Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm fragman izle

Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm seyret, Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Atv İzle , Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm izle , Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Hd izle , Kurtlar Vadisi yeni bölüm canlı izle

   10. yılında atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu, son bölümlerinden oluşan ÖZEL bir kolaj bölümüyle ekranlarda olacak.

Polat'ın Suriye'ye gönderilme süreci ve orada yaşadıkları olaylar yeniden seyircilerle buluşacak. Suriye'de büyük çıkmaza giren ve ölümü sürekli ensesinde hisseden Polat'ın nasıl yakalandığı ve nasıl öldürüldüğü bu özel bölümle 27 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında...

10. yılında atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu, son bölümlerinden oluşan ÖZEL bir kolaj bölümüyle ekranlarda olacak.

Polat’ın Suriye’ye gönderilme süreci ve orada yaşadıkları olaylar yeniden seyircilerle buluşacak. Suriye’de büyük çıkmaza giren ve ölümü sürekli ensesinde hisseden Polat’ın nasıl yakalandığı ve nasıl öldürüldüğü bu özel bölümle 27 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında…

 Kurtlar Vadisi Pusu'nun 175. bölümünü ekran başındakiler nefessiz izledi. polat alemdar'ın şehit olduğu haberi Polat'ın çevresindekileri ve tüm kamuoyunu şoke ederken, İhtiyarlar Heyeti'nin üyelerine düzenlenen suikast girişimleri de kafalardaki soru işaretlerini artırdı.

HAİN ORTAYA ÇIKTI!

polat alemdar'ın, Memati'nin ölümünden beri aradığı İhtiyarlar Heyeti içindeki hain de 175. bölümde ortaya çıktı.

LEYLA NAMLUNUN UCUNDA!

Savcı Leyla, Abdülhey ve Cahit'le birlikte İhtiyarlar Heyeti üyelerinden Faruk Bey'in mekanına girmeye çalıştılar, ancak kapıdaki güvenlik güçleri tarafından alıkonuldular.

Faruk Bey önce Leyla'nın ölüm emrini verdi. Daha sonra başına dayanan bir silah onu bu kararından vaz geçmek zorunda bıraktı.

MASKELİ ŞAHIS KİM?

Leyla tam Faruk'un bulunduğu salona girmişken, Faruk Bey'in başına silah dayayan "maskeli" şahıs Faruk Bey'i mekandan kaçırdı. Bu sırada Leyla tabancasına sarıldı ve bir el ateş etti. Pelerinli maskeli şahıs omzundan vurulsa da, 'Faruk Bey'i de beraber götürmek suretiyle' kaçmayı başardı.

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları şimdi, maskeli şahsın kimliğini ve Aksaçlı ile Faruk Bey'in akıbetini merak ediyor.

Polat, Aksaçlı ve Abdülhey, Leyla ve Cahit karakterlerine hayat veren Necati Şaşmaz, Kuzey Vargın, Kenan Çoban, Ayşe Çiğdem Batur ve Cahit Kayaoğlu başrollerde olduğu televizyon dizisinin yeni bölümünü izle. 20 Aralık 2012 Perşembe akşamı birçok işaretinin olduğu son bölümünü geride bıraktı. Kurtlar Vadisi Pusu’in 176. Bölümü fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

KURTLAR VADİSİ PUSU 10.YILINDA ÇOK İDDİALI - FOTO GALERİ

 

'POLAT ALEMDAR'IN YENİ DAVASI KKTC -FOTO GALERİ

 

EVİNİ KURTLAR VADİSİ'NE ÇEVİRDİ - FOTO GALERİ

 

KURTLAR VADİSİ FİLİSTİNİN AFİŞLERİ - FOTO GALERİ

 

 POLAT ALEMDAR'IN VURULMA SAHNESİ - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN YENİ SEZON TANITIMI - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ OYUNCUSUNA DAYAK - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ'NDE ZAZA DAYININ VURULMA ANI - TIKLA İZLE

NECATİ ŞAŞMAZ'IN YENİ İMAJI - TIKLA İZLE

Polat’a Ne Oldu? “Polat Alemdar Şehit Oldu” açıklamasını gazetecilere yapan ve İhtiyarlar Heyetini ihbar ederek kendisini büyük bir tehlike içine attı.

Polat Alemdar’ın yer almadığı bölümde ortalık fena karıştı.. Ömer Baba’nın durumu iyiye giderken henüz Polat’ın ölümü kendisini bildirilmedi, Leyla, zorda olsa Nazife Anneye Polat’ın öldüğünü söyledi, Nazife Anne’nin dik duruşu hayrete düşürdü, Güllü Erhan ise haberi Mete’den öğrendi, Abdülhey intihara kalkıştı.. İhtiyatlar heyeti sonunda içindeki haini buldu ve Aksaçlı’nı canlı olarak izlediği sorguda neler yaşandı? Diğer tarafta Kara, İmdat, Şamil ve Alptekin Rus Generali öldürüp Şamil’in intikamını almak için Rusya’ya gitti. Heyecan dolu 175. Bölümünü geride bırakan KVP’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra eklenecektir.


YORUMLAR