Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm full izle

Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm online izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm tek part izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm full hd izle.

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle (video verilmedi) Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle videosu henüz eklenmedi.Kurtlar Vadisi Pusu videosu eklenir eklenmez sitemizde olacaktır. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle videosu henüz eklenmedi.Kurtlar Vadisi Pusu videosu eklenir eklenmez sitemizde olacaktır.

Beklenen haftada Kurtlar Vadisi Pusu kolaj bölümü yayınlandı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle videosu henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı eklendiğinde sitemizde olacaktır... (Kurtlar Vadisi Pusu) KVP 201.bölüm yayınlanacak mı? Kurtlar Vadisi Pusu 201. son bölümde neler olacak?KVP 201. yeni bölüm özeti.Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde elif Üstad'ın elinden kurtarılacak mı? KVP 201. bölüm aksiyon ve macera dolu olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle (video haftaya) Beklenen haftada Kurtlar Vadisi Pusu kolaj bölümü yayınlandı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle videosu henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı eklendiğinde sitemizde olacaktır... Beklenen haftada Kurtlar Vadisi Pusu kolaj bölümü yayınlandı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle videosu henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı eklendiğinde sitemizde olacaktır...

(Kurtlar Vadisi Pusu) KVP 201.bölüm yayınlanacak mı? Kurtlar Vadisi Pusu 201. son bölümde neler olacak?KVP 201. yeni bölüm özeti.Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde elif Üstad'ın elinden kurtarılacak mı? KVP 201. bölüm aksiyon ve macera dolu olacak. (Kurtlar Vadisi Pusu) KVP 201.bölüm yayınlanacak mı? Kurtlar Vadisi Pusu 201. son bölümde neler olacak?KVP 201. yeni bölüm özeti.Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde elif Üstad'ın elinden kurtarılacak mı? KVP 201. bölüm aksiyon ve macera dolu olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm Kurban Bayramı Tatili nedeniyle bu akşam Atv kanalında yayınlanamayacak. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümü 24 Ekim 2013 Perşembe akşamı itibari ile yayınlanacaktır.

 

(Kurtlar Vadisi Pusu) KVP 201.bölüm yayınlanacak mı? (Kurtlar Vadisi Pusu) KVP 201.bölüm yayınlanacak mı? Kurtlar Vadisi Pusu 201. son bölümde neler olacak?KVP 201. yeni bölüm özeti.Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde elif Üstad'ın elinden kurtarılacak mı? KVP 201. bölüm aksiyon ve macera dolu olacak.

Kurtlar Vadisi 200.bölüm özet

Cahit, Büyük üstad'ın güvenini kazanabilmek için elinden geleni yapar . Bir yandan güven kazanmaya çalışan Cahit diğer yandan Büyük Üstad'ı öldürmek için fırsat kollamaktadır. Cahit tam istediği fırsatı yakalar ancak öğrendiği bir bilgi üzerine Cahit Büyük Üstad'ı öldürmekten vazgeçer. Cahit Büyük Üstad'ın gerçek Büyük Üstad olmadığını, onun sadece bir piyon olduğunu öğrenir. Öte yandan Safiye2de Cahit'in kendisini tapınakçılara ulaşmak için kullandığını anlar. Ölecek mi sorusunun yanıtını ise Cahit Akif'in hayatını kurtararak yanıtladı.

Margaret ise Büyük Üstad'a komplo hazırlanmıştır. Margaret'in amacı Büyük Üstad'ı öldürerek onun yerine geçmek ve Elif'in yanında olmaktır. Polat Alemdar , Büyük Üstad'ın adamlarını öldürmek için köprüye bomba koydurmuştur. Büyük Üstad'ın adamlarının geçişi sırasında bombayı patlatacakken arabada Elif'i görür ve bombayı patlatmaz. Erkan ise Kara'dan bilgi almanın peşindedir. Ve sonunda Poyraz'ın , Kara'nın torununu rehin aldığını ve torunuyla tehdit ederek Kara'yı kullandığını öğrenir.

Büyük Üstad'ın yanında Cahit'i gören KGT ise Cahit'in hain olduğunu söyler. Abdülhey ise Cahit'in asıl amacını anlamıştır ve Cahit'in ihanet etmeyeceğini söyler.Bu arada Polat Alemdar'ın annesi de hafızasını kaybetmiştir. Geçmişinin yarısı hafızasından silinen Polat'ın annesi , Polat'ı hala Ali olarak hatırlamaktadır. Elif'i kurtarmak için operasyon yapan KGT, Mete , Poyraz ve adamlarıyla çatışmaya girer.


YORUMLAR