16 Nisan 2014 Çarşamba
   26.12.2013 15:52:03

Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 210.bölüm fragmanı izle

kurtlar vadisi pusu,fragman,kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragman,kurtlar vadisi pusu son bölüm fragman,kurtlar vadisi pusu 210.bölüm fragman,kurtlar vadisi pusu son bölüm fragmanı izle.tapınakçılar,tapınakçıl

     Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı burada, Kurtlar Vadisi Pusu210.bölüm'de neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı izle. 

 Kurtlar Vadisi Pusu’nun 210.bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’da herkesin heyecanla beklediği an geldi. Polat Alemdar, Kara ve Abdülhey’i Poyraz’ın elinden kurtarmak için geçtiğimiz bölüm Poyraz’ın mekanına baskın yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu 210.Bölüm fragmanında maskesini çıkartan Polat Alemdar, Poyraz’ın karşısına dikiliyor. Polat Alemdar’ın ölmediğini gören Poyraz ne yapacak?


Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanında Polat Alemdar, ekip arkadaşlarını Poyraz’ın elinden kurtarıyor. Kara Poyraz’ı arabanın bagajına atıyor.

Poyraz ölecek mi?

Polat Alemdar’ı karşısında gören Poyraz kısa süreli bir şaşkınlık yaşıyacak. Poyraz, Kara’yı öldürmek isterken İntikam alma sırası Kara’ya geçecek. Kara, torununu ve ailesini öldüren Poyraz’ı öldürerek içerisindeki intikamı soğutacak mı?

Akif kanlar içerisinde yere yığılıyor!

Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanında Tapınakçıların müfettişi olan Kane, Armegedon Timi’ne Akif’in vurulmasını emrediyor. Pusat ile beraber, Armegedon Timi ile çatışanAkif, kalbinden ve göğsünden vurulıyor. Kanlar içerisinde yere yığılan Akif ölecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm’de bütün merak edilen sorular cevabını bulacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 210.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kurtlar Vadisi Pusu izleyenlerin merakla beklediği yeni bölüm 26 Aralık 2013 akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. 

Tapınakçılar ile İhtiyarlar Heyeti arasındaki çekişmeleri konu edinen Kurtlar Vadisi Pusu, gündemdeki konularada parmak basıyor. Türkiye ve yönlendirmek istedikleri ülkelere kurdukları vakıflar üzerinden müdahale eden uluslararası finans kuruluşları, ülke kaynaklarını kendi kontrolleri dışına çıkmaması için gerekirse darbe yapılması ve seçimlere hile karıştırılması gibi, kendi lehine olacak her türlü uygulamayı mübah görmektedir.

Dünyada örnekleri mevcut olan darbe girişimlerinin en sonuncusu Tunus'ta gerçekleşti. Tunus’ta muhalefetin önde gelen isimlerinden ve İslamcıların ağırlıkta olduğu hükümeti eleştiren Muhammed Brahmi’nin evinin önünde suikaste kurban gitmesinin ardından ülkede yaşanan siyasi kriz derinleşiyor. Haftalardır düzenlenen gösterilerin yanı sıra Tunus Ulusal Kurucu Meclis Başkanı Mustafa bin Cafer, siyasi partiler arasındaki diyalog yeniden başlayana kadar meclisin çalışmalarına ara verdiğini açıkladı. İktidardaki Ennahda Partisi’nden Necib Mrad, kurucu meclisin bu kararının “kabul edilemeyecek bir darbe olduğunu” söyledi. Salı günü ise Ennahda’nın istifasını isteyen 40 bin kişi sokakları doldurdu. Gösterilerde Brahmi ve aynı silahla öldürüldüğü açıklanan, şubat ayında suikaste kurban giden bir başka muhalif lider Şükrü Beleyid’in fotoğrafları taşındı.

