Kurtlar Vadisi Pusu 212.Bölüm fragmanı izle - 23 Ocak 2014

Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu 23 Ocak Perşembe tarihinde yayınlanacak olan 212.bölümünün fragmanı.

 Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar VAdisi Pusu 212.Bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu fragmanı burada.. 

 Yayın Tarihi: 16 Ocak 2014 / Perşembe
Yayın Saati: 20.00

Yapım : Pana Film
Yapımcı :Raci Şaşmaz
Yönetmen : Onur Tan
Senaryo : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncular : Necati Şaşmaz, Kenan Çoban, Çiğdem Batur, Cahit Kayaoğlu, Ali Buhara Mete, Hakan Boyav, Erhan Ufak, Gaye Gürsel, Emin Olcay, Serpil Tamur, Funda İlhan, Alper Kut, Yıldırım Memişoğlu, Murat Parasayar, İbrahim Gündoğan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Görkem Sevindik, İsmail Demirci, Levent Çiçek, Doğa Sakarya, Adnan Erdoğan, Nevin Efe, Bilgehan Birincioğlu, Atilla Alpar, Esra Şengünalp, Ali Nazari, Nermin Kurtuluş, Alim Muzaffer

212.Bölüm:

İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 212. bölümünde yaşanacaklar;

Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey’in ölüm emrini verir. Abdülhey’in ölümü Cahit’in ellerinden mi olacaktır?

Abdülhey’in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak? 
Cahit’in bir planı olduğuna inanan Polat’ın Cahit’le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat’ın yeni planı ne?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 16 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 212. bölümünde olacak…

Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm fragmanı izle, Abdülhey ölüyor, Polat ardından hıçkırıklara boğuluyor... Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta bomba gibi bir bölümle ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu’da hiç kimsenin beklemediği olaylar yaşanıyor. Vadi’nin 212.bölümünde Polat Alemadarla tekrar bir araya gelen Abdülhey’i büük bir talihsizlik bekliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 212.Bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle

ABDÜLHEY ÖLÜYOR!

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümünde Polat Alemdar’la birlikte operasyona çıkan Abdülhey hiç beklemediği bir şekilde öldürülüyor. Tapınakçıların gizli evine yapılan baskında Abdülhey evin içerisine giriyor. Polat Alemdar ise dışarıdan adamları vuruyor. Ancak Tapınakçıların adamı evi bazuka ile Abdülhey içerideyken patlatıyor. 

CAVİT KATLİAMA BAŞLADI!

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle Bunu gören Polat Alemdar, Abdülhey’in ardından gözyaşları döküyor. Cavit ise Abdülhey’in öldüğünü öğrenince Tapınakçıların müfettişi olan Kane’i karnında vuruyor. 
Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta izleyicileri ekran başına kiliyleyecek. Abdülhey’in vurulmasının ardından Polat Alemdar ne yapacak? Cavit Tapınakçıların tüm üyelerini temizleyecek mi? Kara bu yaşanan olaylardan sonra nasıl bir planla tapınakçılara saldıracak? Abdülhey gerçekten ölecek mi?

Merak edilen tüm soruların cevabı 16 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 212.bölüm’de yer alacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 212.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU 212.BÖLÜM FRAGMAN İZLE  YORUMLARI

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 212.bölüm fragmanında Abdülhey'in evin içinde öldürülmesi sonrasında sosyal medya da olay çıktı. Vadi severlerin isyan ettiği durumlar sonrasında birbirinden ilginç komplo teorileri üretildi. İşte Facebook'ta Kurtlar Vadisi Pusu212.bölüm fragmanı izle yorumları:

Abdullah Ş: 

Yeter ulan b...nu çıkarmayın.
Mematiyi öldürdünüz.
Polatı ölmekten beter ettiniz.
Abdül ü yedirmeyiz...

İbrahim Genç Abdulhey ölmedi o evde gizli geçit var . Abdülhey bilerek kendisi söledi buluşacağı yeri eyer cahit söleseydi önlem alamazdı Gizli bir geçit olduğunu bildiği için o eve yönlendirdi armegedon timinden bir kişi eve girdi abdulhey pompalı ile öldürdü ve gizli geçitten kaçtı ! O Evdeki yanmış ceset ise o eve giren armegedon timinin üyesiydi oda aynı polat gibi 2 3 hafta gözükmez sonra çıkar ortaya İyi Günler.

Huseyn Aliyev Polatin yaptiginin aynisini abdulhey polata yapacak,kendini olmus gibi gosterecek ilerki bolumlerde barisacaklar.lan bu dizi bizi senarist yapti:))))

Enes Aru abdülhey öldü mü
ıssız polat kaldı mı
cahit öcün aldı mı
şimdi yürek yırtılır

Senzilik Senzizim bakalım belkide aptülheyi polat gibi yaparlar öldü gene dilirdi bu filmin yapışı böyle polat ölüyor diriliyor aptülheyide öyle yapıcaklar

 


YORUMLAR