Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta neden yayınlanmayacak? Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm için PANA film ne dedi?

Kurtlar vadisi Pusu'nın bu haftaki bölümü yerine kolaj bölümü yayınlanacak. Peki yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Yeni bölümü ne zaman yayınlayacaklar?Kurtlar vadisi Pusu 183.Bölüm

 GAZETEA24.COM - Kurtlar Vadisi hayranlarının heyecanlı bekleyişi biraz daha sürecek çünkü Pana Film'den Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını üzen bir açıklama geldi. yapım şirketi Pana Film'den yapılan açıklamaya göre 21 Şubat Perşembe Günü yayınlanması beklenen Kurtlar Vadisi Pusu'nun 183. bölümü yerine KOLAJ bölüm yayınlanacak. 

İşte Pana Film'in açıklaması:

“21 Şubat Perşembe günü Kurtlar Vadisi Pusu çok özel kolaj bölümüyle ekranlarda. Aksiyon dolu 183. Bölüm ise 28 Şubat akşamı sizlerle olacak.”

Kurtlar Vadisi Pusu 183. bölüm fragmanı izle.Kurtlar Vadisi Pusu 183. bölüm izle Polat ölecek mi?.“KURTLAR VADİSİ PUSU” 183. bölümünde Polat Alemdar İsraillere verildi. Kurtlar Vadisi Pusu 182. bölümü ve yaşananlar burada!

Kurtlar Vadisi Pusu Tüm kişilerde 14.93 izlenme oranı ve 34.31 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 10.08 izlenme oranı ve 26.37 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

 Kurtlar vadisi pusu son bölüm ‘de Eşref bey, sencer’in hain olduğuna inanmıştı ve ihtiyarlar heyeti ile gizli bir toplantı yapıp abdülhey’i karşılarına çıkartıp sencer’in hainliğini kanıtlayacaktı. Fakat heyetten bir kişi sencere haber verince eşref ile abdülhey ellerine düştü. Tam ölecekleri sıra cahit sencere suikast girişiminde bulunanca eşref ve abdülhey fırsatı değerlendirerek oradan kurtuldu.

SENCER’İN AKIL DOLU PLANI

Kurtlar vadisi pusu son bölüm ‘de sencer harika bir plan ile Polat ve ekibini kandırdı. Sencer devletin sinir merkezlerine yeni emirlerini iletmek için mühürdara emir verip ihtiyarlar heyetine özel bir matbaa baskısı ile yazılar iletilecekti. Darphanede baslınan emirleri almak için sabahleyin mete geldi. Mete’yi eşref ile kara takip ediyordu. Emirlerin bulunduğu çantayı mete’den aldılar fakat unuttukları bir detay vardı. Mete arabası ile dışarı çıkarken tam o sırada mete aymar geldi ve asıl emirleri alıp dışarı çıktı. Kara ile eşref kağıtların boş olduğunu anladılar fakat iş işten geçmiş oldu. Mete aymar tek tek emirleri iletmeye başladı. Ama aymar’ın arkasında erkan vardı ve hiç kimse bunu bilmiyordu. Kurtlar vadisi pusu ‘dan muhteşem bir plan yapılmış oldu.

Polat Alemdar'ın ameliyatı başarılı olacak mı? Polat eski yüzüne kavuşabilecek mi? Savcı Esra'yı Polat Alemdar yanlışlıkla mı vurdu?

KGT Lideri Akif, Polat'a ulaşabilecek mi? Akif ve Aynura Aksaçlı'yı Sencer'e teslim edecek mi? Vatanı uğruna mücadelesine devam eden Polat daha ne kadar dayanabilecek?Eşref Polat'ın suikast girişiminin sırrını çözebilecek mi? Eşref gerçek haini bulabilecek mi? Sakat olmadığı ortaya çıkan Sencer, Hoca'nın infazını mı hazırlayacak?Savcı Leyla'yı kim, neden vuracak? Leyla kurtulabilecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 14 Şubat Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 182. bölümünde olacak...

 Çatışmada vurulan Pusat kurtulabilecek mi?Aksaçlı kim tarafından korunacak?

Kırmızı Kitap'ı ele geçiren Sencer şimdi ne yapacak? Parçalarını birleştirdikleri kitabın içindeki sırlar ne?

 İLGİLİ GALERİLER:

'POLAT ALEMDAR'IN YENİ DAVASI KKTC -FOTO GALERİ

EVİNİ KURTLAR VADİSİ'NE ÇEVİRDİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ FİLİSTİNİN AFİŞLERİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN YENİ OPERASYON MÜZİĞİ - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ OYUNCUSUNA DAYAK - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ'NDE ZAZA DAYININ VURULMA ANI - TIKLA İZLE

POLAT ALEMDAR, İSRAİL’E TESLİM EDİLDİ

Kurtlar vadisi pusu son bölüm ‘de polat alemdar sencer tarafında İsraillilere verilmek için hazırlatıldı. Hastane kapısına gelen İsrail özel hareketanı gören kgt üyeleri vermek istemedi fakat akif emirleri uygulamak istiyordu. Polat alemdar hazırlanıp zırhlı araca teslim edildi. Fakat polat alemdar olmadığını düşünülüyor. Çünkü kgt polat alemdarı çok seviyordu. KGT sencerin hain olduğunu anlamaya başladılar.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm heyecan son sürat devam etti. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm ‘de ise neler olacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Acaba polat alemdar israile teslim edildimi yoksa başka birisimi verildi bunu kurtlar vadisi pusu yeni bölüm ‘de göreceğiz.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izlemek isteyenler için yazete.com dizi adresi üzerinden son bölümü fanatiklerine izletmektedir. Kurtlar vadisi pusu son bölüm izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilir.

GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜM 'DE NELER YAŞANMIŞTI

Geçen haftaki bölüm 'de Polat Alemdar sağlık açısından o kadar zor durumda kalmıştı ki mecburen ameliyat olmak zorunda kaldı. Savcı leyla'nın cerrah arkadaşı bu işi yapmayı üstlendi. Cami'de gizli bir bölüm 'de ameliyatı gerçekleşti fakat KGT elemanları polat'ı bulmak için adım adım yaklaştılar. Akif o kadar zeki davrandı ki polat 'ın saklandığı yeri buldu.

Polat tam yakalanacaktı ki İhtiyarlar eski başkanı Adil bey kendini feda ederek yakalanarak polat'ın kurtulmasını sağladı. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm 'de ise Adil bey'i kurtarmak için bütün çalışmalar yapılıyor. fakat polat alemdar'da kgt 'nin elinden kurtulmak için bir şeyler yapması gerekiyordu. Abdülhey ile Eşref bey İhtiyarlar heyetinin tuzağına düşmüştü. Fakat Abdülhey yeni bölüm 'de polat'ı kurtarmak için kurtuluyor.

Polat Alemdar, savcı leyla'yı yanlışlıkla vurmuştu. Bu bölüm 'de ise savcı leyla'nın ölümü polat 'ı nasıl bir vicdan azabına uğratacak merak ediliyor. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm 'de heyecan son sürat devam edecek.

Kurtlar vadisi pusu 182.bölüm 'de savcı leyla ölüyor. Polat Alemdar ihtiyar heyetinin elinden abdülhey ile kaçmayı başarıyor. Sencer beye keskin nişancı ile suikast düzenleniyor. Kurtlar vadisi pusu 182.yeni bölüm fragmanı ile nefesleri kesiyor.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm 'de heyecan son sürat devam etti. Polat Alemdar, Sencar beyi ortadan kaldırmak için her yolu denemeye başladı. Son çaresi olarak Eşref bey 'i ikna etmesi gerekiyordu ve bunuda başardı diyebiliriz. Eşref bey polat 'ın kendisine öldürmeye geldiğini düşünüyordu fakat polat olan biteni anlatınca eşref ikna oldu ve hemen heyeti toplayarak abdülhey 'i karşılarına çıkartarak sencar 'ın eşrefi vur diye abdülhey 'e emir verdiğini ikna ettirerek sencar'ı başkanlıktan alacaklardı.

Eşref ile Abdülhey görüşmeye gitti fakat herşey beklendiği gibi olmadı. Eşref 'in bütün adamları vuruldu ve abdülhey ile eşref yakalandı. Polat Alemdar tedavi gördüğü hastanede kgt 'ye yakalandı. Savcı leyla polat tarafından yanlışlıkla vuruldu.

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm 'de polat 'a kim yardım edecek bu merak konusu oldu.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm olan 181.bölüm ile perşembe akşamı izleyenlerine güzel bir akşam yaşattı. Fakat ufak bir detay unutuldu.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm 'de polat alemdar ameliyat olduktan sonra camideki yerleri deşifre olmuştu. KGT üyelerinden polat alemdar kaçarak İstihbarat müdüründen yardım istedi. Müdür herhangi bir devlet hastanesine yatırarak çok gizli bir şekilde tedavi oluyor. Polat Alemdar ihtiyarlar heyeti arasındaki hain olan sencar 'ı yok etmek için Eşref bey ile görüşüp kendisini ikna etmekten başka çaresi bulunmuyordu.

Eşref bey ile Polat Alemdar tedavi olduğu hastanede bir odada görüştü. Fakat bu sahnede büyük bir hata yapıldı. Polat Alemdar, eşref bey ile konuşuyordu fakat dudakları konuşmayacak kadar az hareket ediyordu. Konuşmaların ağızdan çıkacak kadar mimikler yapılamamıştı. Bu ufak hata Vadi severlerin gözünden kaçmadı.

SAVCI LEYLA ÖLECEK Mİ?

Kurtlar vadisi pusu 'da Savcı leyla ölecek mi? Kurtlar vadisi pusu son bölüm 'de Polat çok kötü bir hata yaptı..Savcı leyla kurtlar vadisi pusu dizisinde uzun zamandır oynuyordu. İlk zamanlarda Polat ve ekibine karşı mücadele ediyordu. Fakat polat 'ı çok sevmeye başlayınca onun yanında olmaya başladı.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm 'de Polat Alemdar tam hastaneden kaçacağı sırada 2 tane KGT elemanı geldi ve silah çekti. Polat 'da silahını çekti fakat rahatsız olduğu için sağlıklı olarak nişan alamıyordu. Tam bu sırada savcı leyla'da geldi ve kgt bayan elemanı ile boğuşmaya başladı. Polat leyla yı koruyayım derken silahını ateşledi ve savcı 'yı vurdu.


YORUMLAR