Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm fragmanı izle - KVP son bölüm fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle,Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle (211.Bölüm), Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm fragmanı izle,Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle

     Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nun doğduğu kanal olan SHOW TV'ye geçeceğini iddia etti.

İşte Eyüboğlu'nun yazısı;

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun yapım şirketi Pana Film’le atv arasında 35 bölümlük anlaşma var...
15 bölüm yayınlandı, geriye 20 bölüm kaldı.
Buna göre beş ay daha atv’de “Kurtlar Vadisi Pusu”...
Ancak geride bıraktığımız günlerde ilginç bir gelişme oldu.
“Kurtlar Vadisi Pusu”nun bölümü 1.100.000 TL.
Pana Film, kısa bir süre önce atv ödemeleri aksatınca, “Şu tarihe kadar paramızı ödemezseniz, sözleşmemizi tek taraflı feshedeceğiz” diye ihtarname çekti.
Pana Film’le atv arasındaki sorunu bilen Show TV yönetimi “Kurtlar Vadisi Pusu”yu transfer için harekete geçince, kanal haftalardır ödemediği 7 milyon civarındaki parayı anında ödedi.
Böylece atv, “Kurtlar Vadisi Pusu”nun Show TV’ye transferini “son dakika”da önledi.
Ancak aldığım bilgiye göre Pana Film’le atv arasındaki sözleşmede Şaşmaz ailesinin Ahmet Çalık’la olan özel hukuku nedeniyle, şöyle bir madde daha var:
“Bu sözleşme Pana Film’le Çalık Medya arasındadır. Sahibi değiştiğinde yapımcı, kanalla çalışmama hakkına sahiptir.”
Yaşadığı reyting sorununa köklü çözümler arayan Show TV, “Kurtlar Vadisi Pusu”yu transfer etmekte kararlı. “Kurtlar Vadisi Pusu”nun yapımcıları da dizinin doğduğu kanala geçmeye niyetli.
Pana Film, “Kurtlar Vadisi Pusu”yu Show TV’ye geçirme kararını, atv’nin sahip değiştirmesini dayanak göstererek mi veya kanalın ödemelerini aksatması halinde mi verecek ya da yoksa sezon sonunu mu bekleyecek, bunu zaman gösterecek.

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı için tıklayınız.

     Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm fragmanı burada, Kurtlar Vadisi Pusu211.bölüm'de neler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm fragmanı izle. 

 Kurtlar Vadisi Pusu’nun 211.bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu’da herkesin heyecanla beklediği an geldi. Polat Alemdar, Kara ve Abdülhey’i Poyraz’ın elinden kurtarmak için geçtiğimiz bölüm Poyraz’ın mekanına baskın yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu 211.Bölüm fragmanında maskesini çıkartan Polat Alemdar, Poyraz’ın karşısına dikiliyor. Polat Alemdar’ın ölmediğini gören Poyraz ne yapacak?

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanında Polat Alemdar, ekip arkadaşlarını Poyraz’ın elinden kurtarıyor. Kara Poyraz’ı arabanın bagajına atıyor.

Poyraz ölecek mi?

Polat Alemdar’ı karşısında gören Poyraz kısa süreli bir şaşkınlık yaşıyacak. Poyraz, Kara’yı öldürmek isterken İntikam alma sırası Kara’ya geçecek. Kara, torununu ve ailesini öldüren Poyraz’ı öldürerek içerisindeki intikamı soğutacak mı?

Akif kanlar içerisinde yere yığılıyor!

Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm fragmanında Tapınakçıların müfettişi olan Kane, Armegedon Timi’ne Akif’in vurulmasını emrediyor. Pusat ile beraber, Armegedon Timi ile çatışanAkif, kalbinden ve göğsünden vurulıyor. Kanlar içerisinde yere yığılan Akif ölecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölüm’de bütün merak edilen sorular cevabını bulacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU 211.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 


YORUMLAR