Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Bölümleri, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu 178. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 178. Bölüm Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu Bölümleri,

Kurtlar Vadisi 178. Bölüm Fragmanı izle.. Kurtlar Vadisi Pusu 178. Bölüm Fragmanı..Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar ortaya çıktı.Leyla savcı Polatı karşısında görünce ne yaptı?

    Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Bölümleri, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu 178. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 178. Bölüm Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu Bölümleri, Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi, Kurtlar Vadisi Pusu Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm, Kurtlar Vadisi Son Bölüm

 

Dizinin geçen hafta Suriye’de keskin bir nişancı tarafından vurulan fenomen karakteri Polat Alemdar’ın ölüp ölmediği merak konusu oldu.

20 yaşındaki üniversite öğrencisi Nagehan Kaşıkçı’yla evlenip Maldivler’e balayına gittiği gün dizide canlandırdığı karakter vurulan Necati Şaşmaz için “Polat’a balayı kurşunu” esprileri yapılmıştı. Bu hafta ekrana gelen 175. bölümde ise Polat’ın ö lüp ölmediğini sorusu netlik kazanmadı.

Bu arada yaklaşık 20 gün önce evlenen Necati şaşmaz o süreden bu yanan balayında ve dizide dolanan maskeli fedaininde kim olduğu henüz tam olarak belli değil. görünen odurki gizemli maskeli adam bir süre daha gizemini koruyacak ve polat alemdar bir süre daha dizide olmayacak gibi görünüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde polat alemdar ö ldümü yoksa yaşıyormu Kurtlar Vadisi Pusu izleyen herkes bunu merak ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 177. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

İşte dizinin fragmanı:


 

 

 

   Polat Alemdar yaşıyor mu?

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta:

Abdülhey ve Cahit, Maskeli Fedai’nin Pusat olduğunu anladıktan sonra Pusat’ın kimin için çalıştığını sorgular.
Vurulan ve artık yaşamak istemeyen Abdülhey için Leyla ve Cahit büyük çaba sarf eder.
İhtiyarlar Heyeti'nin Aksaçlı'yla ilgili karar toplantısında Aksaçlı, sürpriz bir çıkış yapar ve hainin kendisi olduğunu söyler. İhtiyarlar, Aksaçlı'yla ilgili ne hüküm verecek?
Maskeli, hainin Sencer olduğunu öğrenebilecek mi?
Akif ve Aynura'nın Rus generalle ne işleri olacak?
Annesiyle ilgili karışık duygular içinde olan Savcı Leyla'yı bekleyen büyük sürpriz ne?


KURTLAR VADİSİ YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURTLAR VADİSİ PUSU 10.YILINDA ÇOK İDDİALI - FOTO GALERİ

 

'POLAT ALEMDAR'IN YENİ DAVASI KKTC -FOTO GALERİ

 

EVİNİ KURTLAR VADİSİ'NE ÇEVİRDİ - FOTO GALERİ

 

KURTLAR VADİSİ FİLİSTİNİN AFİŞLERİ - FOTO GALERİ

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN YENİ SEZON TANITIMI - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ OYUNCUSUNA DAYAK - TIKLA İZLE

KURTLAR VADİSİ'NDE ZAZA DAYININ VURULMA ANI - TIKLA İZLE

Görünen şu ki Polat alemdar geçtiğimiz hafta balayı tatiline çıkmıştı ve dizinin önümüzdeki bölümlerinde yer alamayacak gibi duruyor ama ö l dümü yoksa yaşıyormu bu soru halen cevap bekliyor.

Ama kurtlar Vadisi pusunun son bölümünde yüzü kapalı olan adam insanları heyecanlandırdı,öyleki dizinin sevenleri kurtlar Vadisi pusudaki maskeli adam kim diye internette tık rekoru kırdılar. Heyecan dorukta ve Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde herkes Polat alemdar yaşıyormu yoksa ö l üyormu diye düşünmeye başladı. Dizinin son bölümünde bu soruya cevap arayan izleyiciler bir sonuç elde edemedi. Ama maskeli adam dizinin sevenlerini Polat Alemdar yaşıyor diye umutlandırdı.

