Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm fragmanı izle - Atv kanalı - 24 Ekim 2013

Polat Alemdar kızı Elif'i kurtarabilecek mi? Konseye katılan Cavit hain mi yoksa Polat'ın intikamını mı almaya çalışıyor? & kamera arkası fotoğrafları

Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı izle, Kurban Bayramı Kurtlar Vadi fragman 202. bölüm yeni fragman
 Aksiyonun bir an olsun dinmediği 11. yılında ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümü ile hayranlarının karşısnıa çıkmaya hazırlanıyor. Reyting rekortmeni dizinin bu hafta yayınlanacak olan 202. bölümde neler olacağı ise merak konusu. Vadi'nin yeni bölümü bu akşam kendi saatinde ATV ekranlarında olacak.  


KURTLAR VADİSİ 202. BÖLÜM FRAGMANI 

 
 

Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümü ile 24 ekim günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.
Atv'nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi Pusu'ın 24 Ekim akşamı yayınlanan 202. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı. Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm ilk fragmanı önceki gün Atv ekranlarında yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümüne nefesler tutuldu

KURTLAR VADİSİ PUSU 202.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN 

Kurtlar Vadisi Pusu 202. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm full hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm tamamını seyret, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle,

Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm atv'de yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümü nefesleri kesti. Polat Alemdar'ın Poyraz ve adamlarına kurduğu tuzak izleyenleri ekran başına kilitledi.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecan dolu 198.bölümü, KGT lideri Akif'in Baron adayı Murat'ı güvenliği için gizlice takip etmek için harekete geçtiği anda kafasına dayanan bir silahı farketmesiyle son bulmuştu.
Kurtlar Vadisi Pusu 202. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm full hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm tamamını seyret, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle,

KGT'nin genç patronu Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni Polat Alemdar'ı yorumları yapılan Akif'in kafasına dayanan silahın Cahit olduğu ortaya çıktı.

Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümde Akif ''Polat Abi yaşıyor'' itirafında bulundu. Akif bu itirafı kendisini tapınakçılara vermek isteyen Cahit'e yaptı. Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölüm fragmanındaki Safiye Karahanlı, Cahit ile Polat Alemdar'ın aynı karede olduğu fotoğrafın sırrı çözüldü. Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümde dikkat çeken sahnelerden biri de Safiye Karahanlı ile Ömer baba'nın karşı karşıya gelmesi oldu. Tapınakçılar Cahit'i kurşun yağmuruna tuttu.

Cahit Akif'i tapınakçılara verecek mi ? Polat Alemdar'ın yaşadığı bu bölümde de gizli mi kalacak ? Abdülhey Elif'i kurtarabilecek mi ? KGT'nin ajanı baron adayı Murat, Tapınakçılar tarafından Baron seçilebilecek mi ? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümde cevabını buldu.


YORUMLAR