19 Nisan 2014 Cumartesi
   25.10.2012 17:15:25

Kurtlar Vadisi Pusu Özel Bölüm izle 25 Ekim 2012, Polat Alemdar

25.10.2012, Kurtlar Vadisi Pusu Özel Bölüm Hd izle,Kurtlar Vadisi Pusu Özel Bölüm seyret, full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,

Sonunu düşünen kahraman olamaz!
Memati’nin düğün gecesinde vurulmasıyla yıkılan Polat Alemdar, tetiği çektirenlerin peşine düşer ve cinayetin ardında kimler olduğunu araştırmaya başlar. Can dostunu kendi elleriyle toprağa veren Polat, pusunun arkasında kirli güçlerle karşılaşacaktır. Öte yandan İhtiyarlar Başkanı, ısrarla Polat Alemdar’la görüşmek ister. Başkanla buluşmaya giden Polat’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Polat Alemdar, Memati’nin ölümünün arkasında kimler olduğunu merak etmektedir. Cemal'i yakalayan Polat Alemdar, ondan istediği bilgileri almak için her yolu dener. Sonuçta çabaları olumlu bir sonuç verir ve Memati'nin öldürülmesiyle ilgili bir isme ulaşır. Bu kişiyi bulma konusunda ise sürpriz bir isimden yardım alır.

İhtiyarlar Başkanı’nın ölmeden önceki son projesi olan bölgesel KGT yapılanmasıyla ilgili Polat Alemdar’ın planı ne olacak?

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!