Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm Tek Part izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm Tek Parça izle

Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm, 3 ekim 2013,Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm izle.

Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı video izle (kurtlar vadisi izle) Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı verildi.Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı izle atv webtv kanalında verildi.Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı izlemek için atv webtv kanalını ziyaret edebilirsiniz... Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm 2. fragman özeti.Kurtlar Vadisi Pusu 198. yeni bölüm özeti.Kurtlar Vadisi Pusu sosyal medyayı salladı.Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın dönüşü izleyiciye oh çektirdi.Safiye Karahanlı Polat'ın gerçekten kızkardeşimi? Cahit, Margaret'in elinden ne zaman kurtulacak? Akif'in başına silah dayayan kim? Tüm bu soruların cevabı 26 Eylül 2013 Perşembe akşamı atv'de olacak.

Yeni sezon final gibi bölümleri ile Kurtlar Vadisi Pusu, aynı kanaldan aynı heyecan ile yayınlanmaya devam ediyor. Bu akşam yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu'da yine fenomen karakter olan Polat Alemdar'ın nasıl bir bölüm geçireceği büyük bir merak ile bekleniyor şimdiden.

Ancak Kurtlar Vadisi Pusu'da merak edilen bir diğer konu ise Akif'in düştüğü durumdu ve Akif'in kafasına kimin silah dayadığı büyük bir merak konusu. Ancak bu konuda en büyük şüphe ise Cahit olarak düşünülüyor ve Cahit'in ne gibi bir film çevirdiği herkes tarafından en çok merak edilen konular arasında. Ayrıca Cahit ile birlikte bu kişi olarak düşünülen bir diğer isim ise Polat Alemdar olarak gözüküyor ama bununla ilgili olarak kesin cevaba varmak isteyenlerin bu akşam oynanacak olan bölümü mutlaka seyretmeleri gerekiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 198. Bölüm izle...

Bu arada Polat Alemdar'ın geçen sezonki rollerde en çok dikkat çeken isim olduğu biliniyordu ancak bu sezon oynanan bölümlerde Polat Alemdar kilit olaylara biraz daha pasif yaklaşıyor ve buda Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerini acaba dizinin ilerleyen bölümlerinde Polat Alemdar diziden ayrılıyor mu diye düşündürmeye başladı.  

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı büyük bir merakla bekleniyor. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Pusu-KVP 198. bölüm fragmanı sitemizde... Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona bomba gibi başladı. Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Pusu-KVP 198. bölüm fragmanı sitemizde... 

  İLGİLİ GALERİLER:

'POLAT ALEMDAR'IN YENİ DAVASI KKTC -FOTO GALERİ

EVİNİ KURTLAR VADİSİ'NE ÇEVİRDİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ FİLİSTİNİN AFİŞLERİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN YENİ OPERASYON MÜZİĞİ - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU - KUBAT AL ÖMRÜMÜ TÜRKÜSÜ

 KURTLAR VADİSİ'NDE ZAZA DAYININ VURULMA ANI - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ PUSU 197. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 197. bölümünde tam bir aksiyon ve heyecan fırtınası yaşandı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde Kara ve arkadaşları, Abdulhey'in de aralarında olduğu ekibin yaptığı operasyon ile kurtarıldı. Polat Alemdar gün yüzüne çıkmasa da saklandığı gizli yerden operasyonları yürütmeye devam etti.

Akif Polat Alemdar'ın yerinimi alıyor ? Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı ve 198.bölüm detayları. KVP hayranları 19 Eylül günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünün hemen ardından Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanını merakla ve heyecanla bekliyordu Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı - Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı izle.Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanı yayınlandı.

KVP hayranları 19 Eylül günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünün hemen ardından Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm fragmanını merakla ve heyecanla bekliyordu. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm 26 Eylül Perşembe akşamı Vadi hayranlarını yine ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Akif'in Baron adayı Murat'ın arabasının arkasından denize atladığı sahne ile son bulan KVP 197.bölümü 26 Eylül Perşembe günü yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümü ile devam edecek. Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümde neler olacak ? 

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı büyük bir merakla bekleniyor. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Pusu-KVP 198. bölüm fragmanı sitemizde... Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona bomba gibi başladı.

