Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragmanı izle, 14 Kasım Perşembe, Kurtlar Vadisi Pusu 204.bölüm fragmanı izle (pusu en son bölüm)

KVP yeni bölüm fragmanı izle henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 204.bölüm fragmanı izle haftaya salı günü verilecek.İşte Kurtlar Vadisi Pusu en son bölüm özeti...14 Kasım 2013

Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizde olacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu 203.Bölüm izle -  Milyonlarca insanın merakla her hafta Perşembe gecesi izlediği Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Türkiye'deki derin devlet hesaplaşmalarına ışık tutan dizinin bu akşam ki bölümünde izleyenleri büyük sürpriz bekliyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşam yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak? 

Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta torununu kurtarmak isteyen  Kara, Poyraz'a tuzak kurar. Poyraz ise Kara'nın kurduğu tuzağa düşmeyecek kadar zekidir. Karanın kurduğu tuzaktan kurtulan Poyraz,Kara için büyük bir sürpriz hazırlar. Cahit'i bulmak isteyen Akif ve Pusat önce Zekai'nin peşine düşüyor. Heyet'in Cahit'i yakalamak için verdiği 24 saat dolmak üzereyken, Akif Cahit'i yakalayabilecek mi?

Polat'ın kız kardeşi Safiye,abisinin ölümünden sonra yeğeni Elif'i aramaktadır.Safiye ile Cahit'in arasında neler yaşanacak? Cahit Safiye'ye büyük sırrını açıklayacak mı? Safiye Cahit'e yardım edecek mi?

Sevdiklerinden uzakta olan Polat Alemdar gerçek sırrını ne zaman açıklayacak?

2003 Yılından beri yayında olan Kurtlar Vadisi, bu akşam yayınlanacak bölümüyle izleyicide şok etkisi yaratacak. Yeni Bölüm'de Cavit ve Abdülhey karşı karşıya gelecek mi? 

 Kurtlar Vadisi Pusu izlemek için tıklayınız.

KİM KİMDİR?

NECATİ ŞAŞMAZ / POLAT ALEMDAR
İlişkileri deşifre edip, sistemi çökertmek üzere mafyanın içerisine girmiş, çetelerin “Küresel Güçler” ile nasıl işbirliğine girdiğine şahit olmuş, gizli bir devlet görevlisidir. “Kurtlar Vadisi – Pusu”da Polat Alemdar’ın misyonu yine akıl, cesaret ve organizasyon becerisi gerektirmektedir. Çünkü mücadele ettiği güçler, yarım asırdan beri ülkenin birçok yapılanmasına sızmış, derin ve küresel bir oyunun parçasıdır…

KENAN ÇOBAN / ABDÜLHEY

Polat Alemdar gibi Abdülhey de devlet tarafından yetiştirilmiş özel bir ajandır. Stratejik konularda ve üst mafya-örgüt bağlantılarında uzmandır. Sessizliği, ne düşündüğünü asla belli etmemesi ve ketumluğu nedeniyle Polat’ın sırdaşıdır…

AYŞE ÇİĞDEM BATUR / LEYLA TÜRKMEN

Polat Alemdar'ın eski arkadaşıdır. İlkelerine bağlı, gözü pek bir savcıdır.

ERHAN UFAK / GÜLLÜ ERHAN

Neşeli, hayalperest, bazen çocuksu ve sakar ama her zaman talihli oluşuyla dikkat çeker. Kadınlara olan ilgisi ve korkusu onda çelişik duygular yaşatır. Sempatikliğinin ve insanlarla çarçabuk kaynaşmasının farkındadır. Bunu kullanarak olmadık anlarda çözümler üretir…

HAKAN BOYAV / KARA

Hayatının büyük bir kısmını dağlarda teröre karşı mücadele ederek geçirmiş, birçok operasyona katılmış, kendi ekibiyle yüzlerce operasyon düzenlemiştir. Kendi devrinin bittiğini anladığında devletle anlaşma yaparak ölü konumuna geçmiştir. Her şey bu anlaşmanın bozulmasıyla başlar. Kara, Türkiye'de gayri harb mücadelesini en iyi bilen kişilerden biridir. Bu nedenle, devletin içinde ve dışında gizli odaklar tarafından Kara sahaya sürülmek istenmektedir. Kara her ne kadar geri dönmek istemese de yaşananlar onu tekrar sahaya sürecektir.

CAHİT KAYAOĞLU / CAHİT

Polat Alemdar'ın yakın adamıdır. Çok konuşmaz, verilen görevleri eksiksiz yerine getirir.

ÖMER BABA / EMİN OLCAY

Dingin, müşfik ve bilge bir insan olduğundan onu tanıyanlar kendisine ‘Ömer Baba’ diye hitap eder. Yaşadığı her türlü olumsuzluğu hoşgörü ve teslimiyetle kabul etmeyi ilke edinmiştir. İnsanları iyiye, güzele, doğruya davet eder. Ney üflemeyi ve ebru sanatı ile ilgilenmeyi sever. Polat, keskin kararlar alma arifesinde Ömer Baba’nın görüşlerine başvurur. Çünkü o; Polat ve adamlarının gönül zenginliğidir…

NAZİFE ANNE / SERPİL TAMUR

Ali Candan’ı yetiştirmiş, evladını bir kez toprağa verdikten sonra ona yeniden kavuşmuş, Polat ve ekibinin “anne” diye bildiği kadındır. Yaşadıkları onu merhamet ve acılar konusunda hassaslaştırmıştır.

GÖRKEM SEVİNDİK / PUSAT ÇAKIR

Süleyman Çakır'ın oğlu, Laz Ziya'nın torunudur. Uzun yıllar yurtdışında yaşamıştır. Babası gibi atak ve cesurdur. Bu nedenle başı sık sık belaya girer. Memati, Pusat'ı yanında yetiştirmeye karar vermiştir.

ADNAN ERDOĞAN / HÜSNÜ YALINKILIÇ

Etrafındakiler tarafından Deli Hüsnü olarak bilinen Hüsnü normal biri gibi düşünmez. Hüsnü hiç kimsenin beklemediği anda yaptıklarıyla herkesi şaşırtmaktadır. Hüsnü aynı zamanda hastanede Tuncay'ın sağ koludur.

 


YORUMLAR