Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm fragman, Kurtlar Vadisi Pusu 199. Bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm Tek Part izle

Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm hd izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm full izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm online izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199.Bölüm Tek Parça izle

Kurtlar Vadisi Pusu 198 bölüm için beklenen gün geldi! Fragmanı bile günlerce konuşulan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 198.bölümünün yine gündeme bomba gibi düşmesi bekleniyor. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 198. Bölüm fragmanı, 198. bölüm hakkında detaylar ve ATV canlı dizi izleme bağlantısı…

KURTLAR VADİSİ KAMERA ARKASI

Kurtlar Vadisi Pusu 198 bölüm için yayınlanan fragman izleyicilerin merakını bu akşam yani 26 Eylül Perşembe saat 20.00'da yayınlanacak yeni bölüme çekmiş durumda. Pek çok şeyin değişikliğin yaşandığı Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda 198. Bölüm ile bu değişiklikler açıklanmaya ve akıllardaki sorular cevaplanmaya devam edecek! Örneğin: Murat'ın hayatını kurtaran Akif, Murat'ı korumayı sürdürebilecek mi? Murat, yeni baron olacak mı? Sarp ve Margaret, şimdi ne planlıyor?

Üstad ve Margaret karşı karşıya mı gelecek? Akif'e silah çeken kişi kim? Cahit kiminle, hangi önemli bilgileri paylaşacak? Tapınakçıların arasına girmeyi başaracak mı? Cahit gerçekte ne planlıyor? Nazife Anne, yaşamının sonuna mı geliyor? PoTÜlat Alemdar, hastanede yatan annesini ziyaret edecek mi? Abdülhey, Aksaçlı Polat Alemdar'a ulaşabilecek mi? Elif'i Türkiye'ye getirebilecek mi? Poyraz'ın, Kara'ya karşı kullandığı koz ne?

TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK İZLENEN FİLMLERİ

Peki Kurtlar Vadisi Pusu 198.bölümde hangi gelişmeler yaşanabilir? Fragmandan yola çıkarsak Safiye Karahanlı ile ilgili yeni bir şeyler olacağı belli nitekim 198 bölüm fragmanının başlangıcında Polat Alemdar, kimliği belirsiz birine Safiye Karahanlı'nın kız kardeşi olduğunu açıklıyor. Bu kişi kim olabilir? Ayrıca Safiye Karahanlı ile Cahit arasında neler oluyor?

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölümde gözden kolayca kaçabilecek bir ayrıntı da Margaret'in namlunun ucunda olması. Bir keskin nişancının tüfeğinin lazeri Margaret'in kafasında duruyor. Peki Margaret'ı öldürmek isteyen kim? Baron olması için Murat'ı destekleyen Üstat olabilir mi?

Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinin 198. bölüm fragmanıyla ilgili en çok tartıştıkları sahne ise Akif'in kafasına silah dayanan an. Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerinin Akif'in kafasına silah dayayn kişinin kim olduğuna dair farklı tahminlerde bulunuyorlar. Kimisi bu kişinin Polat Alemdar, kimisi Cahit, kimisi de Abdülhey olduğunu düşünüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm 26 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV'de yayınlanacak. Kurtlar Vadisi Pusu 198. Bölümü internetten izlemek isterseniz işte canlı dizi izleme bağlantısı:

Kurtlar Vadisi Pusu İzle (198. Bölüm Canlı, 26 Eylül Perşembe ATV)


YORUMLAR