Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 212.Bölüm fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 212.Bölüm fragmanı hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu 212.Bölüm fragmanı tek parça izle.

17 Aralık operasyonu sonrası borsadaki ani düşüş ve dövizin çıkışın nasıl yapıldığı Kurtlar Vadisi Pusu'da anlatıldı. Spekülasyonları yabancı sermayenin çıkarttığı, bunu kendilerine yakın bazı bankalar, sermaye ve medya gruplarıyla yaptığı ve onların yerli işbirlikçilerine dikkat çekildi. Finansal güvenlik teşkilatı tarafından görevlendirilen gökçer adlı kişi savcı Leyla'ya yürüttüğü soruşturmayla ilgili bilgiler aktardı.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

Savcı Leyla'nın bu kadar gözle görülür spekülasyonu nasıl bir sistemle yaptıkları sorusuna Gökçer, şu cevabı verdi: "Borsadaki birçok şirketin çoğunluk hissesini önce hep birlikte satın alarak hisse değerlerini yükseltiyorlar. Sonra ülkemizde yaşanan siyasi, ekonomik toplumsal bir olayı medyadaki toplumsal uzantılarıyla birlikte kriz gibi gösterek ellerindeki hisseleri açığa satıp, düşüşü başlatıyorlar. Açığa sattıkları hisselerden elde ettikleri paranın tamamını aynı gü dövize çevirerek yandaş bankaları vasıtasıyla kurların yükselmesini sağlıyorlar. "

İŞBİRLİKÇİLER

Bu açıklamadan sonra Savcı Leyla, "öncelikle bunların örgütsel yapılarını çözüp, ülkemizdeki iş ortaklarını ve işbirlikçilerini çağırıp ifadelerine başvuralım. Bakalım onlar nasıl açıklayacaklar bu haksız kazancı? " diye konuştu.

DUİSBURG'DA ABDÜLHEY FIRTINASI!

Almanya'da düzenlen bir kitap fuarında imza gününe katılan Kurtlar Vadisi Pusu'nun ünlü oyuncularından Kenan Çoban (Abdülhey), hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Ünlü televizyon dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun Abdülhey'i (Kenan Çoban), Duisburg yakınlarında bulunan Rheinberg kasabasında 13.'sü düzenlenen Astec Kitap Fuarı'na imza gününe katıldı.

Kurtlar Vadisi'nin senaristlerinden Mustafa Çevik ile birlikte fuara katılan ünlü oyuncu Kenan Çoban, fuar alanına kurulan stanları ziyareti sırasında, hayranlarının yoğun sevgi gösterisiyle karşılandı. Kurtlar vadisi'nin tutkunları tarafından fuarda satın alınan Mustafa çevik'in yazdığı 'Hükümdar ve Zamanın Oğlu' adlı kitabı da yazarla birlikte imzalayan Kenan Çoban, hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerinide geri çevirmedi.

İZLEYİCİ KURTLAR VADİSİ'NİN BİTMESİNİ İSTEMİYOR

Almanya'da takipcilerimiz tarafından yoğun ilgiyle karşılaştık ve buda bizi çok sevindirdi diyen ünlü oyuncu Kenan Çoban, "Almanya gibi bir yerde Türk vatandaşlarımızın Türkçe kitap okuma alışkanlıklarını görünce, bizde mutlu olduk ve hep beraber güzel vakit geçirdik" dedi.

Kurtlar Vadisi oyuncularının yoğun ilgi görmesiyle ilgili bir soruya Kenan Çoban, "Kurtlar Vadisi'nin büyük bir proje ve büyük bir prodüksiyon olmasına bağlıyorum. Geçmişte de Kurtlar Vadisi Irak'ın Galası'nda, yoğun kalabalık ve sevgi gösterisini Almanya'da yaşamıştık.Yıllar geçmesine rağmen aynı sevginin eksiksiz devam etmesi görmek, beni çok mutlu etti.

Kurtlar Vadisi Projesinin içinde olmak bize mutluluk verirken, devamı da izleyiciye mutluluk veriyor. Ayrıca izleyicilerin Kurtlar Vadisi'nin bitmesini istemediklerine dair tepkilerini alıyoruz, buda sevindirici" cevabını verdi. Kenan Çoban, Avrupa'da yaşayan Türkler için de olabilecek film projesinde, severek görev alabileceğini belirtti.


YORUMLAR