bunun intikamını almak için geri geldi.

KURTLAR VADİSİ PUSU KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI:

 İLGİLİ GALERİLER:

'POLAT ALEMDAR'IN YENİ DAVASI KKTC -FOTO GALERİ

EVİNİ KURTLAR VADİSİ'NE ÇEVİRDİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ FİLİSTİNİN AFİŞLERİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN YENİ OPERASYON MÜZİĞİ - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU - KUBAT AL ÖMRÜMÜ TÜRKÜSÜ

KURTLAR VADİSİ'NDE ZAZA DAYININ VURULMA ANI - TIKLA İZLE

 Beyaz Memati oldu.. Beyaz'dan Memati'ye güldüren skeç!

YORUMLAR