Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragman izle, Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragman hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragman tek parça izle

Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragman online izle, Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragman tek part izle, Kurtlar Vadisi Pusu 204.Bölüm fragman indirmeden izle.

Atv'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi 11.sezonunda da bomba gibi sahneler ve bölümler ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu online izle, Kurtlar Vadisi tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu indirmeden izle, Kurtlar Vadisi Pusu donmadan izle, Kurtlar Vadisi Pusu seyret, Kurtlar Vadisi Pusu canlı seyret, Kurtlar Vadisi Pusu tek link seyret, Kurtlar Vadisi Pusu tek link izle, Kurtlar Vadisi Pusu tek part seyret, Kurtlar Vadisi Pusu indirmeden seyret, Kurtlar Vadisi Pusu donmadan seyret.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pana Film tarafından yayın hayatına başlayan Kurtlar Vadisi Pusu daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra televizyonda 1.bölüm RTÜK başkanı Aykut Zahid Akman'ın başını çektiği birçok kurul üyesi tarafından oy birliği ile yasaklanan Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisidir. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir.

Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. TNT'de bir sezon boyunca yayınlandıktan sonra 7. sezonunda atv'de yayınlanmıştır. 8. sezonu ise atv'de yayınlanmaya devam etmektedir. Her hafta büyük bir merakla beklenen dizi kendi tabiri ile "Kendi gününde ve Kendi saatinde" olan Perşembe akşamları saat 20:00'da başlamaktadır.

Kurtlar Vadisi 202.Bölüm özet

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 202. bölümünde pek çok cephede farklı gelişmeler yaşandı. Örneğin Poyraz, KGT ajanı barona silah çekiyor.Kurtlar Vadisi Pusuyeni bölümde Baron ölecek mi? Diğer yandan Akif ve yeni elemanı Pusat tapınakçıların önderi Üstat'a yönelik etkili bir operasyon gerçekleştiriyorlar. Üstat bu operasyondan Cahit'in koruması sayesinde kurtulunca doğal olarak Cahit'e daha da çok güveniyor. Cahit bu sırada arkadaşını vurmak zorunda kalıyor. Çelik yeleğe nişan alan Cahit'in niyeti KGT tarafından anlaşılabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu202.bölümde Polat Alemdar gizlice kızının yanına gidiyor ve onunla özlemini gideriyor. Tabii yaşadığının ortaya çıkmaması gerekirken Polat nasıl görünmeden kızına erişiyor merak konusu...Hatırlanacağı üzere Polat Alemdar yakınlarının karşısına bir daha çıkmamak için söz vermişti. Bu sahne Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinin aklına, Aksaçlı görevini bırakmak üzere olan Polat Alemdar eski hayatına geri mi dönüyor, sorusunu akıllara getirdi. Cahit'i otoparkta sıkıştıran ekip Mete'nin adamları mı?

KGT patronu Akif ve Pusat'ın yaptığı büyük operasyon nasıl sonuçlanacak? Cahit, tapınakçıların güvenini iyiden iyiye kazanmaya başladı. Cahit'in tapınakçıların lideri Üstad'ın canını kurtarma çabaları ise Cahit sanılanın aksine gerçekten de tapınakçılarla çalışıyor olması ihtimalini akıllara getirdi.


YORUMLAR