Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm FRAGMAN izle 27 Aralık 2012 Polat Alemdar'a ne oldu? Kurtulacak mı yoksa ölecek mi?

Polat alemdar öldü mü, polat alemdar kurtlar vadisi, polat alemdar şehit mi oldu, polat alemdar izle, polat alemdara ne oldu, polat alemdar şehit mi oldu, necati şaşmaz, polat alemdar dizi, polat alemdar video

  Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 176. Kez yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Polat, Aksaçlı ve Abdülhey, Leyla ve Cahit karakterlerine hayat veren Necati Şaşmaz, Kuzey Vargın, Kenan Çoban, Ayşe Çiğdem Batur ve Cahit Kayaoğlu başrollerde olduğu televizyon dizisinin yeni bölümünü izle. 20 Aralık 2012 Perşembe akşamı birçok işaretinin olduğu son bölümünü geride bıraktı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’in 176. Bölümü fragmanı.

KURTLAR VADİSİ PUSU 10.YILINDA ÇOK İDDİALI - FOTO GALERİ

'POLAT ALEMDAR'IN YENİ DAVASI KKTC -FOTO GALERİ

EVİNİ KURTLAR VADİSİ'NE ÇEVİRDİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ FİLİSTİNİN AFİŞLERİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN YENİ SEZON TANITIMI - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ OYUNCUSUNA DAYAK - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ'NDE ZAZA DAYININ VURULMA ANI - TIKLA İZLE

Polat’a Ne Oldu? “Polat Alemdar Şehit Oldu” açıklamasını gazetecilere yapan ve İhtiyarlar Heyetini ihbar ederek kendisini büyük bir tehlike içine attı.

Polat Alemdar’ın yer almadığı bölümde ortalık fena karıştı.. Ömer Baba’nın durumu iyiye giderken henüz Polat’ın ölümü kendisini bildirilmedi, Leyla, zorda olsa Nazife Anneye Polat’ın öldüğünü söyledi, Nazife Anne’nin dik duruşu hayrete düşürdü, Güllü Erhan ise haberi Mete’den öğrendi, Abdülhey intihara kalkıştı.. İhtiyatlar heyeti sonunda içindeki haini buldu ve Aksaçlı’nı canlı olarak izlediği sorguda neler yaşandı? Diğer tarafta Kara, İmdat, Şamil ve Alptekin Rus Generali öldürüp Şamil’in intikamını almak için Rusya’ya gitti. Heyecan dolu 175. Bölümünü geride bırakan KVP’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra eklenecektir.

 Kurtlar Vadisi dizisinin 174. bölümünde Suriye'de keskin nişancı tarafından vurulan Polat Alemdar için Şanlıurfa'da bir iş adamı yerel gazetede tam sayfa taziye ilanı verdi.
Bu sezon ekranda 10. yılını kutlayan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin son bölümünde Suriye'de keskin bir nişancı tarafından vurulan fenomen karakter Polat Alemdar'ın ölüp ölmediği tartışıla dursun; Şanlıurfa'da bir iş adamı yerel bir gazeteye ilan vererek baş sağlığı mesajı yayınladı.

Şanlıurfa yayın yapan yerel bir gazetenin 4. sayfasında tam sayfa baş sağlığı ilanı veren Ozan Demir isimli vatandaş mesajında şunları ifade etti: "Değerli büyüğümüz, fikir ve aksiyon adamı, örnek ve mümtaz şahsiyet, vatanı için gecesini gündüzüne katıp, Irak'tan, Filistin'e, oradan Suriye'de mücadelesini sürdüren kahramanımız, ağabeyimiz Polat Alemdar'ı Suriye cephesinde hain bir pusuda kaybetmiş bulunmaktayız. Fikirleriyle ufkumuzu açan, içimizdeki vatan ve millet aşkını pekiştiren değerli ağabeyimiz Polat Alemdar'a Yüce Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabr-ı cemil diliyorum."Bu arada gazetenin tam sayfa ilan bedelinin 500 lira olduğu öğrenildi.


YORUMLAR