Kurtlar Vadisi Pusu 199. Bölüm Tek Parça 720p HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199. Bölüm Tek Parça full izle

Kurtlar Vadisi Pusu 199. Bölüm Tek Parça online izle, Kurtlar Vadisi Pusu 199. Bölüm Tek Parça seyret, Kurtlar Vadisi Pusu canlı izle.Kurtlar Vadisi Pusu 199. Bölüm Tek Parça izle

Akif'e silahı tutan  acaba kim ? Murat'ı kurtarmayı başaran Akif'i yine zorlu görevler bekliyor. Polat Alemdar kızı Elif'i Margaret'in elinden kurtarmayı başarabilecek mi?

KvP YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLA

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 198. bölümü dün akşam ATV'de yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu fanatiklerinin merakla beklediği sorular bir bir cevaplarını buldu.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde heyecan ve aksiyon ise gene  hız kesmedi. İşte Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde yaşananlar ve cevabını bulan sorular...

KURTLAR VADİSİ KAMERA ARKASI

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünde, "Cahit'in  kiminle, hangi önemli bilgileri paylaştığı, tapınakçıların arasına girmeyi başarıp, başaramadığı, Cahit'in gerçek planının aslında ne olduğu, Murat'ın hayatını kurtaran Akif'in, Murat'ı korumaya devam edip etmeyeceği, Murat'ın, yeni baron olup olamayacağı, Sarp ve Margaret, şimdi ne plandıkları, Üstad'ın  Margaret'a kafa mı tutacağı, Nazife Anne'nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı? Polat Alemdar'ın, hastanede yatan annesini ziyarete gidip gitmeeyceği,  Abdülhey'in ve Aksaçlı'nın ölümsüz kahraman Polat Alemdar'a ulaşıp ulaşamayacakları,  Polat'ın Elif'i Türkiye'ye getirip getiremeyeceği ve  Poyraz'ın, Kara'ya karşı kullandığı kozun ne olduğu" soruları cevap buldu.

TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK İZLENEN FİLMLERİ

Kurtlar Vadisi Pusu 198. bölüm dün gece seyirciyi yine tam onikeden vurdu.. Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona bomba gibi başlamıştı, devamı da geldi. 

KURTLAR VADİSİ PUSU 197. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kara ve arkadaşları, Abdulhey'in de aralarında olduğu ekibin yaptığı operasyon ile kurtarıldı. Polat Alemdar gün yüzüne çıkmasa da saklandığı gizli yerden operasyonları yürütmeye devam etti.

Necati Şaşmaz hayat hikayesi:

Doğum Tarihi: 15 Aralık 1981; Harput, Elazığ, Türk sinema ve dizi oyuncusu.

Zaza kökenli olan Necati Şaşmaz, Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini tamamladı, ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 senesinde bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

Necati Şaşmaz hayatına Türkiye'de devam etme kararı aldı. Ankara'da sigorta acentesi kurdu. Çok geçmeden İstanbul`da Osman Sınav`la bir iş görüşmesine geldi. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye geldi. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" cümlesine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti ve hayatı değişti.


YORUMLAR