Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı İzle Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı , Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı Atv İzle , Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı izle , Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi'nin son bölümünde Suriye'ye gönderilen Polat Alemdar hayatını kaybetti.

  Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 176. Kez yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Polat, Aksaçlı ve Abdülhey, Leyla ve Cahit karakterlerine hayat veren Necati Şaşmaz, Kuzey Vargın, Kenan Çoban, Ayşe Çiğdem Batur ve Cahit Kayaoğlu başrollerde olduğu televizyon dizisinin yeni bölümünü izle. 20 Aralık 2012 Perşembe akşamı birçok işaretinin olduğu son bölümünü geride bıraktı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’in 176. Bölümü fragmanı.

 Polat’a Ne Oldu? “Polat Alemdar Şehit Oldu” açıklamasını gazetecilere yapan ve İhtiyarlar Heyetini ihbar ederek kendisini büyük bir tehlike içine attı.

Polat Alemdar’ın yer almadığı bölümde ortalık fena karıştı.. Ömer Baba’nın durumu iyiye giderken henüz Polat’ın ölümü kendisini bildirilmedi, Leyla, zorda olsa Nazife Anneye Polat’ın öldüğünü söyledi, Nazife Anne’nin dik duruşu hayrete düşürdü, Güllü Erhan ise haberi Mete’den öğrendi, Abdülhey intihara kalkıştı.. İhtiyatlar heyeti sonunda içindeki haini buldu ve Aksaçlı’nı canlı olarak izlediği sorguda neler yaşandı? Diğer tarafta Kara, İmdat, Şamil ve Alptekin Rus Generali öldürüp Şamil’in intikamını almak için Rusya’ya gitti. Heyecan dolu 175. Bölümünü geride bırakan KVP’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra eklenecektir.

 

 


YORUMLAR