Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm izle - ATV

atv Canlı Yayını İzle. 24 Ekim Atv Canlı Yayını akışında bugün Kurtlar vadisi pusu 201. yeni bölüm ve nihat hatipoğlu ile dosta doğru online canlı yayınlancak. 24 Ekim atv canlı yayını dizi ve programları izle

 pusu, Vadi, üstad, neden, ekran, ekibi, Kudüs, yayın, hangi, Poyraz, tarihi, dizisi, Kurtlar, aksiyon, Türkiye, tapınak, Ortadoğu, perşembe, Abdülhey, yeni bölüm, Türkiye'nin, tapınakçılar, Polat Alemdar, Fragmanı İzle, yeni bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu, kurtlar vadisi pusu 201. bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm özeti, Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm fragmanı izle,

Atv canlı yayınına online sitemizden ulaşabilirsiniz. Atv canlıweb yayını tüm dizi , yarışma ve programları atv canlı web yayını habergazete.com sitemizde mevcuttur.

Atv yayınladığı dizi,program ve yarışmalarıyla en çok izlenen televizyon kanalları arasında yeralmaktadır. Atv kurtlar vadisi pusu, karadayı, huzur sokağı,ben onu çok sevdim, kaçak , tatar ramazan gibi dizileri kim bir milyon ister ,müge anlı, Nihat Hatipoğlu, kızlar ve anneleri gibi sabah programları veyarışmalarıyla ön planda gelen tv lerden birisi.

ATV ekranlarında yayınlanan tüm dizi , yarışma veprogramlarının haberlerini güncel olarak takip etmekte ve siz değerli okuyucularımıza ulaştırmaktayız. atv Canlı Yayını İzle. 23 Ekim Atv Canlı Yayınıakışında bugün doksanlar dizisi ve kim milyoner olmak ister online var.atv canlı yayını  sitemizde. 21 Ekim 2013 Atv Canlı yayın akışı 
ATV Canlı yayını online sitemizden ulaşın. 23 Ekim 2013atv canlı online yayını akışı ve diğer tüm program ve dizileri ve yarışmaları online sitemizde

24 EKİM 2013 ATV CANLI 20:00 KURTLAR VADİSİ PUSU 201. YENİ BÖLÜM

 

Fenomen dizi kurtlar vadisi pusu 201. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar vadisi pusu 201. Yeni bölüm fragmanı video ve özeti sitemizde mevcuttur. Kurtlar vadisi pusu yayınlanan 201. Yeni bölümü ile yine nefesleri keseceğe benziyor. Tüm Türkiye nin büyük bir ilgi ile izlediği kurlar vadisi pusu 201. Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kurtlar vadisi pusu geçen önceki bölümde kgt ekibi ve tapınakçılar elif in verilmesi hususunda anlaşmışlardı. Tapınakçılar Türkiyeden çıkmaları karşılığında Elif i vermek üzereyken yeni bir plan yapan Margeret ve poyraz buluşma yerini helikopter ile tarayarak basmışlardı.

Poyraz ın yaptığı baskın sonucu kgt ekibinden biri şehit olmuşa benziyor. Çünkü Akif yayınlanan 201. Yeni bölüm fragmanında bu millete canımızı vermek için geldik ve yas tutmaya zamanımız yok ve yanlış yapma hakkımız yok diye sitemde bulunuyor.

Kurtlar vadisi pusu 201. Yeni bölümde Cahit i tapınakçılar ile birlitek gören abdülhey Cahit in peşinde iz sürüyor. Abdülhey Cahit ile karşılaştığı sırada arkadan silahını doğrultur ve bu durumda ne yapacağı merak konusu? Tapınakçıları Büyük üstadı arkadaşını da yanına getir diye kimi kastettiği kvp severlerin dilinde..

Kurtlar vadisi pusu da Akif Yeni baron adayı Murat takibe alır ve Murat ın çok havalara girdiğini dile getirir. Kgt Lideri Akif Murat a silahı ile vurur ve neden vurduğu merak konusu? Polat Alemdar tapınakçılar konusunda kollarını sıvamaya hazırlanıyor. Cahit e aşık olduğu aşikar olan Safiye Cahit ile karşı karşıya gelir ve boynuna sarılır.

Kurtlar vadisi pusu 201. Yeni bölüm yine yeni olaylar ve yeni flaş gelişmeler ile 24 ekim 2013 Perşembe akşamı kanalı atv den naklen yayınlanacak? Kurtlar vadisi pusu 201. Yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların özeti haber sitemizde.


YORUMLAR