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi Pusu-KVP 198. bölüm fragmanı. Kurtlar Vadisi Pusu 198.Bölüm Fragmanı HD ATV Web Tvde! Nefesler tutuldu.Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölüm ile geliyor.Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümünde neler olacak merakla bekleniyor.Kurtlar Vadisi Pusu en son bölüm fragmanında heyecan dorukta.İşte Kurtlar Vadisi Pusu haberimiz.

 

 

 

Necati Şaşmaz Kimdir?

DG: 15 Aralık 1981; Harput, Elazığ, Türk sinema ve dizi oyuncusu.Zaza kökenli olan Necati Şaşmaz,[5] Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini tamamladı, ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

 Yaklaşık 300 sinema filminde rol alan 'Şişko Nuri' lakaplı Sıtkı Sezgin, Kurtlar Vadisi yapımcısı Raci Şaşmaz'a seslenerek, 'Ölmeden önce Kurtlar Vadisi'nde bir rolde oynamak istiyorum' dedi.

1968 yılında TRT 1'de yayınlanan ve Canan Arısoy'un hazırladığı 'Bizim Sokak' isimli film ile televizyon hayatına başlayan Şişko Nuri, 40 yıllık sanat hayatı içersinde Orhan Boran, Fatma Girik, Adile Naşit, Münir Özkul gibi birçok sanatçıyla çalıştı.

"ÇOK SIKINTILAR ÇEKTİM"
Beyaz perdeye Bizim Sokak isimli televizyon filmi ile başladığını belirten Şişko Nuri, 'Orada ben rahmetli Orhan Boran ile tanıştık. Bana isim aranıyordu. Bana 'oğlum senin adın Sıtkı Sezgin kimse tanımaz. 'Şişko Nuri adını sana verelim' dedi. Ben de 'tamam' dedim ve o günden sonra Şişko Nuri adını aldık. 300'e yakın irili ufaklı birçok güzel kaliteli filmlerde rol aldım. En çokta Sezerciğin 'Öksüzler' filmi var. Halkın çok beğenisini kazandı. Benim ailem öldükten sonra Yeşilçam'a girmeden önce çok sıkıntılar çektim. Kahve köşelerinde hayatım geçti. Fotoğrafçılık yaptım' diye konuştu.

"ÖLMEDEN ÖNCE VADİ'DE OYNAMAK İSTİYORUM"
Birçok filmlerde rol aldığını en son Ali Avaz'ın '40 Bin Mark Alman Avrat' filmlerini oynadıktan sonra bir çöküş dönemine girdiğini ifade eden Şişko Nuri, 'Ben de artık unutulmaya yüz tuttuğum gibi şekillere girdim. 'Ben bir kenara mı itildim, perişan mı olacağım, ne olacak?' diye düşüncelere kapıldım. Bu sıkıntılarla Samsun'a geldim. Benim en büyük idealim ölmeden önce Kurtlar Vadisi'nde oynamak. Filmin yapımcısı Raci Şaşmaz'a buradan sesleniyorum, ben ölmedim. Bir sanatçı olarak Kurtlar Vadisi'nde güzel bir rol almak istiyorum. Yani komedi de olsa, drama da olsa bir mafya babası gibi böyle bir hareketlerle kaba bir bölüm olsa da ölmeden bir rol istiyorum. Beni duyarlarsa bana el uzatırlarsa Kurtlar Vadisi'nde yeniden bir 'Şişko Nuri' doğacağına inanıyorum' şeklinde konuştu.

"YAPAYALNIZ KALDIM"
Sıtkı Sezgin sözlerine şöyle devam etti: 'Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'ın desteği, eski Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu ve şimdiki Valimiz Hüseyin Aksoy'un desteği ile buraya yerleştim. Burada arkadaşlarımla iç içe bir yaşantı sürdürüyorum. Kız kardeşim, babam ve annem vefat edince yapayalnız kaldım. Kendi akrabalarımdan hiçbir destek görmedim. Allah'a şükür ki hiçbir kötü yola sapmadım. Yeşilçam sokağında sanatçılar kahvesi vardı. Orada yıllarca 6 tane sandalyeyi birleştirerek üzerinde yatarak sanat hayatımı sürdürdüm.'


YORUMLAR