 


‘Protestoyla hükümet yıkılmaz’
Başbakan Ali Larayed, gösterilerin hükümetin El Kaide’yle mücadelesine darbe vurduğunu öne sürüyor. Ennahda lideri Raşid Gannuşi ise “Demokratik rejimlerde hükümetler protestocuların istekleriyle değişmez. Ancak diktatörlüklerde halk rejimi devirebilir” ifadesini kullandı. Muhalefet Ennahda’nın hükümetten çekilmesini talep ederken Ennahda çekilme şartını kabul etmediklerini açıkladı. Beş sivil toplum kuruluşunun kurduğu Ortak Ulusal Koordinasyonu”; bağımsız ulusal kurtuluş hükümetinin kurulması ve bu hükümetin seçimlere aday göstermemesini talep ederek baskı kuruyor.

Yapım : Pana Film
Yapımcı :Raci Şaşmaz
Yönetmen : Onur Tan
Senaryo : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncular : Necati Şaşmaz, Kenan Çoban, Çiğdem Batur, Cahit Kayaoğlu, Ali Buhara Mete, Hakan Boyav, Erhan Ufak, Gaye Gürsel, Emin Olcay, Serpil Tamur, Funda İlhan, Alper Kut, Yıldırım Memişoğlu, Murat Parasayar, İbrahim Gündoğan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Görkem Sevindik, İsmail Demirci, Levent Çiçek, Doğa Sakarya, Adnan Erdoğan, Nevin Efe, Bilgehan Birincioğlu, Atilla Alpar, Esra Şengünalp, Ali Nazari, Nermin Kurtuluş, Alim Muzaffer

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle,Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm'de neler olacak? Merak edilen tüm soruların cevabı burada... 

Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm'de neler oldu?

 Kurtlar Vadisi Pusu yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm’de Abdülhey’in evlilik teklif ettiği Gaye kaçırılıyor. Armegadon Timi, Gaye’yi kaçırarak Abdülhey’i oyunun içerisine dahil ediyor. Polat Alemdar, naibi olarak Kara’yı seçtikten sonra ilk görevine Kara’yı gönderiyor. Poyraz ile çekişmesi kaldığı yerden devam eden Kara’yı Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm de zor anlar bekliyor. Torununun intikamını almak için Kara’yı geçtiğimiz bölüm elinde tutan KaraCavit’in girişimiyle elinden kaçan Poyraz’a yakalanıyor. Kara, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde ölecek mi? Fragmanda yanan ateşler içerisinde görülen Kara’nın akıbeti ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölüm’de her şeyden elini eteğini çeken ve Polat Alemdar’a sırtını dönen Abdülhey’i zor zamanlar bekliyor. Sevdiği ve evlenme teklifi ettiği kadın Gaye’ninArmegedon Timi tarafından kaçırılan Abdülhey ne yapacak? Daha önce Abdülhey tarafından yüzünün yarısı yanan Gaye’ye zarar tekrar kendisi yüzünden zarar gelmesini istemeyen Abdülhey’in bu olay sonrası ne yapacağı merakla bekleniyor. Polat Alemdar’a tekrardan geri dönecek mi?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar'ın bu seferki hedefinde ne var? Akif ve Pusat, bu planı bozmayı başarabilecek mi?

KURTLAR VADİSİ PUSU 208.BÖLÜM İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu 207.Bölüm özeti 
Tapınakçılar, Armegedon timinin yapmış olduğu operasyonla İhtiyarlar Heyetinin bazı sırlarını deşifre etmeye başardı. Eski ihtiyarlar heyeti üyesi olduğu öğrenilen Eşref Bey’in ölmediğini öğrenen Tapınakçılar, Cavit yoluyla Eşref Beyi öldürmeyi planlar. 
Eşref Bey’in ölmediğini öğrenen Cavit’in kafası ise iyice allak bullak olmuştur. Öldüğüne emin olduğu Eşref Bey’in yaşadığını öğrenen Cavit bu durumla iyice şaşırırır. Ancak yinede şaşkınlığını çok fazla belli etmez. Tapınakçıların elde ettiği bilgilerle ne yapmak istediğini öğrenmek isteyen Cavit, Kane’e sorduğu soru sonrasında şok bir cevapla karşılaşıyor.

