Kurtlar Vadisi Pusu 213.Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu

  Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  fragman izle, KVP 213.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu  son bölüm fragmanı burada.. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu izleKurtlar Vadisi Pusu  son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu  yeni bölüm izle.  Kurtlar Vadisi Pusu213.bölüm ile 23 Ocak Perşembe akşamı ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü yine bomba gibi bir şekilde ekranlara geliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm’de Abdülhey ortaya çıkacak mı? Yoksa Abdülhey gerçekten mi öldü? Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm’de roket atarla havaya uçurulan evin içerisinde olan Abdülhey’in akıbeti ile ilgili olarak 213.bölüm’de herhangi bir şey paylaşılmıyor. Sosyal medyada herkes Abdülhey’in evin içerisinden kaçtığını ve bunun bir plan olduğunu söylüyordu. İlerleyen bölümlerde bu durum ile ilgili gerçek ortaya çıkacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 213.Bölümüne yine Abdülhey'in ölümü damga vuracak. Abdülhey gerçekten öldü mü yoksa bunun içerisinde bir oyun mu var? 

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanında Erhan ve arkadaşları hep birlikte Tapınakçıların ayin yaptığı yere baskın düzenliyor. Ellerinde silahlarla kapının önünde duran gözcüleri öldüren Erhan ve arkadaşları içeriye sızıyor. Erhan ve arkadaşları içeride tuzağa düşecek mi? Yoksa ihtiyarlar heyetinin elemanlarını öldürecekler mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm fragmanı izle Kane, Türkiye başbakanına suikast düzenleme girişimi içerisindedir. İran gezisinde Türkiye Başbakanına eylem gerçekleştirmeyi planlayan Kane’in kafasında neler var? Türkiye Başbakanı öldürülecek mi? Yoksa Polat Alemdar bu eylemin önüne geçecek mi?

Cahit'in Abdülhey'in öümü sonrası ne yapacağı hala merak içerisinde bekleniyor. kafasından devamlı Kane ve tapınakçı üyelerini öldürmeyi geçiren Cahit'e Tapınakçılar bir prizma vererek onun kimliğinin artık değiştiğini söylüyor. Cahit, Tapınakçılardan nasıl intikam alacak? Polat Alemdar'ın ölümünden sonra Abdülhey'in de Tapınakçıların müfettişi olan Kane tarafından öldürülmesi iyice canını sıkıyor. 

Abdülhey ve Polat Alemdar’ın ölümüyle iyice yalnızlığa bürünen Güllü Erhan bankta tek başına otururken arkasından yaklaşan bir el, bir anda irkilmesine sebeb oluyor. Peki o sıra Erhan’ın yanına gelen kim? Polat Alemdar Güllü Erhan’a yaşadığını belirtmek için onun yanına mı geliyor?

Yoksa Erhan’ın yanına gelen öldüğü sanılan Abdülhey mi?

İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 213.Bölüm fragmanı

KURTLAR VADİSİ PUSU NASIL BİR DİZİ?

CNN Türk'te haftaiçi her gece "Burada Laf Çok" programını sunan, Posta Gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar'dan Vadi hakkında enfes tespitler geldi. Mesut Yar, Kurtlar Vadisi Pusu hakkındaki düşüncelerini maddeler halinde şöyle özetledi:

Efendi bir dizidir "Kurtlar Vadisi" (atv). Mesela dizi içinde hitap şekli olarak en çok "efendim" kullanılır. Sonra "abi, usta vesaire"...

Centilmen bir dizidir "Kurtlar Vadisi". İngilizce'den devşirme bu kelimenin anlamını İngilizce manasıyla verir. Adam ağırlıklıdır. 
Kadınlar gelir ve giderler...

Meraklı bir dizidir "Kurtlar Vadisi". Memleketin manşetlerini yakından takip eder. Bir yıl iç politika, öteki yıl diplomasi, bir sonraki yıl adli işler filan. Ama günlerin önemini göz ardı etmez; Sevgililer Gününde aşk kokan bir bölümle "unutmadık" mesajını verir...

 

 


YORUMLAR