 Polat'ın Suriye'ye gönderilme süreci ve orada yaşadıkları olaylar yeniden seyircilerle buluşacak. Suriye'de büyük çıkmaza giren ve ölümü sürekli ensesinde hisseden Polat'ın nasıl yakalandığı ve nasıl öldürüldüğü bu özel bölümle 27 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında... 


10. yılında atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu, son bölümlerinden oluşan ÖZEL bir kolaj bölümüyle ekranlarda olacak.


Polat’ın Suriye’ye gönderilme süreci ve orada yaşadıkları olaylar yeniden seyircilerle buluşacak. Suriye’de büyük çıkmaza giren ve ölümü sürekli ensesinde hisseden Polat’ın nasıl yakalandığı ve nasıl öldürüldüğü bu özel bölümle 27 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında…


Kurtlar Vadisi Pusu'nun 175. bölümünü ekran başındakiler nefessiz izledi. polat alemdar'ın şehit olduğu haberi Polat'ın çevresindekileri ve tüm kamuoyunu şoke ederken, İhtiyarlar Heyeti'nin üyelerine düzenlenen suikast girişimleri de kafalardaki soru işaretlerini artırdı.


HAİN ORTAYA ÇIKTI!

polat alemdar'ın, Memati'nin ölümünden beri aradığı İhtiyarlar Heyeti içindeki hain de 175. bölümde ortaya çıktı.


LEYLA NAMLUNUN UCUNDA!

Savcı Leyla, Abdülhey ve Cahit'le birlikte İhtiyarlar Heyeti üyelerinden Faruk Bey'in mekanına girmeye çalıştılar, ancak kapıdaki güvenlik güçleri tarafından alıkonuldular.

Faruk Bey önce Leyla'nın ölüm emrini verdi. Daha sonra başına dayanan bir silah onu bu kararından vaz geçmek zorunda bıraktı.


MASKELİ ŞAHIS KİM?

Leyla tam Faruk'un bulunduğu salona girmişken, Faruk Bey'in başına silah dayayan "maskeli" şahıs Faruk Bey'i mekandan kaçırdı. Bu sırada Leyla tabancasına sarıldı ve bir el ateş etti. Pelerinli maskeli şahıs omzundan vurulsa da, 'Faruk Bey'i de beraber götürmek suretiyle' kaçmayı başardı.

Kurtlar Vadisi Pusu hayranları şimdi, maskeli şahsın kimliğini ve Aksaçlı ile Faruk Bey'in akıbetini merak ediyor.

Polat, Aksaçlı ve Abdülhey, Leyla ve Cahit karakterlerine hayat veren Necati Şaşmaz, Kuzey Vargın, Kenan Çoban, Ayşe Çiğdem Batur ve Cahit Kayaoğlu başrollerde olduğu televizyon dizisinin yeni bölümünü izle. 20 Aralık 2012 Perşembe akşamı birçok işaretinin olduğu son bölümünü geride bıraktı. Kurtlar Vadisi Pusu’in 176. Bölümü fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

Polat’a Ne Oldu? “Polat Alemdar Şehit Oldu” açıklamasını gazetecilere yapan ve İhtiyarlar Heyetini ihbar ederek kendisini büyük bir tehlike içine attı.

Polat Alemdar’ın yer almadığı bölümde ortalık fena karıştı.. Ömer Baba’nın durumu iyiye giderken henüz Polat’ın ölümü kendisini bildirilmedi, Leyla, zorda olsa Nazife Anneye Polat’ın öldüğünü söyledi, Nazife Anne’nin dik duruşu hayrete düşürdü, Güllü Erhan ise haberi Mete’den öğrendi, Abdülhey intihara kalkıştı.. İhtiyatlar heyeti sonunda içindeki haini buldu ve Aksaçlı’nı canlı olarak izlediği sorguda neler yaşandı? Diğer tarafta Kara, İmdat, Şamil ve Alptekin Rus Generali öldürüp Şamil’in intikamını almak için Rusya’ya gitti. Heyecan dolu 175. Bölümünü geride bırakan KVP’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra eklenecektir.

 Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri son sürat izlenmeye devam ediyor. Kurtlar vadisi pusu 175. Geçen haftaki son bölüm yine büyük bir ilgi ve heyecanla izlendi. Dizi severler kurtlar vadisi pusu 176. Yeni bölümü merakla ve sabırsızlıkla bekliyor.

Kurtlar vadisi pusu 175. Son bölümde Suriye’deki operasyonda öldürülen Polat alemdar gerçekten öldümü? Herkesin aklında bu soru var. Kurtlar vadisi pusu yeni bölümleri Polat alemdar ın öldüğünü doğrulayacak mı acaba yoksa Polat alemdar kendine öldü süsü verip kurtlar vadisi pusu yeni bölümlerinde bir sürpriz mi yapacak?
Tüm Türkiye nin soluksuz izlediği fenomen dizi kurtlar vadisi pusu 176. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar vadisi pusu 176. Yeni bölüm fragmanında yüzü maskeli kapalı olarak türk istihbaratı adına eylemler yapan kim? Bu maskeli acaba Polat alemdar mı?
Faruk Beyi kaçıran yüzü maskeli kişi diplomatik toplantıları basıyor. Faruk bey i kaçıran maskeli fedai nin kan örneği ele geçiriliyor. İhtiyarlar adına bu eylemleri yapan kişinin kimliği kurtlar vadisi pusu 176. Yeni bölümde belli olacak mı?
İhtiyarların yeni bölümde nasıl bir yol izleyeceği merak konusu iken ihtiyarlar başkanı fadei’ye ne pahasına olursa olsun semih in yakalanması talimatını veriyor. İhtiyarlar başkanı her şeyi gözü alıyor ve Kendisinin bile yok olmasını göze alan başkan içlerindeki hainin bulunması ve yakalanması için harekete geçiyor.

Dizinin 175. son Bölümde ihtiyarlar tarafından görev icabı Suriye’ye gönderilen Polat alemdar’ın , yapılan operasyon sonucu şehit olması herkesi şok etti. Kurtlar vadisi pusu dizisinde Polat alemdar ın Suriye de öldürülmesi büyük infial uyandırdı. Bu durumda yalnız kalan abdulhey , Cahit, savcı ve Erhan’dan oluşan Polat alemdar ekibi Polatsız olarak nasıl bir yol izleyecek?
Türk dizilerinin en fazla izlenen Rekortmen dizilerinden olan kurtlar vadisi pusu 10 yılı aşkındır merakla izlenen diziler arasında yer almaya devam ediyor. İlk olarak show tv de yayın hayatına başlayan kurtlar vadisi pusu daha sonra kanal D , Star Tv, atv, Tnt ve yine Atv ekranlarına dönerek son sürat yoluna devam ediyor.
kurtlar vadisi pus 176. yeni bölüm fragmanı yayınlandı . Kurtlar vadisi pusu 176. yeni bölüm 3 ocak 2012 perşembe akşamı Atv ekranlarında olacak. kurtlar vadisi pusu 176. yeni bölüm kurtlar vadisi pusu gününde ve saatinde atv ekranlarında diziseverlerle buluşacak.

Aksiyon ve gerilimin odak noktası haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde heyecan yine doruktaydı. Kurtlar vadisi pusu uzun yıllar geçmesine rağmen halen en çok izlenen ve internet’te de en çok aranan ve tıklanan diziler arasında yer almaya devam ediyor.

 Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm yayınlandı. Ekranların vazgeçilemeyen dizisi kurtlar vadisi pusu son bölümde , dizi severler yine unutulmayacak müthiş sahnelere tanıklık etti. Aksiyon dizilerinin rekortmen dizisi kurtlar vadisi pusu her hafta en çok izlenenler arasında… dizi severler, kurtlar vadisi pusu yu Perşembe akşamı dizi bittikten sonra bir sonraki haftayı ,yani yeni bölümlerini adeta iple çekiyor. Türkiye nin fenomen dizisi kurtlar vadisi pusu aksiyon , macera ve gerilimin baş mimarı olmaya devam ediyor.

 

 

 

 


YORUMLAR