 KURTLAR VADİSİ PUSU 207.BÖLÜM İZLE


Öte yandan KGT’daki birim Armegedon Timi’nin ne kadar bir veri çaldığını öğrenmek için çalışma başlatıyor. Polat Alemdar, Cavit’in bu işin içinde olmasından dolayı oldukça sıkıntı yaşıyor. Tapınakçıların içerisinde bulunan Cavit’in hain mi yoksa İhtiyarlar Heyeti’nin intikamını almak isteyen biri mi olduğunu bir türlü çözemiyor. Akif, Polat Alemdar’a Cavit ile iletişime geçip ne yapmak istediklerini öğrenmeyi teklif etsede Polat Alemdar bu durumdan çok emin olamadığı için içeride bulunan başka bir eleman Murat’ın bilgi toplamasını ve bütün Tapınakçı Baronların yerlerini öğrenmesini istiyor. Tapınakçıları, İhtiyarlar Heyeti baronlarına karşı olası bir saldırısı sonrasında Polat Alemdar, ihtiyarlar heyetinin baronlarını öldürmeyi planlıyor.


Tıpkı eski silah dostu Çakır’ın öldürüldüğünde yaptığı gibi İhtiyarlar Heyetinin olası müdahalesinde bütün baronları tek tek öldürtecek olan Polat Alemdar, çalınan verilerle dönüp dolaşıp aynı yere geldiklerini belirtti. Tapınakçılar Ak saçlının kim olduğunu araştırmak için büyük bir çalışma başlatıyor.


Tapınakçı baronları kendi liderlerine bağlanarak kazanmış oldukları bilgileri büyük patronlarına anlatıyorlar. Büyük Patronun vermiş olduğu bilgilerden Tapınakçıların büyük hedeflerinin İtiyarlar Heyetinin bütün sistemini çözüp onları saf dışı bırakmak. Bütün sistemlerini çökertmek istedikleri İhtiyarlar Heyetinin tüm üyelerine ulaşmaya çalışıyorlar. Ve tapınakçıların büyük patronu deşifre olan ihtiayarlar heyeti üyelerinin öldürülmesine karar veriyor. 
Polat Alemdar’a sırtını dönen Abdülhey, Gaye’nin peşinde koşuyor. Daha önce evlilik teklifi ettiği Gaye’nin yanına giden Abdülhey değiştiğini ve yeni bir hayat kurmak istediğini belirtiyor. Gaye’ye seninde bu hayatın içerisinde olmanı istiyorum dediğinde Gaye’ Sana inanmayı çok istiyorum’ diye cevap veriyor.


Kara deliler hastanesine kapatıldıktan sonra kaçmak için bir yol arıyor. Kendisine ilaç vermek isteyen personeli döven Kara’yı Polat Alemdar naibi yapmak istiyor. 
Nazife Anne için doktora giden Ömer Baba, Nazife Annenin sağlık durumu ile ilgili bir sefer daha yıkılıyor. Geçtiğimiz bölümde yere düşen Nazife Anne için doktor özel bir klinik öneriyor. 
Gaye’ye bir gün sonra buluşma sözü veren Abdülhey, Gaye ile birlikte kareoke bara gidiyor. Kareoke barda Orhan Gencebay’ın Beni Böyle Sev Seveceksen şarkısını söyleyen Abdülhey’in performansı herkesi şaşırtıyor. 
Kar topu oynarken yanlışlıkla attığı kar topu taksiye isabet eden 11 yaşındaki çocuk taksicinin kendisini arabayla kovalamasıyla E-5 Karayoluna çıktı. E-5'te başka aracın çarptığı çocuk hayatını kaybetti.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!