Kurtlar Vadisi Pusu 206.Bölüm fragmanı izle, 205.bölüm özet izle

Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle,Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölüm fragmanı izle,Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izle,Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragman izle,Kurtlar Vadisi Pusu 28 Kasım fragman izle

Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölüm fragmanı burada! Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölüm fragmanı izle Türkiye'de 11 yıldır izlenme rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 206.Bölüm ile 28 Kasım Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. 

Kurtlar Vadisi Pusu 205.Bölüm'de neler yaşandı?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Cahit'e ulaşan Akif,Heyetin kararını yerine getirip Cavit'i öldürecek mi? İhtiyarlar Heyetinin verdiği kararlarla güvenleri sarsılan Cavit ve Abdülhey ne yapacak? Polat Alemdar yıllardır birlikte görev yaptığı dava arkadaşları Abdülhey ve Cavit'i tekrardan bir araya getirebilmek için ihtiyarlar heyetindeki görevini bırakıp tekrardan ortaya çıkacak mı? 

Kara Poyraz'dan intikam alma peşinde!

 Poyrazın peşine düşen Abdülhey ve Kara intikam almak için Poyraz'a tuzak kurarlar.  Poyraz ise Kara'nın kurduğu tuzağa düşmeyecek kadar zekidir. Karanın kurduğu tuzaktan kurtulan Poyraz,Kara için büyük bir sürpriz hazırlar. Abdülhey ve Kara Poyrazdan intikam alabilecek mi?

Nazife Annenin durumu ağırlaşıyor

Polat Alemdar'ın ölüm haberini alan Nazife Anne üzüntüden kahrolmuştu. Alzheimer olan Nazife annenin durumu gün geçtikçe kötüye gidiyor. Hafızası bir gelip bir giden Nazife anne gelenleri tanımayacak kadar kötü durumda. Ömer Baba ve torunu Elif'in desteği Nazife Anneyi iyileştirmeye yetecek mi?

Merak edilen soruların cevabı bu akşam Kurtlar Vadisi Pusu'nun 204.bölümünde cevabını buluyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu izlemek için tıklayınız


YORUMLAR